Jump to content

Kowalec222

Members
 • Content Count

  295
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

121 Excellent

Personal Information

 • Location
  Zdolnego Śląska

Recent Profile Visitors

815 profile views
 1. Dzisiaj dotarła paczka, jakość dodatków mega, szybka wysyłka i jeszcze kolega Przemek bonusowo coś dorzucił do paczki tak że rewelacja. Polecam.
 2. Jeśli będę pewien, że to wina farby a nie moich mizernych umiejętności to na pewno nie będę dziadował tych paru PLN'ów.
 3. No nie jest to łatwy temat, W Mr. Painta na razie nie inwestuje bo tej Tamki to mi do końca życia starczy. Generalnie psiukam szybkę tylko od wewnątrz, żeby od zewnętrznej połysk mieć. Prosto z ich strony zamawiałem, przesyłka z Rosji dość szybko dotarła tylko dwa tygodnie w Wawie na cle przeleżała. Szybciej przyszła wysłana później paczka z Chin. No niestety Live Resin do najtańszych nie należy, ale jakość mega.
 4. Tamiya clear i jeszcze nie było tak żebym był z efektu w 100% zadowolony.
 5. Tak jakość figurek kosmos, świetnie wygląda bieżnik na podeszwie... Ale do rzeczy, wnętrze puste nie licząc śladów po wypychaczach, których jest cała masa. Pomazałem czarnym podkładem potem Migiem jasnoszarym i białym. W MENG'u budę mamy w jednym kawałku tutaj natomiast składa się z osobnych ścian, jednak prawie wszystko dobrze do siebie pasuje. Podłogę przedziału kierowcy przyciąłem sobie z każdej strony po milimetrze i najpierw wkleiłem boczne ściany. Mając ją zamocowaną wg instrukcji boczne ściany nie chciały mi się jakoś spasować po przycięciu pa
 6. Wczoraj dotarła paczka, chcąc nieco uatrakcyjnić moje typhoony zamówiłem sobie correct turret z Live Resin. No i niestety buła, bo mimo że producent zapewnia na opakowaniu, że wieża jest przeznaczona do zestawu Menga lub RPG (na opakowaniu błąd RFM, ale nr zestawu się zgadza) to wszystkie zdjęcia jakie do tej pory znalazłem w necie to pojazdy o nieco innej konfiguracji niż te znajdujące się w pudłach obu producentów. Co tu robić tera Panie??? Razem z wieżą zamówiłem sobie jeszcze drajwerów do tajfunów.
 7. Dzięki to dla mnie wyjątkowe wyróżnienie, postaram się nie zawieść oczekiwań
 8. Fotki miałem ładnie poukładane, a tu wszystko roz… , ale lypa.
 9. Witam w kolejnym wątku, doszedłem do wniosku, że K-4386 zasługuje na osobny. Dodatkowo model jest już dostępny w Polsce i po sklejeniu pierwszego znajdującego się w pudle chciałem tu zamieścić kilka przemyśleń, które może przydadzą się innym budującym ten pojazd. Tak jak w tytule RPG Model 35019 zawierający dwie wersje pojazdu, z których w tym wątku będę się starał zbudować tę zaopatrzoną w wieżę. Zestaw z pudła wzbogacony kołami Def Model, nie kosztują majątku, a wykonane są jak to Def świetnie. Początek standardowy w przypadku pojazdów czyli zawieszenie. Ze wzg
 10. Tego dwuosiowego ze Zvezdy na razie odpuszczam, czekam na 4310 z zabudową od ICM, a w międzyczasie dłubię Typhoony od RPG, które już są dostępne w Polsce, polecam.
 11. Pojazd i idea wydania jego modelu super, jednak kabina według mnie jest odwzorowana nieco karykaturalnie, nie wygląda to dobrze. Chociaż Bożo i tak zrobi z tego kolejne cudo.
 12. Też tak uważam, gdyby ktoś się jeszcze nie zorientował No i producenci, którzy z pewnością zwrócili uwagę jaką popularnością cieszy się mój warsztat zapowiadają coraz więcej nowości w temacie, Zvezda dwuosiowego, ICM takiego jak wyżej tylko z zabudową itd.
 13. Kolejny Kamaz 4310 od ICM zmalowany. Teraz Washa kolej. Pozdrawiam
 14. Może i racja co do nadkoli, które były paćkane, może jednak za mało. Natomiast jeśli chodzi o drzwi i boczne ściany to wydaje mi się, że bez żadnych naciąganych teorii mogły zostać pochlapane bez udziału przejeżdżających obok pojazdów. Tak czy inaczej zajrzę w nadkola i dołożę błota, ale boki chyba zostawię z tymi kropkami bez ładu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.