Jump to content

Geronimmo

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Zamówienie złożyłem 15 maja, paczka do odbioru była 9 czerwca. Według statusów dosyć długo była przygotowywana do wysyłki, około 7 dni.
  2. Paczka według statusów była na cle, jednak wyglądała na oryginalnie zapakowaną, taśmą ich poczty, więc może była wymieniona. Wysłałem info do sklepu, zobaczymy czy się odezwą... P.S. Otrzymałem w dniu dzisiejszym informację ze sklepu o pomyłce magazynu w trakcie pakowania i zapewnienie, że zostanie ponownie wysłana figurka. Zobaczymy, jak otrzymam to dam znać.
  3. Witam serdecznie! Nie wiem czy wybrałem dobry dział, ale chciałem zasięgnąć opinii bardziej doświadczonych forumowiczów i przekazać zarazem swoje doświadczenia. A mianowicie bardzo chciałem wypróbować jakieś fajne figurki przedstawiające współczesne wojsko. Wybór padł na figurki LiveResin, za wskazaniem na forum wybrałem ich sklep models-hobby, skąd zakupiłem 3 figurki, m.in taką: https://models-hobby.com/featured-products/russian-army-armored-vehicle-or-truck-driver-in-modern-infantry-combat-gear-system-set-14-reversible-camouflage-suit-version-fits-all-typhoon-k-and-typhoon-vdv-kit
  4. Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum, dlatego chciałbym się przywitać w pierwszym poście i przekazać, że bardzo podoba mi się treść i wiedza jaką przekazujecie - dzięki! Co do wartsztatu, to bardzo interesuje mnie ten temat i z nieciwrpliwością będę oczekiwał kolejnych etapów budowy. Pytanie do autora - czy mógłbym poznać źródło skąd zamawiasz figurki i części Live resin? Szukałem w sklepach modelarskich, które znam i niestety nie udało mi się znaleźć. Jedynie na aliexpress. Pozdrawiam!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.