Jump to content

Kowalec222

Members
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Excellent

Personal Information

 • Location
  Zdolnego Śląska

Recent Profile Visitors

330 profile views
 1. Swoją drogą dziwne to trochę bo zarówno koła do Maza jak i Pancyra to zdaje się nowe produkty. Nie jest to pierwszy produkt Panzer Art, który kupiłem, a reklamacja pierwsza, szkoda bo wolałbym kupować rodzime produkty. Z kołami MiniArm których zamówiłem trzy komplety nie było żadnych problemów jakościowych. Dodatkowym atutem jest to że opona i felga to osobne części co ułatwia dopasowanie do modeli różnych producentów no i mają ugięcie😁 Poczekaj na model i wtedy ewentualny przeszczep felg Zvezdowych, w całości lub tylko wewnętrznej części do żywicznych opon PA.
 2. Dzisiaj dostałem koła do Maza produkcji Panzer Art. jakość bardzo dobra, tak jak piszesz żadnych przesunięć, ładny bieżnik, trochę "smarków" na bieżniku, ale felgi wyglądają świetnie tylko choroba jeden problem w pudełku 6 prawych i 2 lewe koła😪 Kto to pakuje Ja się pytam?
 3. Na tą chwilę Trzech Pancyrów, od Tiger Model, Menga i Trumpetera, Meng zmalowany, TM się powoli maluje, Trumpeter czeka na malowanie. Ja natomiast czekam na Zvezdę i bydzie czwarty😃.
 4. Też mam zamówione koła do Maza z PanzerArt, jeszcze nie dojechały, ale nauczony doświadczeniem z innymi kołami od nich, zamówiłem też z MiniArmu i Def Modela.
 5. SnajperTBG - To na drugim zdjęciu to koło które Ci wymienili? Wszystkie felgi są tak cienkie?
 6. To na razie tylko część pojazdu, więc nie ma jeszcze tego efektu, ale myślę, że idzie to w "dobrom stronem" 😁
 7. Czyli mniejszy luz ma wymiar 1 mm cyferki 😁
 8. Nooo, bardzo ciekawe zdjęcia, ostatnie znam, kolega Bengal na początku wątku proponował takie malowanie. Jest o czym myśleć bo koncepcji na malowanie Zvezdy na razie nie ma😉
 9. Dziękować, dziękować doskonale nie jest, ale cóż następny będzie lepszy😉 Na razie MENG do pudła i biorę się za malowanie TIGERA, ma być arktyczny, mam pewien pomysł jak to rozplanować, ale jeśli ktoś z kolegów ma jakiś sprawdzony patent na malowanie zimowego kamo to chętnie poczytam.
 10. Stan na dzisiaj, po zrobieniu zdjęć wyłapałem jeszcze kilka niedoróbek, które zaraz poprawię, dlatego część zdjęć nie nadawała się do publikacji 😁 Wprawdzie dzisiaj niedziela ale Pancyra z MENG'a można jeszcze kupić w Black Frideyowej cenie 340 PLN to dobra oferta, tylko te opony... Pozdro
 11. Dziękuję Panowie za wszystkie opinie, zaczyna to powoli jakoś wyglądać, generalnie lepiej na zdjęciach niż w realu . Nie do końca wszystko wyszło tak jak zamierzałem, ale cóż uczę się cały czas. Zostało trochę pracy z kabiną bo jest tam kilka baboli, które Dorotka wychwycił. Syfić jakoś mocno nie mam w planach bo egzemplarz defiladowy z "Dnia Pabiedy"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.