Jump to content

Roby1409

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Sokołów Małopolski
 • Interests
  modelarstwo, lotnictwo , piłka nożna , wędkarstwo
 • Occupation
  uczeń
 1. A ja mam pytanie, czy z naczepami DPD jeżdżą też Scanie R-ki??
 2. Przepraszam że jeszcze wtrącę, a ma ktoś może zdjęcia silnika S359 napędzającego Stary.
 3. Tak, od podstaw. Jak pisałem wcześniej, kleiłem model z wydawnictwa, jednak im bardziej się zagłębiałem w konstrukcję pojazdu tym więcej odkrywałem nieścisłości i uproszczeń, a pojazd spodobał mi się do tego stopnia, że postanowiłem go skleić od podstaw.
 4. Głównie jestem modelarzem kartonowym, znam cię z Kartonwork, ale że tutaj znalazłem te zdjęcia, więc zadałem pytanie w tym wątku. Model będzie kartonowy i w skali typowej dla pojazdów kartonowych czyli 1:25. zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3 zdjęcie 4 Silnik był stworzony do modelu w wydawnictwa,powstał tylko na podstawie dwóch rysunków, więc mogą się nie zgadzać wymiary. Model z wydawnictwa miał dużo niezgodności z oryginałem, więc zrezygnowałem z jego budowy. Do mojego modelu powstanie nowy silnik, zgodny z wymiarami, poza tym ten jest juz trochę uszkodzony.
 5. Standardowa ze skrzynią typu Omega. Czyli taka jak na rysunku za ostatnim zdjęciem. Wszak mam książkę napraw ale tam np. wspomniana skrzynka rozdielcza jest pokazana tylko z jednej strony.
 6. Witam Grzegorzu, czy masz może więcej zdjęć Stara 266?? Bo zbieram dokumentację do modelu. Brakuje mi zwlaszcza fotek skrzynki rozdzielczej napędu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.