Jump to content

kzugaj

Members
 • Posts

  1,698
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kzugaj last won the day on March 11 2019

kzugaj had the most liked content!

Reputation

131 Excellent

Personal Information

 • Location
  Elbląg- PL/ Birmingham- UK
 • Occupation
  Serwisant urzadzen powielajacych- Kopiarki

Recent Profile Visitors

1,816 profile views
 1. Te opony nadal wyglądają jak przez okno. Nie mam pojęcia czym się kierowałeś robiąc uszkodzenia ale to twój cyrk i twoje małpy.
 2. Ładny. Od siebie dodam iż mogłeś przejechać metalizerem gąsienice od wewnątrz tam gdzie stalowe koła po nich jeżdżą. Reszta miła dla oka.
 3. Brawo Krzysztof. Ty to zawsze masz dojścia do źródeł
 4. W teorii tak da się jak malujesz zaklejasz osłabiona taśma którą odrywasz zaraz po nałożeniu kolejnego koloru. I tak aż skończysz malować
 5. Zacząłbym od czegoś delikatnego Pasta polerska Tamiya. Papier o gradacji 3000 wzwyż i delikatnie. W najgorszym przypadku zetrzesz do podkładu i zamalujesz. Ja mam zwyczaj zawsze zostawiać podkład, kolory bazowe, lakier i inne aby sobie dobrze siadły ok 24h minimum. Każdy ma swoje przyzwyczajenia wiec to pozostawiam tobie do oceny jak ci się lepiej pracuje z chemią
 6. Spr wypolerować może zejdzie.
 7. Blokadę już przykleję nie chce mi się tego wszystkiego jeszcze raz lutować
 8. A idź pan wszystko fajnie tylko te zawiasy. Na super glue za słabe połączenie a lutowanie bez trzeciej ręki to masakra. Już lutowanie na płytach głównych i zasilania jest łatwiejsze. Błotniki z tyłu już wstępnie ogarnięte więc potem powinno być już z górki.
 9. Malutki krok do przodu. Po nie równej walce udało się polutować przednie błotniki. Brak trzeciej ręki skutecznie przeszkadza. No cóż mam nadzieję że dalej będzie już łatwiej. Przylutować zawiasy to było wyzwanie ale z pomocą przyszła lutownica ziejąca gorącym powietrzem niczym smok z "Gry o Tron"
 10. Rozumiem że został wprowadzony system poziomów wtajemniczenia zamiast licznika lajków?
 11. A do mnie kurier zawitał dzisiaj. Mój długo wyczekiwany Tygrys z bajerami. Jakość wydruków 3D na najwyższym poziomie w sumie to wymagają mniej obróbki niż części plastikowe . Pz III kupiona z drugiej ręki prawie ja za darmo £35
 12. To właśnie jeden z tych kradzionych od Border-a
 13. Bede zaglądać mam ten sam zestaw. Powodzenia
 14. Wyciekły materiały odnośnie nowego F-14 które dla nas zwykłych śmiertelników miałyby ukazać się w Sierpniu. Widać Tamiya nie próżnuje i w odpowiedzi na F-14 od AMK i życzeń klientów/modelarzy w krotce wypuści nowego F-14. Czy nowy będzie w całości to się okaże myślę że podmienią kilka ramek. A więc ma być w konfiguracji do startu opuszczone klapy sloty itp itd a nawet ma być wydruk pokładu lotniskowca jako podstawka.
 15. A Tym czasem TREX zapowiada gąski do dużych kociaków. Ciekawe jaka cena do Pz 1 były ok 30zł droższe od Friuli wiec tragedii nie ma pod warunkiem ze nie trzeba tego wycinac i szlifować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.