Jump to content

robertmodelarz

Members
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cały poprawny choć nieco toporny model robi firma MSD 3527 Radziecki czołg T-34/85 Fabryka 112 ma on poprawne koła i idealną wieżę. Pracy z nim będzie więcej niż z wyrobami Academy i Dragon, ale cena jest atrakcyjna ok. 65 zł. Można dokupić osobno samą wieżę, koła lub ogniwkowe gąsienice. Wszystkie meandry różnic i podobieństw wyjaśnia książka T-34 Mityczna broń. Michulec i Ziętarzewski.
 2. Moim zdaniem ze względu na koła lepszy będzie model Academy, jak masz wieżę prawidłową z fabryki 112. Dragon ma dobrą wieżę, ale ma szprychowe koła. Dokładniej i bardziej szczegółowo wykonany jest model Dragona, ale jak masz zestaw blach Abera to będzie ok.
 3. Ze złotej biżuterii nasz polski Aber robi dużo towaru do T-55. Może coś z tego wybierzesz...Eduard już wycofał z produkcji zestaw do T-55A 1/35 Big Ed o nr BIG3533, pozostaje jeszcze zestaw Eduarda T-55AM exterior 1/35 nr 35681, ale do modelu SKIF, jest też zestaw Eduarda do modelu Tamiya 35554 tam też są zapinki.
 4. Na osłodę - jedyny zachowany w Polsce egzemplarz czołgu T-55 AM Wołna.
 5. Merida Waleczna ma ferie i jest nakryta gustowną plandeką - fotek nie będzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.