Jump to content

awiatik

Members
 • Posts

  248
 • Joined

 • Last visited

Reputation

41 Excellent

Personal Information

 • Location
  Sośno
 • Interests
  Historia, lotnictwo, modelarstwo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba Kanadyjczyk będzie. Ależ moje gapiostwo z tym działem.......... administracjo nie krzycz za mocno.
 2. Na warsztat miał trafić X-1 z Tamiyi, ale mój wzrok zatrzymał się na tym pudełku. Dawno nie sklejałem żadnego śmigłowca, czas to nadrobić. Model już kilka ładnych lat sobie leżakuje, w między czasie dotarły maski.
 3. Przy kolejnym japońcu będą malowane..... obiecuję. Shinden ukończony. Całość bez wielkich niespodzianek.
 4. No i tak z samego rana psuć mi smak kawy!!! A tak serio... to wiem że mogłem. To z mego wrodzonego lenistwa... łatwiej było nałożyć kalkomanie. Ale jeszcze mogę je podmienić.
 5. Coraz bliżej końca budowy Shindena. Mam nadzieję że uda mi się do 2 września, czyli dnia podpisania kapitulacji Japonii. Kalki położone, lekki wash też. Oszklenie postanowiło sobie odpaść, no nie samo. Ale nic się wklei na nowo.
 6. Bardzo ciekawa dyskusja się wywiązała, i dzięki niej sporo ciekawych materiałów i informacji tutaj się znalazło. Będzie to niezły materiał dla innych którzy wezmą na warsztat model tego ciekawego samolotu. Tak mnie naszło aby nabyć drugiego Shindena i zrobić go jak był remontowany- ciekawie by wyglądał. To taka luźna myśl. A mój Shinden powoli się kończy... budowa znaczy się. Całość pomalowana, błyszczący lakier położony. cdn...
 7. I oryginał tego Modelarza się znalazł w zbiorach. Spód podmalowany, wnęki działek zaszpachlowane, śmigło i cała drobnica ogarnięta.
 8. Znam te i inne zdjęcia. Tak bojowo by wyglądał, ale cóż....... będzie bez uzbrojenia.
 9. Fakt, to były czasy. Ależ człowiek miał radochę jak zdobył coś zachodniego: model, książkę itp. A Shinden powędrował do malarni. A co do uzbrojenia, na zdjęciach oryginału nie widać uzbrojenia i chyba rozbroję mojego Shindena- przez zaszpachlowanie wnęk. Pierwszy kolor położony, dość transparentnie. Będę nakładał jeszcze jedną cienką warstwę wyrównującą kolor.
 10. Tę najpopularniejszą, pomarańczową.
 11. Wiem i popieram. I może kiedyś to zrobie. Niech nabierze mocy.
 12. Super. Jak skończę Shindena, na warsztat biorę X-1.
 13. I fajnie wyszedł. Brawo. Może twoja galeria zmotywuje mnie do dokończenia mojego Annulara, przy którym zatrzymałem sie na ..... naciągach.
 14. W tym temacie jeszcze nic nie robiłem, tam jest tak jak w zestawie, dopiero teraz rozkmilę co i jak z uzbrojeniem i podwoziem. W tym "małym" są wklęsłe. A sie zastanawiałem czy też do kompletu tego większego nie kupić. Chwilowo dam sobie z nim spokój.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.