Jump to content

Mark666

Members
 • Content Count

  1,976
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piękny i bardzo fachowo zrobiony. Gratulacje.
 2. Można to gdzieś u nas kupić ? Jaka cena ?
 3. Przepraszam ale kalki już poszły. Nieaktualne .
 4. Oddam całe pudełko różnych kalkomanii częściowo wykorzystanych. Kalki polskie,USA, Niemcy II WŚ., Anglia, i cała masa różności. Kalki w dobrym stanie . Ok. 1kg30dkg. Kończę modelowanie, brak miejsca na nowe modele. Ok. 600 modeli w gablotach i kiedyś musiał nadejść koniec. Oddam za darmo, nie robię fotek bo musiałbym na to poświęcić 1/2 dnia. Może się komu przyda, a wywalić na śmietnik szkoda Kalki głównie lotnicze 1/48 . Jakby ktoś coś kontakt --- 691964902.
 5. Link do pobrania karty zgłoszenia -- kiedy się pojawi ? Właśnie się pojawiły pliki do pobrania i zgłoszenie elektroniczne.
 6. Jeśli użyjesz lakierów akrylowych ( kolor bazowy i bezbarwny ) nic się nie stanie. Kolor bazowy musi dobrze wyschnąć. Jeżeli element pokryty lakierem akrylowym potraktujemy bezbarwnym na bazie nitro-celulozowym to będzie kicha. Raz tak zrobiłem przez nieuwagę i kabina truck-a poszła do mycia .
 7. A chciałoby się powiedzieć : a nie mówiłem ?? Dupli Color jest pochodną MOTiP-a . A z tym połyskiem---- w serialu Los Angeles Fire te ich auta mocno przyblaknięte już są. Ale zawsze czyste !!!! ?
 8. Maluję MOTiP-ami w sprayu. 0 problemów. Na bazę kalki, i ostatecznie bezbarwny połysk.
 9. To taki sam "zawrót głowy" i demontaż kieszeni jak De Agostini ?
 10. Sam model jest boski. Ogrom pracy włożonej w budowę zasługuje na podziw. I to mi się podoba, ale wizualnie to już mi się nie podoba.Każdy robi to co chce ale wystarczyło go trochę przykurzyć, jakieś brudne opony. I tyle. Ale to moje zdanie. Pozdrawiam.
 11. Te katalogowe kolory silników i skrzyń biegów dotyczą barw fabrycznych ----- Cumins -czerwony, Caterpilar-- żółty, Detroit Diesel-- zielony. To tylko podstawy bo : trzeba brać pod uwagę roczniki i serie. To jest raczej trudne do wyśledzenia. I teraz taka rzecz : motor kiedyś musi mieć jakiś remont, jak go po nim pomalują to tylko sami Yankesi wiedzą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.