Jump to content

Mark666

Members
 • Content Count

  1,971
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Link do pobrania karty zgłoszenia -- kiedy się pojawi ? Właśnie się pojawiły pliki do pobrania i zgłoszenie elektroniczne.
 2. Jeśli użyjesz lakierów akrylowych ( kolor bazowy i bezbarwny ) nic się nie stanie. Kolor bazowy musi dobrze wyschnąć. Jeżeli element pokryty lakierem akrylowym potraktujemy bezbarwnym na bazie nitro-celulozowym to będzie kicha. Raz tak zrobiłem przez nieuwagę i kabina truck-a poszła do mycia .
 3. A chciałoby się powiedzieć : a nie mówiłem ?? Dupli Color jest pochodną MOTiP-a . A z tym połyskiem---- w serialu Los Angeles Fire te ich auta mocno przyblaknięte już są. Ale zawsze czyste !!!! ?
 4. Maluję MOTiP-ami w sprayu. 0 problemów. Na bazę kalki, i ostatecznie bezbarwny połysk.
 5. To taki sam "zawrót głowy" i demontaż kieszeni jak De Agostini ?
 6. Sam model jest boski. Ogrom pracy włożonej w budowę zasługuje na podziw. I to mi się podoba, ale wizualnie to już mi się nie podoba.Każdy robi to co chce ale wystarczyło go trochę przykurzyć, jakieś brudne opony. I tyle. Ale to moje zdanie. Pozdrawiam.
 7. Te katalogowe kolory silników i skrzyń biegów dotyczą barw fabrycznych ----- Cumins -czerwony, Caterpilar-- żółty, Detroit Diesel-- zielony. To tylko podstawy bo : trzeba brać pod uwagę roczniki i serie. To jest raczej trudne do wyśledzenia. I teraz taka rzecz : motor kiedyś musi mieć jakiś remont, jak go po nim pomalują to tylko sami Yankesi wiedzą.
 8. Tak. Tylko że d.A. zaczyna się oddalać od tytułu kolekcji. Na 15 numerów wydanych tylko 7 modeli przedstawia pojazdy używane w PRL-u. ( 1,2,5,8,9,10, 15.) Reszta nie ma nic wspólnego z Kultowymi Autobusami PRL-u . Dobrze jest mieć kiosk w którym można kupować wybiórczo interesujące modele.
 9. No,no . Pościel zajefajna. Mam kompletne podwozie 352-ki. Kabiny nie ma. Tak mnie obuł delikwent na alle.....
 10. Jednak dajesz radę ? Amt już ma to do siebie że najpierw wkurza , ale im dalej to wciąga. Jest to jedyna firma która zajmuje się modelami z bogatej historii amerykańskiego transportu . Moja strażacka remiza już zapchana. Zostało tylko jedno stanowisko wolne --- dla Simby.
 11. Ja to robiłem podobnie do tego co pisze jawkers. Pędzelek umoczony w chrom silver , wytarty papierowym ręcznikiem i delikatnie w poziomie przetarłem napis
 12. Niby ten sam . http://www.firetrucksunlimited.com/fire-apparatus/1376-1977-american-lafrance-century-series-pumper-for-sale/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.