Jump to content

Horus

Members
 • Posts

  50
 • Joined

 • Last visited

Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Horus

  T-55A projekt 3D

  Jeszcze w temacie gąsienic - OMSh były wczesne i późne, Miniart ma dwa różne zestawy, ogniwa lekko się różnią - czy obie wersje były używane w WP?
 2. Horus

  T-55A projekt 3D

  Uzupełniłem mój Walkaround o nowe zdjęcia, bo byłem 2 raz, tym razem dało się normalnie sfotografować wieżę plus fotki szczegółów przy których miałem problemy, pewnie komuś się jeszcze przyda:
 3. Zabrze odwiedziłem jeszcze raz, bo podczas pracy brakowało mi dobrych zdjęć wielu elementów. Dorzucam sporo fotek wieży ale nie tylko. Część może się w jakiś sposób dublowac z poprzednim setem, ale lepiej jak jest więcej
 4. Horus

  T-55A projekt 3D

  Tak to u mnie wygląda na tę chwilę. Ten bolec musi jakoś luzować zatrzask, ale na wszystkich zdjęciach jakie widziałem jest to w zbyt małej rozdzielczości i zbyt daleko, by cokolwiek wywnioskować
 5. Horus

  T-55A projekt 3D

  Niestety - klapy zamknięte, nie widać zatrzasku, jedynie zewnętrzny bolec, ale to tez coś
 6. Horus

  T-55A projekt 3D

  Znów potrzebuję waszej pomocy, niestety tego elementu również brakowało w Zabrzu (zawiasy jak od drzwi wewętrznych w mieszkaniu, to nie dziwne, że sie pogubiły te płyty )- może ktoś ma zbliżenie na te zatrzaski. Jak to właściwie działało - ciągnęło się za linkę i co?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.