Jump to content

alex_welt

Members
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. CT-17 Ceresit w jakosci grunta. Dalej farby DÜFA.
 2. Projekt zamku - nieprzerwana improwizacja. Wieże tylko wybierał z zamków drugich krajów - Francji Czech, Niemiec. Resztę kombinowały i wymyślał sam. Są niewielkie błędy i .powiedzmy tak "słabe miejsca". Lecz ogólne wrażenie oni nie psują.
 3. Rzecz w tym, że zadanie budownictwa było schować pod kluczem bunkier kierowania sztucznym jeziorem które obok. Toż są dużo ograniczeń za planem zamku. Góra kamic też dyktowała warunki. Należy było zrobić pod ścianami zamkom rzeczkę co by ciekła. W nocy zamek oświeca się latarniami.
 4. Średniowieczny zamek w scale 1-72. Czynił jego w ciągu dwóch miesięcy. Materiał - beton. dalej impregnowanie wodoodpornym składem z farbowanjem. Rozmiar 1,6 metra na 1,2 .
 5. Epicką pracę który trwał w ciągu 2 z połową lat nareszcie dokonany. Historia czy bardziej prawidłowo przedhistoria jest taka. W 2003, przed Najnowszym rokiem przypadkowo mi udało się kupić to zdrowe pudełko z modelem niemieckiego kolejowego działa К5 (Е) " Leopold" praktycznie za ceną producenta. Podziałka 1 -35 prosto porażał wyobraźnię .Po drodze do domu ja raz 10 objaśniał że niosę takie. Działo znane. Walczyła na różnych frontach i zrobiona była w ilości 25 jednostek. Rozstrzygnął czynić jej w transportowym położeniu, ponieważ zza jej rozmiaru zrobić jeszcze i miejsce dla rozliczenia nie
 6. Praca trwała w ciągu prawie 2-х miesięcy skończona. Doniecki Port lotniczy jest zbudowany i zburzony. Główna foto sesja będzie późniejsza (aż nie ma warunków) a jak długo finiszowe foto zakończenia prac za stanem na dziś. Żeby otrzymać przedstawienie. Więc :Makieta w podziałce 1-72 Donieckie porty lotnicze. 6 jednostek techniki 11 figurek Cyborgów. Makietę proszę patrzyć do muzeum Zbrojnich sił w Kijowie. Do 9 maja jego pokażą w ekspozycji. http://photo.i.ua/user/252238/441234/ Przyjemnego przeglądu. Jeśli są pytania - odpowiem.
 7. Dzień dobry. Teraz pracuję nad serią tanketok ТKD i mam następne pytanie: którego koloru oni byli wewnątrz a mianowicie który kolor wewnętrznych burt sterówki ??
 8. Dziękuje za dobre słowa. Nad tym pracuję. Jest w moich planach budownictwo artyleryjskiego traditora z PO Lagewniki w Slasku. Na jego są kreślenia i są same narzędzia. Należy jeszcze które że uściślić po аrt systemom.Planuję tam postawić 76,2 harmatu wzorca 1902 lata rosijsku. No i które że po linii Polesie też zrobię.
 9. To był taki ciekawy pomysł, aby umieścić sprawozdanie na temat projektu utworzenia atak diorama przez tureckie siły Kara-Mustafa Chigirna w 1678 roku .. Mam zamiar publikować zdjęcia praci i procesa. Ineresno byłby zainteresowany, aby usłyszeć opinie co do tak złożonego tematu i nie studiował na mój okres fortyfikacji w krótkim czasie będziesz musiał pytać .. To samo odnosi się do liczby walczących armii. Kazakov, łuczników i tureckich janczarów. Prace trwały 10 miesięcy z przerwami. W sumie, diorama w skali 1-72 udział 170 rysunków i 9 dział. Rozmiar 1,2 do 1 metra. http://photo.i.ua/user/2
 10. Вот моя новая модель анонсированая УММТ. http://ummt.com.ua/index.php?option=...d=16&Itemid=30 Эта компания начала ветку артиллерии в 35 масштабе. Первая пошла трехдюймовка. Будут 5 вариантов. Немцы , фины, поляки активно использовали эту систему. А также белые, красные и прочие гвардейцы а также Красная армия очень активно с 1903 по 1945! А фины еще в 1954 использовали ! Пока в разработке вариант 1902 года со стволом в 30 клб. позже будут еще версии. Вот первые отливки которые я превратил в две модели. Одна финская на Зимнюю войну и вторая на гражданскую . Попутно громадная прось
 11. Честно говоря не видел так качественно сделанную грязь и гусеницы в ней.. Очень натрурально !! Респект !!
 12. Хостинг фото решил красить темно зеленой типа Бо-4.. Точно цвет не подбирал. Да и данных нет таких. Потому импровизация. Покрасил башни артиллерииские и сам корпус вагона. Хостинг фото Из переделок. сделал новую башенку наблюдателя - она менялась. Поменял пулеметы Гочкиса на Макс имы. Вагон только сохранил металлических орлов которые закрашены краской. Нанес следы недлительной эксплуатации. Ну вот собственно и все.
 13. Орудия даны довольно примитивно.. но цель исправить не ставилась? потому грунтуем и на покраску.. Хостинг фото
 14. Dzienkuju. Mam na raze taki plan, ale kedu....??? UM uz zrobilo 2 BEPO. Ale to innu temat i scala.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.