Jump to content

Kowalec222

Members
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pora kończyć wątek Ziła, jeszcze kilka drobiazgów jak wycieraczki, jedna lub dwie tłuste plamy we wnętrzu i galeria.
 2. Jeszcze kilka ujęć.
 3. Udało się przykurzyć...
 4. Chwilę mnie nie było co nie znaczy że nic się w temacie Ziła nie działo. Po fali krytyki😉 zdecydowałem się na przemalowanie kabiny, czy z korzyścią dla efektu końcowego chyba tak. Sytuacja na dziś prezentuje się jak poniżej.
 5. Używam chińczyka od dwóch lat, czyszczony był mnóstwo razy i dyszy jeszcze nie udało mi się "ukręcić". Jednak od początku stosuje się do jednej zasady nie używam kluczyka z zestawu, wkręcam i wykręcam dyszę paluchami.
 6. Pięknie Kurła Pięknie😉 Zdrowych Wesołych Życzę.
 7. Słuchaj Grzegorza, mądrze radzi, podkład z Tamki jak najbardziej. Generalnie Tamiya to farby, które mi podczas malowania aero jeszcze nigdy nie sprawiły problemu, więc na początek idealne. Podkład Miga też stosuje, u mnie się sprawdza, do podkładu używam dyszy 0,5 bo 0,3 lubi się czasem przytkać podkładem.
 8. Ja bym poprosił więcej zdjęć😉
 9. Mnie też Twoja praca bardzo się podoba, a warsztat zainspirował do tego stopnia, że też kupiłem M911, tyle że z Hobby Boss'a. Jak przyjdzie na niego kolej chciałbym osiągnąć efekt chociaż zbliżony do tego co Ty zrobiłeś. Pozdrawiam
 10. Mega to wygląda, malowanie naprawdę robi wrażenie, flagi świetne, samoloty nie moja dziedzina, ale tak ciekawy warsztat z przyjemnością sobie dzisiaj cały prześledziłem. Działaj dalej, niecierpliwie czekam na efekt końcowy.
 11. A podłogę w tym Starze to OLO w jakim kolorze miałeś?
 12. Wnętrze trochę rozjaśniłem i delikatnie stonowałem obicia szczególnie te na ścianach. Jak się człowiek dorwie do drapania ciężko się powstrzymać😉. Może faktycznie za dużo lakieru, albo mogłem pozwolić farbie nieco dłużej schnąć. Cóż zostaje tak, delikatniejszy być nie potrafię, przynajmniej nie we wnętrzu ruskiego warsztatu polowego😉.
 13. Dzięki Panowie za wszystkie opinie i uwagi. Fakt, niewiele z tego wnętrza będzie widoczne. Na meble i ściany pójdzie jeszcze "łosz", oleje i trochę pigmentów. Trochę kolorów pojawi się na "szpejach", które gdzieś tam na blatach i podłodze będą porozrzucane, skrzynki, gaśnica, dojdzie też kilka ręcznych narzędzi co powinno trochę wnętrze ożywić. Podłoga to półprodukt, nie malowana tylko zagruntowana bo czeka jeszcze na blachę ryflowaną, nie pozostanie w takim kolorze tak żeby rozjaśnić nieco wnętrze "kuźni" 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.