Jump to content

Ritter

Members
 • Posts

  521
 • Joined

 • Last visited

Reputation

5 Neutral

Personal Information

 • Interests
  Historia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jak w temacie, zestaw oryginalnie zapakowany. Pudełko posiada ślady magazynowania. Zdjęcie poniżej przedstawia sprzedawany zestaw. Cena 240 zł. Wysyłka paczkomat 14 zł.
 2. Aktualizacja. Sporo zestawów wypadło z oferty, ale też doszło kilka nowych.
 3. Podbijamy nadal dostępne kilka pozycji.
 4. Tak jak piszecie odgrzewają stare kotlety w nowych cenach. Jeżeli dobrze pamiętam przykładowo powyższy zestaw ukazał się w serii Cyber-Hobby (limitowanej). Z innymi zestawami z tej serii robią to samo tylko w innej oprawie graficznej. To akurat na plus bo niektóre zestawy warto pozyskać. Szkoda tylko że od zapowiedzi do dostępności zestawu mijają wieki. Kwestia jeszcze czy w ogóle zestaw będzie dostępny na naszym rynku bo z tym też jest duży problem.
 5. Z pewnością masz rację w kwestii przelicznika ale cena samej publikacji czy nawet całej serii jest rzeczywiście do przyjęcia . Mnie osobiście irytują aktualne opłaty i koszty przesyłki z UK. Za całość liczą sobie 200 zł (przesyłka do Polski), na terenie UK przesyłka gratis. Koszty przesyłki aktualnie zniechęcają mnie do zamówienia za pośrednictwem strony Panzerwrecks.
 6. Gdzie? A brałem pod uwagę pierwsze lepsze oferty z dostawą do Polski za pośrednictwem serwisu Ebay. Po przeliczeniu z przesyłką na stronie Panzerwrecks wychodzi ok. 900 zł.
 7. Za całość wychodzi ok 1200 -1400 zł. Ciekaw jestem wartości merytorycznej tej publikacji.
 8. Jeżeli możesz wrzuć trochę zdjęć innych kół jakie masz w ofercie.
 9. Super dziękuje za informację
 10. Mi-24 z dodatkami sprzedany. Został jeszcze zestaw Su-27 Zvezdy.
 11. Pozycje 1, 2, 3 - sprzedane. Został jeszcze krążownik Konigsberg.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.