Jump to content

Paweł S

Members
 • Content Count

  250
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  modelarstwo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poczekamy zobaczymy. Mam tylko nadzieję że w Polskim Lotnictwie Wojskowym modernizacja znaczy coś więcej niż przedłużenie resursu płatowca i kupno nowego - starego uzbrojenia ( czyli to co napisaliście)
 2. Dziękuje. No i jeszcze jaki w końcu lepiej matt czy błysk bo tu też zdania podzielone.
 3. No to korzystając z okazji może spytam. Przymierzam się do nakładania lakieru ale czy można go rozcieńczać rozcieńczalnikiem jak zwykłą farbę? Znaczy jak się zwracać?
 4. Setki rad dostałeś już w warsztatach i swoich galeriach. Czego oczekiwałeś po swojej ostatniej pracy - burzy oklasków? Nie ma się co nadymać tylko brać do roboty to i efekty będą. Jak widzisz niektórym osobom bardzo sie podoba to co zrobiłeś Pozdr Ależ ja się nie nadymam tylko chciałem wiedzieć czy jest sens, bo po co zanudzać i denerwować ludzi z którymi dzieli się tą samą pasję. To że setki rad dostałem to prawda, jednakże gdy pisałem te słowa to nie chodziło tu bliżej o mnie, tylko tak ogólnie. Faktycznie mogliście się zdenerwować trochę bo to kolejny model na którym nie widać
 5. W takim razie przepraszam oficjalnie Jednakże proszę o konkretną odpowiedź moge tu pokazywać nadal swoje prace, czy też nie lubicie na nie patrzeć? Bo jeżeli nie to po co mam tworzyć galerie czy warsztaty jeżeli zrażeni do mnie i moich modeli nie będzie komu w nich uczestniczyć i sam sobie to będę robił.
 6. Kiedy ja widziałem te wypraski w internecie ale mówie szczerze jak na spowiedzi że w moim przypadku ich nie było. Nie wiem czy nie dolało czy co po prostu nie było. Nie wiem czemu człowiekowi uwierzyć nie potraficie tylko doszukujecie się sensacji.
 7. Raz uchwyty są. Bardzo przepraszam ale czy Pan mi w tym miejscu zarzuca kłamstwo? Otóż niezmiernie żałuje że nie zrobiłem zdjęcia moich wyprasek na potwierdzenie. Nie chcecie oglądać moich prac to nie nikt nie zmusza. A jeżeli ktoś uważa że swoimi modelami hańbie to forum to niech to powie w prost a nie wypisuje uszczypliwe komentarze nie zawierające żadnej rady. Od tak żeby odreagować ciężki dzień. Próbowałem na nim mase maskującą, za bardzo rozcieńczyłem farbe i nie chciała kryć z tąd wiele warstw i w efekcie wyszło jak wyszło. Brudzić nie potrafie, dorabiać elementó
 8. Co do km-u to nie wiem , poprostu takiej wielkości był w zestawie. Do reszty komentarzy , szczególnie tych uszczypliwych się nie odniose bo i nie ma sensu napinać atmosfery,, aczkolwiek przyjmuje do wiadomości to co w nich zawarliście. Co do uchwytów bocznych jeszcze, w moim zestawie w ogóle ich nie było więc nie wiem czy lepiej by wyglądały
 9. Witajcie. Chciałem wam pokazać moją ostatnią pokrake. Model jak i poprzedni (T-72) raczej na odreagowanie w weekend. Model prosto z pudła z powodu wymienionego wyżej. Jedyną moją modyfikacją są dorobione anteny- oceńcie sami jak to wyszło. Kalki oczywiście od ToroModel. Malowany z pędzla bo był problem z aerografem ( jak się okazało iglica była zgięta, ale już jest ok) Pokazuje tu też kilka zdjęć z T-72 bo do niego też dorobiłem ostatnio antenę. Cóż pozostaje mi prosić o łagodne komentarze
 10. Pan gen. Lech Majewski powiedział w wywiadzie że wszystkie 32 sztuki będą remontowane i modernizowane, z tym że jak pisałem wcześniej te w gorszym stanie wycofane zostaną w 2024, a te wlepszym w 2026. Co do uzbrojenia to pojęcia nie mam co oni wymyślą.
 11. Wracając do Su-22 to w czasopiśmie "Armia" gen. Lech Majewski stanowczo odpowiedział na pytanie (co z su-22), że zostaną one oddane do remontów co przedłuży ich resurs o kolejną dekade ( powiedział też że wycofywane będą w latach 2024-2026 co da nam czas na zakup maszyn które je zastąpią)zostaną też zmodernizowane, podobnie jak mig'i-29. Także nie wiem jak wy ale ja się ciesze, bo lubie te samoloty. Nie wiem jak to odbierają piloci. Rafalik- dzięki za wytłumaczenie.
 12. Rafalik A iskry jakiej wersji oprócz BCI zostaną i jaką będą pełnić funkcje? Też szkolną?
 13. Nie wiem czy można się tym sugerować ale na wikipedi znalazłem informacje że suki przeznaczone do wycofania w 2016 roku. Czy to prawda czy zupełnie z palca wyssane to nie wiem.
 14. Znaczy że oni chcą wszystkie suczki wycofać, czy tylko te dwumiejscowe A tak poza tym to ja myślałem że na miejsce suczek kupujemy efy, a z tego wynikałoby że efy są za jednomiejscowe, a LiFT będzie za dwumiejscówki, tak? No i proszę ludzi którzy obcują z takimi maszynami żeby mi odpowiedziały mi na takie jedno pytanie. Czy taki LIFT jest faktycznie w stanie przejąć rolę pełnowartościowej maszyny bojowej, czy to tylko na papierze ma takie możliwości?
 15. Zgadzam się z przedmówcą, bo fotosik to wymysł samego diabła Z fotosikiem to zawsze problemy, albo zdjęcia znikaja po pewnym czasie, albo wcale sie nie wyświetlają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.