Jump to content

Encarius

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję, przetestuje Wasze pomysły
 2. Prośba o pomoc - mam wieczny problem z odklejaniem się farby z kadłuba po maskowaniu..odchodzi wraz z taśmą do maskowania raz większymi, raz mniejszymi płatami, używam podkładów vallejo : biały lub czarny ( "Mecha" ) , na to farby vallejo air i lakier Humbola Gloss Clear..
 3. Dokładnie, bardzo solidna i prosta, funkcjonalna konstrukcja, doceniana w modelarstwie, po prostu nie wiedziałem że tak wygląda jego "normalna"praca.
 4. Witam serdecznie, mam pytanie : jak zabrać się do obsługi radzieckiego aerografu? Po podłączeniu kompresora ( MAR 2000 ) aero cały czas "wypluwa" powietrze więc kompresor bez przerwy pracuje. Poza tym nie wiem do czegu służy mała biała uszczelka dołączona do pudełka, może powinna znajdować się w aero ? pomóżcie, do tej pory używałem pseudo iwatty http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca6c8a9aeaf3780e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9df25f0ff8c22d16.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8fab1909e85e9c4e.html
 5. Encarius

  AT-ST

  Projekt śliczny, ale co z tą darnią z podłożą, czy będziesz ją jakoś zabezpieczał przed wyschnięciem ?
 6. Ładny brudno - szary kolorek, jakiej farby użyłeś, bo szarości z pactry której używam są właściwie niebieskawe..
 7. Witam! Jestem pod wrażeniem tego modelu, to będzie następny, który będę kleił . Zapodaj proszę fotki w dziennym świetle. Uważam że wash jest OK, osobiście nie lubię zbyt silnych, "przerysowanych", nie naturalnych podziałów blach. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.