Jump to content

stakov

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

Personal Information

 • Location
  Wołomin
 • Interests
  modelarstwo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Życzę wytrwałości w budowie, zapowiada się ciekawie
 2. Rozważywszy za i przeciw w tym danych taktyczno-technicznych książki Magnuski Janusz - Wozy bojowe LWP 1943 - 1983 postanowiłem pozostawić tak jak jest czyli skrzynia 4 biegowa. Zamieszczam również fotki z kolejnych etapów mojego warsztatu, jak widać uporałem się z wnętrzem oraz częściowo psiknąłem podkładem. Fotki robione komórką stąd też nie wyszły tak jak powinny, w rzeczywistości wygląda to o wiele lepiej.
 3. dobra robota, fajnie się prezentuje z tymi gałązkami
 4. Dzięki Panowie za dołączenie fotek, przeróbek nie powinno być wiele. Pozdrawiam
 5. Filtrów zapewne i tak nie będzie widać jak dokleję górę. Natomiast czy ta skrzynia na fotce poniżej będzie właściwa ? bo jeśli tak to może uda się ją przerobić. Jeśli ktoś posiada lepsze fotki prawidłowej skrzyni prosiłbym o pomoc . Pozdrawiam Stanisław
 6. Sam jestem ciekaw. Na prezentacji 3D MiniArtu niby coś tam ma być widoczne, ale poczekamy zobaczymy.
 7. Witam ponownie, zamieszczam kilka fotek z tego co udało mi się do tej pory zrobić. Część elementów takie jak silnik, chłodnice, ściana odgradzająca silnik od skrzyni biegów nie zostały jeszcze przyklejone ze względu na to, że utrudniłoby to późniejsze malowanie poszczególnych elementów. Model skleja się dobrze, części nieźle spasowane a instrukcja czytelna . Dodatkowo jak wspomniał kolega Evildead na YouTube jest prezentacja 3D tegoż modelu co również ułatwia . Ostatnia fotka, którą zamieścił robertmodelarz to dokładnie ten sam pojazd z numerem 311 który wykonuję.
 8. Chyba najprostszy, najtańszy modelik ze stajni Tamyia, niby nic specjalnego ale lubię ten model.
 9. Nadszedł czas, aby założyć mój pierwszy warsztat. Model który trafia na stół to SU-85 1/35 MiniArt 35204, będzie wykonany w polskich barwach 13 Pułku Artylerii Pancernej 1 baterii numer taktyczny pojazdu 311. Model posiada około 830 elementów do złożenia w tym rozbudowane wnętrze, więc ukończenie warsztatu trochę potrwa. Na chwilę obecną zamieszczam parę fotek z ukompletowania pudełka, metalowa lufa i liny zostały już zakupione gdyż nie było ich w zestawie. W trakcie budowy będą dołączane fotki z postępu moich prac.
 10. W weekend udało mi się ulepić ISU 152 Zvezdy. Dłubanina trwała krótko, bo tylko 2 dni i dzisiejszy dzień na malowanie. Elementów może nie za wiele ale zrobiłem sobie trening przed grubszą robotą ( planuję wykonać model posiadający 830 elementy) wtedy też założę mój pierwszy warsztat.
 11. Wcale nie twierdzę, że przeszkadzają mi modele z dużą ilością drobnych elementów a wręcz przeciwnie, model wygląda wtedy bardziej atrakcyjnie. Tak jak pisałem plastik jest jakiś inny, bo w innych modelach co w tej chwili robię jakoś tego problemu nie ma. Pęsety jake używam to fine art, uważam, że są dobre i precyzyjne więc powinno być ok. Co do firmy Bronco nikomu nie odradzam zakupu ich modeli bo robią naprawdę fajne rzeczy, że akurat mi coś tam nie pasowało proszę się tym nie sugerować.
 12. Dzięki martinello za sprostowanie, faktycznie jest to skala 1/35 mój błąd przy wpisywaniu.
 13. Udało mi się w końcu skończyć Staghounda firmy Bronco. Model nie należy do przyjemnych w dłubaniu ze względu na masę mikroskopijnych elementów które przy wklejaniu wystrzeliwały z pęsety jak z procy, plastik też jakiś strasznie śliski. Nie wiem czy wszystkie modele tej firmy są takie same czy tylko ten. Jeśli tak to modeli tej firmy już nigdy nie kupię bo szkoda nerwów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.