Jump to content

Seito

Members
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Bielsko-Biała
 1. Nie ma ciekawej funkcji, która była przy poprzednim wyglądzie - mianowicie "Znajdź wszystkie tematy użytkownika". Przyznam, że była pomocna. Mam nadzieję, że z niej nie zrezygnowaliście?
 2. Na piątym zdjęciu jest chyba dobra ostrość. I tam widać, że raczej nie jest z papieru... Ja się tylko zastanawiam, na podstawie czego kolega stwierdził o przeznaczeniu tego typu jednostek. Masz może jakieś ciekawe / tajne info?
 3. Suuuper! Bardzo mi się podoba! Gratulacje!
 4. Skąd taka decyzja? I kiedy to ma nastąpić?
 5. No to gratulacje, Kermit. Można powiedzieć, że Kermit dostał prawa moderatora i już szaleje. Oczywiście w dobrym znaczeniu.
 6. Zawsze mi się kojarzyłeś, Jędrek, z pływadłami, a tu takie ładne latawice tworzysz! Nic, tylko pogratulować. Będziesz miał całkiem niezłą flotę.
 7. Poradziłeś sobie bardzo dobrze jak na pierwszy raz. W moim przypadku z pewnością byłoby dużo gorzej - na razie jestem na etapie podziwiania Waszych wyrobów. Gratulacje.
 8. Tak, Kermit, tylko że u Ciebie coś ostatnio ucichło na warsztacie... A tak na temat, to bardzo ładnie wyszedł Ci model. Będzie można zobaczyć go gdzieś na żywo?
 9. Ładny, podoba mi się, chociaż niektóre błędy wspomniane przez kolegów rzucają się w oczy. Może spróbuj zasięgnąć trochę pomocy u kolegów, w jaki sposób zrobić model samolotu pasażerskiego, aby był jeszcze lepszy i jeszcze bardziej budził zachwyt u oglądających? Polecam KonDiego albo Kermita - oni u nas najwięcej pasażerów ostatnio robią.
 10. Według mnie lepiej by było, gdybyś pomalował przewody; inaczej mogą się wyróżniać, jak się popatrzy przez okienka. Poza tym jeszcze taka moja mała rada, jakbyś nie wiedział: przed złożeniem kadłuba w całość zaznacz sobie plusowy przewód każdej diody, bo później będziesz miał gorzej to sprawdzić. Na przykład pomaluj go na inny kolor czy coś.
 11. Bardzo ładnie wygląda ten czarny. Tak gładko się położył...
 12. Dzięki, koledzy. Najbardziej przypadł mi do gustu ten Airbus. Natomiast DC-3 troszkę zbyt drogi jest, jak na maleństwo.
 13. Może to dziwne pytanie, ale tak się zastanawiam, która firma wypuściła model do sklejania o najmniejszych wymiarach. Nie chodzi tu o skalę, lecz o wymiary po sklejeniu. Oczywiście chodzi o samolot pasażerski, czyli tzw. liniowiec. Ktoś się może już z Was spotkał z czymś takim?
 14. KonDi ma rację. Podstawa statecznika jest szersza, niż jego szczyt, i przez podstawę będzie się dostawało światło.
 15. Ja tylko na pasażery zwracam uwagę; jestem takim cywilem lotniczym. ;-) A co do Twojego modelu, Radek, to jest świetny. Można go gdzieś zobaczyć na żywo? Możliwe ze na Lubelskich Spotkaniach Modelarskich w październiku , ale może coś na nie nowego lepszego zrobię ;) To jak będziesz robił coś nowego, to daj znać, z miłą chęcią popatrzę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.