Jump to content

uczesany

Members
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Beeftown
 1. Dziękuję za wszelkie porady. Jako, że nie mam zastępczego oszklenia aby eksperymentować, wybiorę tamiyowską X-19. Pozdrawiam serdecznie
 2. Czy ma ktoś wypróbowany sposób jak zrobić przyciemniane szyby w modelu? Próbowałem z folią przeciwsłoneczną ale jest zbyt sztywna i nie układa się poprawnie na szybie w modelu.
 3. Nie wiedziałem jaki kolor stąd pytajnik. Sądziłem, że jakiś gun metal ale skoro w kolorze kamuflażu to wszystko jasne
 4. Witam, rozpocząłem pracę na prostym modelem 1/72 firmy Plastyk. Chciałbym uzyskać pomoc, mianowicie czy wybrałem właściwe kolory Vallejo z serii Model Air, aby odwzorować schemat malowania z 1944 r. 1. 71016 2. 71048 3. 71047 4. 71109 5. 71080 6. ? wnętrze modelu 71095
 5. To laserowo cięta tektura?
 6. Gratulacje - fotka wisi na głównej! Praca na najwyższym poziomie.
 7. Wiesz, spróbuję domalować te oczy. Jestem po Waszych namowach na tyle ciekawy efektu, że zaryzykuję zrobienie
 8. Ja odtłuszczam preparatem BOLL-a, bardzo wydajny i tani, bezwonny. Nie pozostawia żadnych osadów jak w przypadku benzyn czy mydła.
 9. Będę obserwował z zainteresowaniem przebieg prac. Jakie wymiary ma podstawa dioramy?
 10. Figurka rosyjskiego piechociarza zmalowana. "Sfora" niemiaszków. Fragment z lotu ptaka
 11. Rozumiem, że w Twoim zamyśle czołg unieruchomił strzał w napęd? " Moim zdaniem koło powinno być wygięte, urwane, wyrwane, zniekształcone ale nie poprzez nadpalenie. Dziura" w wieży wygląda nienaturalnie, proponował bym zamiast wydłubywania tworzywa zastosować metodę wiercenia. Tak to może wyglądać.
 12. Ja bym jeszcze pomoczył figurki aby pozbyć się resztek farby. Próbowałeś usunąć te pozostałości?
 13. Wykonałem z masy milliput coś, co ma być workiem pełnym piachu. "Układają" się o wiele lepiej niż gotowe wory Italeri. Myślę, że po pomalowaniu będą wyglądały jak prawdziwe. PS. Podmalowałem także fragment budowli rdzawym washem MIG-a.
 14. Link Spawacza jest bardzo pomocnym materiałem. Może zaryzykuję poprawić oczy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.