Jump to content

Szakal85

Members
 • Content Count

  450
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Nidzica
 • Interests
  Modelarstwo
 • Occupation
  Kierowca B, C, D, B+E, C+E, D+E
 1. tomeka6 napisz dokładniej o co Ci chodzi bo osobiście nie rozumiem Twojego postu.
 2. Tłumik zupełnie nie przypomina oryginału, wcale nie trzyma się kształtu i skali. Po za tym nie jest to płaska powierzchnia, ani okrągła. Skrzynka na akumulatory już jest bliższa oryginałowi, za to zbiornik na ad blue również czysta fikcja.
 3. Prawie 4 tys wyświetleń na 6 stron tematu to chyba nie tak mało. A jeśli chodzi o małą ilość komentarzy świadczy jedynie o perfekcyjnym wykonaniu i braku jakichkolwiek zastrzeżeń do modelu. Tak że na cysternę również czekamy na modelworku.
 4. Mam prośbę, jeśli ktoś ma dostęp do takiego silnika i możliwość zrobienia dokumentacji zdjęciowej nie tylko ja ale pewnie całe forum było by wdzięczne. Chodzi mi o przelewy, wtryski, podłączenie filtra paliwa itp itd. Wszystko co jest na silniku. Mam kilka zdjęć ale to co na nich jest to za mało. Z góry dzięki.
 5. Dzięki za wyczerpujące informacje. Do kabiny jeszcze daleko, na obecnym etapie głównie chodziło mi o silnik i ramę. Chcę ten model jak najbardziej zbliżyć do realnej ciężarówki. Obecnie utknąłem na wtryskach i przelewach. W sumie to na całej instalacji na silniku i podzespołach. Planuje pociągnąć pełną "instalację" paliwową i pneumatyczną, jak również szczątkową elektryczną. Na ile mi się uda zobaczymy.
 6. Oki dzięki. Jeśli chodzi o ciężarówki to jestem że tak powiem laikiem i myślałem że będą różnice w kabinach itp. Ale jeśli chodzi tylko o serducho to dobrze
 7. Panowie mam takie śmieszne pytanie. Mianowicie czym różni się scania 164L od 124L i 114L??
 8. Nie jest to dokumentacja zdjęciowa, ale w trakcie poszukiwania takowej natrafiłem na film, który z pewnością niektórym się przyda.
 9. Witam kolegów i koleżanki. Po ostatniej wizycie w sklepie modelarskim nabyłem model Italeri 3819. Inboxa nie będę wrzucał, każdy wie co się wewnątrz pudełka znajduje. Do tej pory pod nóż poszły elementy silnika, kabiny jak również ramy. Zdjęcia postaram się zamieścić jutro. Od razu też proszę o pomoc, chciałbym zrobić okablowanie ramy i silnika, jakby ktoś miał jakieś pomoce, chętnie skorzystam.
 10. Niezły wykład, aż miło się czytało. Po tej opowieści aż sam nabrałem chęci by zmierzyć się z tym wyzwaniem (choć sam robię w wadze ciężkiej).
 11. Przecież już o tym pisał. Bateria będzie schowana pod kabiną zamiast silnika.
 12. Wygląda ciekawie. Głodni jesteśmy kolejnych postępów.
 13. Dokładnie były malowane pędzlem, specjalnie wszystkie w ten sam sposób by wzór na wszystkich był podobny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.