Jump to content

bartek33365

Members
 • Posts

  817
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Modelarstwo, muzyka, F1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki. Jedyne zabiegi to z podkładem. Najpierw czarny aby wszedł wszędzie, a później biały by się wygodniej malowało.
 2. Jakiś czas temu też zacząłem tę walkę, ale szybko z niej zrezygnowałem. Leoś z Revella jest źle wyskalowany. W porównaniu z 2a5 zdycowanie mniejszych. Również ma mniejszą lufę niż trzeba i co najgorsze koła pod żadnym pozorem nie przypominają oryginału. Jeżeli chcesz model, który będzie bardziej przypominał oryginał to fajniej połączyć np. 2a5 Revella z Leosiem Hasegawy. Tak czy inaczej kibicuję i życzę stałego powrotu.
 3. Dzięki Panowie Problemem nie jest tematyka. Większość osób siedzi na grupach na FB i tyle. Coś na pewno będę jeszcze wrzucał.
 4. Takie coś mi się wystrugało. Trochę pracy przy tym było, powiem szczerze, że jest to pierwsza taka moja duża dłubanina przy modelu. Na pewno nie ostatnia. Żeby nie było, to jest 72-ka
 5. W konwersji są żywiczne. Natomiast mi się one nie podobałby i wykorzystałem z zestawu Revella. Ze względu na na ilość grantów musiałem zabrać z dwóch pudełek.
 6. Reszta figurek gotowa do malowania
 7. Początki walki z wieżą. Pomału zaczyna wyglądać jak Twardy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.