Jump to content

radett

Members
 • Content Count

  433
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Szczecin
 • Occupation
  największy, gdy otworzyłem pudełko z wymarzonym TK-3 RPM

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O ile sytuacja ukoronowanym wirusem (panika /rozwój choróbska) się za bardzo nie rozhula w naszym kraju (co mamy nadzieję sie rychło wyjaśni i rozejdzie się "po kościach" lub zostanie opanowane do lata) to: PAPRYKARZ 2020 odbędzie się w przewidywanym terminie. Tym samym zapraszamy modelarzy do Szczecina. Na festiwalu oprócz samych modeli będzie również do obejrzenia wspaniała kolekcja Stoewerów z Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie.... oraz kilka innych atrakcji -niespodzianek ? o których będziemy informować sukcesywnie. .
 2. sala z modelami kartonowymi goście festiwalu rozdanie nagród
 3. scenka z wycieczki sala z modelami plastikowymi sporo zwiedzających warsztaty dla najmłodszych
 4. mała migawka z festiwalu: ołtarzyk z częścią nagród raczek na dziedzińcu muzeum uczestnicy wycieczki do podziemnego miasta
 5. Ze strony organizatorów dziękuję wszystkim przybyłym modelarzom i zapraszamy za rok ;)
 6. Nagrody w postaci podstawek pod modele ufundowała też firma DomArt Pracownia stolarska Wojciech Mateja
 7. Do puli nagród dochodzi też "Nagroda Szefowej ModelMaker" za najlepszy model w kalkomaniach firmy ModelMaker. W tym roku nagrodą będzie zestaw F-16 ZEUS DEMO TEAM 2015, którego premiera będzie na festiwalu.
 8. Miło nam powiadomić że wśród nagród festiwalu pojawiła się nagroda dla najlepszego plastikowego modelu pancernego na festiwalu PAPRYKARZ 2019 według blogu "Czołżkiem"
 9. Przypominamy że dla uczestników festiwalu organizujemy wycieczkę do podziemnego miasta w Świnoujściu. Chętni do udziału proszeni są do zgłaszania swego akcesu na priv.
 10. Wśród wystawców obok tak znanych firm jak : Gościć będziemy także przedstawiciela firmy BARRACUDA STUDIOS
 11. Ruszyła rejestracja elektroniczna ? Dostępna jest na naszej stronie wraz z programem imprezy oraz regulaminem i podziałem na klasy. Dla leniwych ? link bezpośredni do formularza rejestracyjnego : REJESTRACJA koniec rejestracji elektronicznej - 03.10.2019 godz. 24.00 W tym roku w programie jest przewidziana wycieczka do podziemnego miasta w Świnoujściu. Chętni do udziału proszeni są do zgłaszania akcesu na priv. Zapraszamy do udziału!!!
 12. formalnie zaczyna się od 13 ale w praktyce zależy to tylko od sprzedającego na którą godzinę zdąży się wystawić. Po prostu dajemy czas aby zdążyli dotrzeć i uruchomić stoisko a nie wszyscy przybywają w piatek. Co do klasy PS0d - można zgłaszać tam także modele większe
 13. W sobotę przyjmowanie modeli tak jak w poprzednich latach od 8.00 a start giełdy 13.30
 14. Co do hoteli to mogę tylko podpowiedzieć 2 miejsca ( z cenami to różnie ale na pewno nie są zawyżone): najbliżej muzeum - http://www.stacjagrand.pl/ nieco dalej ale dobrze skomunikowane i tanie - http://mosrir.szczecin.pl/obiekty/sds/uslugi-hotelarskie-sds/
 15. Zapraszamy w piątek 28-go czerwca o godz. 18.00 na spotkanie modelarskie , które odbędzie się tradycyjnie w "Domu litewskim" ul Wielka Odrzańska 23
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.