Jump to content

robertmodelarz

Members
 • Content Count

  1,186
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

robertmodelarz last won the day on May 10

robertmodelarz had the most liked content!

Community Reputation

246 Excellent

Personal Information

 • Location
  Ząbki
 • Interests
  modelarstwo 1/35
 • Occupation
  motorzysta-kombajnista

Recent Profile Visitors

1,035 profile views
 1. Brać, płacić i sklejać. Tamiya i blaszki to już bardzo dużo.... Można jeszcze lufkę RbModel dokupić za 9-taka. RB-Model 35B25 Lufa 2 cm KwK 30 L/55 Panzerkampfwagen II, SdKfz 231, 232. i karabin za 7 ZETA. RB-Model 35B39 Lufa 7,92 mm MG34
 2. Podwozie trochę upigmentowane. Nadmiar towaru zetrę paluchem jak przeschnie.
 3. Wash, (może suchy pędzel) pigment, ołówek na parę krawędzi i odrobinę kurzu. Na razie niech dobrze wyschnie.......
 4. Odwołali Festiwal BABARYBA 2021 https://ipmspolska.org.pl/events/warszawski-festiwal-modelarski-babaryba-2021/
 5. Szaleństwo na czerwiec - czołg M60A1 w/ERA & M9 Bulldozer skala 1/35 nr katalogowy 2142, tylko brać....,,
 6. Lepiej jest położyć kilka cienkich warstw SIDOLUXU aerografem, pędzlem też można, ale na pewno będzie to grubsza warstwa. SIDOUX jest bardzo rzadki i spływa pod działaniem sił grawitacji w dół.
 7. Maznąłem farbą koloru khaki jarzmo armaty. Położyłem sidolux, na to kalki potraktowane płynami WAMOD. Zabezpieczyłem je, przed dalszymi zabiegami lakierem stynowym.
 8. TO MA BYĆ MNIEJ WIĘCEJ TAKI KOLOR JAK NA ZDJECIU: Ja bym go już przestał rozjaśniać. Ma być zielony i już. Ściemnieje i tak po filtrach, wash-u i olejach. Można go jeszcze na koniec potraktować shaderami:
 9. Tora już można zamawiać, cena dobra -140 PLN. https://www.martola.com.pl/pl629/produkty93199/russian_air_defense_missile_system_tor_2m
 10. Czy w tej wyciągarce będzie włącznik prawych i lewych obrotów? Widzę, że kolega pokochał obróbkę skrawanie!!!! Tak trzymać, żeby sił starczyło do finiszu!!!!!
 11. Do rekordu to dużo brakuje, po każdej warstwie farby lub lakieru czekam -przepisowe 24 H. Covid się kończy i tyrać już trzeba. Weekend się szykuje wyjazdowy, amelinium-nie pomalujesz!!!! Sprintu to w tym, przypadku nie będzie. W tym stadium ten model to wygląda jak przemarznięty kartofel.
 12. Pełen profesjonalizm i neurochirurgia wyłania się z wnętrza SU-85. Nie tak dawno w Moskwie świętowano, Dzień Zwycięstwa, mogę tylko powiedzieć: odłamkowym ładuj i na Berlin!!!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.