Jump to content

Kowalec222

Members
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82 Excellent

Personal Information

 • Location
  Zdolnego Śląska

Recent Profile Visitors

625 profile views
 1. Powoli kończyć chyba trzeba tego Typhoona. Pozdrawiam
 2. Obserwuję, zanim swojego wyjmę z opakowania jeszcze sporo czasu upłynie. Z dodatków mam koła i zestaw radiowy od RFM oraz blachy Voyagera dedykowane do Pandy, może coś da się wykorzystać. Jakiś rok temu widziałem trzy nasze M-ATV, mijałem je na S3 na wysokości Lubina robią wrażenie.
 3. No też takie rozwiązanie brałem pod uwagę w pierwszej wersji, ale potem pojawiła się ta fota. Dzięki za dobre słowo, filtr Migowski Green for Grey Green -1508, łosz od AK-045 Dark Brown, jakoś lepiej mi się z AKowskimi łoszami współpracuje
 4. Takie cuś zmajstrowałem na podstawie kadru z filmiku.
 5. Dzięki Panowie, na żywo jeszcze ładniejszy, teraz czas górne partie trochę pobrudzić, jakaś biedrona, trochę kurzu i zależnie od uzyskanego efektu zapadnie decyzja co dalej. No i powstał już tłumik, na fotkach go na razie nie ma, ale nie wiem czy pokazywać trochę się krępuje
 6. Oni już nosili dżinsy
 7. No pacynki zawodowo pomalowane, też bym tak chciał umić.
 8. Powoli do przodu, brudzing dolnych partii. Pozdro
 9. Miazga po prostu, Mega Szacun!
 10. Kolejny odcinek nosi tytuł "Teraz Washa kolej", Typhoon dostał filtr i wash. Teraz czeka mnie jeszcze rozkmina z tłumikiem. Pozdro
 11. Dlatego staram się unikać paczkomatów. Fajne dodatki, też mam tego RFM na półce.
 12. Pozwoliłem sobie screenshota zrobić z filmiku przesłanego przez Bulika, trzeba będzie coś porzeźbić. W tej drugiej wersji Typhoona chyba wydech wygląda inaczej, może stąd takie rozwiązanie w modelu RPG.
 13. Myślałem, że wystarczy kawałek rurki pod spodem podkleić tak żeby zaakcentować fragment widoczny na zdjęciach, ale tu by trzeba było jeszcze tłumik dorobić.
 14. Ten wydech w RPG w porównaniu do pojazdu z foto referencyjnego jakby za głęboko schowany i za krótki.
 15. Widziałem w Twoim warsztacie i rozkminiam jak ją tam pod spodem umocować, chyba tą pancerną osłonę nawiercę i wkleję jakiegoś "kikuta".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.