Jump to content

zbiegu

Members
 • Content Count

  418
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Londyn/Olkusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest to i nie to, model ten sam tylko wersja na półkę ogołocona z napędu i dźwięku. I racja nie ma aparatury w zestawie.
 2. Biorąc pod uwagę że to skala 1/16, model gotowy RC z aparaturą i dźwiękiem to nawet nie tak drogo.
 3. Witam, moich profanacji ciąg dalszy, tym razem padlo na Mustanga, model to dobrze znany ICM/Revell/i wiele innych opakowań. Zrobiony prosto z pudła za wyjątkiem kalek i luf Mastera.
 4. Jak wszędzie jak dobrze poszukasz to okazje znajdziesz, plus zawsze jest możliwość targowania, co zresztą zrobiłem przy zakupie wszystkich moich modeli, reguła jest prosta im mniejsze stoisko tym większa szansa na upust, wiadomo że jak pójdziesz na stoiska Hannants to nie masz co liczyć na zniżkę, natomiast stoisko Eduarda od 5 lat omijam szerokim łukiem bo pepiki zawyzaja ceny nawet w stosunku do swojej strony internetowej.
 5. Ja siebie nie znalazłem za co winię osobiście nagrywającego, za to znalazłem miejsca w których zostawiłem sporo pieniędzy. 😉 Za to w tym roku było zadziwiająco dużo kobiet, normalnie to straszny 'sausage-fest' jest.
 6. Własnie miałem pytać czy już kalki nałożyłeś bo byłoby to do poprawienia, co do złotego na silnikach to także za "zloty" jest, pryśnij go Tamiya Smoke i będzie dużo prawdziwszy ( alternatywnie bardzo rozrzedzona czarna farba )
 7. Niestety zrobiłeś poważny błąd w malowaniu, wybrałeś niefortunne zdjęcie z Mach Loop-a w Anglii znanej z dużej wilgotności, samolot na zdjęciu jest w trakcie ciasnego zakrętu i jasne plamy na skrzydłach zakreślone przez mnie na czerwono to nic innego jak kondensacja pary wodnej przy spadku ciśnienia. Samolot bazuje z Raf Lakenheath i jest " jednolicie" szary. Tu masz zdjęcie z tego samego miejsca z lepiej widocznym efektem
 8. Racja ,moje niedopatrzenie juz urywam ;-)
 9. A zapomniałem dodać że model co prawda pudełkowy ale kalki obce. Kalki to Karaya Jeszcze mnie ten żółto czerwony kusi tym bardziej że mam model "Edka" A-8.
 10. Witam po bardzo "dłuuuugiej" przerwie. Model przedstawia egzemplarz zdobyczny przejęty przez amerykanów w okolicach Lesinii (org. Lesinia) w barwach co najmniej nietypowych, czemu taki? Bo mam dość robienia kolejnych oliwkowych Mustangow, szaro zielonych Spitfire-ów czy tez juz calkiem nudnych współczesnych szaraków. Model to pudełkowy "edek" w wersji A5. Mam nadzieje ze zdjecia sie otwieraja, dawno nic nie wklejałem.
 11. zbiegu

  Hiroboy

  Hej, Hiroboy sie wlasnie przeprowadza do nowego magazynu sklep nie działa strona jest tylko do oglądania, zakupy będą aktywne od 3 stycznia.
 12. Jak co roku w marcu na wschodzie Londynu odbywa się Southern Expo ( http://ipmsuk.org/calendar/southern-expo-2017 ). Ktos oprócz mnie się wybiera może?
 13. Ja jak co roku będę z kolega 'Turecki'-m i po raz pierwszy także z kolega 'Jonnym'. Dwa dni oczywiście. ;-)
 14. Hej zapomnialem jak dodac zdjecia ale tu masz link do. stare i nowe opakowanie https://goo.gl/photos/dyfYJp2rMM448rGY7
 15. Hej, czy ktoś jeszcze oprócz mnie wybiera się na Southern Expo 2016 (Hornchurch RM11 1JU) Przyszły weekend 19-20 marzec?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.