Jump to content

P@wel

Members
 • Posts

  290
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  modelarstwo, lotnictwo
 • Occupation
  uczeń
 1. No właśnie. Nie ma to jak porządny lakier. Sidolux zaczął mnie już denerwować i stąd to pytanie. Dzięki.
 2. Bardzo mi się podoba. Jakim lakierem jest pokryty? Sidoluxem?
 3. Witam. Pora na drugiego Benka w moim wykonaniu. Tym razem trochę większego. Jakiś czas temu skleiłem skrzydła i kadłub a obecnie męczę silniki. Zaszpachlowałem otwory na okna - wszystkie będą w postaci kalkomanii. Oryginał:
 4. P@wel

  Temat główny

  Czyli mógłbym dołączyć ze swoim rozgrzebanym 737? Mam już sklejone skrzydła i kadłub. Wygląda na to, że masz rację, sorry.
 5. P@wel

  Temat główny

  Państwowe Zakłady Lotnicze ;)
 6. adres strony[/color]]twój tekst np. KLIK
 7. Hej. Pocieniowałem, pomalowałem, położyłem kalkomanie i polakierowałem Korsarza. Konieczne będą jeszcze małe poprawki w niektórych miejscach. Próby na czarnym tle:
 8. Hej! Kalka dotarła do mnie wczoraj. Wielkie dzięki i gratulacje - świetna robota
 9. To ja również poproszę komplet kalek i szablon. Model już zamówiony i czekam na dostawę.
 10. Świetny warsztat, elegancka galeria i wspaniały model. Gratuluję! Brudzenie i cieniowanie super, Piękna robota!
 11. Witam. Przepraszam za taką długą przerwę w relacji. Jakoś woooooolnooo mi idą prace nad tym A-7... Czasu było dużo, ale niestety nie udało się skończyć przed wyznaczonym terminem. Trochę podłubałem przez te trzy miesiące. Posklejałem trochę blach: Szlifowałem, szpachlowałem, ryłem linie... ...i tak korsarz się teraz prezentuje. Troszkę jeszcze przy nim posiedzę i będę malował. Ogólnie modelik przyjemny. Jest tylko trochę trudności z wlotem powietrza ale papier ścierny i trochę szpachlówki załatwia sprawę. ;) A, no i łączenie skrzydeł z kadłubem - na to też trzeba zwrócić uwagę. Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu! Jest bardzo dużo świetnych modeli Brawo!!!
 12. Bardzo ładnie wykonana rura. Gratuluję. P.S. Czekam na MiGa-29.
 13. Zbiornik będzie. Jeśli chodzi o konfiguracje to planuję tak: Na skrzydłach nic, osłony na wloty, wodzidło i drabinka niekoniecznie, klocki pod koła, otwarta kabina, otwarty chociaż jeden luk z awioniką, hamulec aerodynamiczny raczej zamknięty i dysze bez osłon. I pytanie: Czy taka konfiguracja jest możliwa? Mam już wycięte otwory na awionikę (na zdjęciach spasowane na sucho): Może trochę się pośpieszyłem... Zgadzam się Tak, tak, ale najpierw lakier mat. Takie jak na fotkach oryginału w pierwszym poscie, czyli po remoncie.
 14. Witam. Rozpoczynam relację z budowy MiGa-29 od Academy. Model będzie w polskim malowaniu nb. 56 z 1ELT z Mińska Mazowieckiego. Pudło modelu Academy: Do waloryzacji wykorzystam: kokpit Airesa(A4074), dysze Airesa(4189) i nos Quickboosta(QUB48122): blaszki Parta(S48024) i blaszki z zestawów żywic widocznych wyżej: Użyję kalkomanii z Topshots Kagero: A oto efekty dotychczasowej pracy: Pomalowane, przybrudzone i pokryte sidoluxem koła, czekają na mat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.