Jump to content

Maciej Turczynowicz

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Tychy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na początku dziękuję, zdjęcia robiłem jakiś miesiąc temu, pokazałem je kilku osobom (modelarzom i kierowcom) i już słyszałem że wszystko ok, tylko ten wydech NIE, więc go od razu zmieniłem na wydech z trzema wylotami. Zmieniłem jeszcze kilka drobiazgów: na dźwigu pojawiło się logo firmy Catepillar(CAT), dodałem jeszcze kilka gadżetów do schowków. Zdjęć będzie więcej tylko musi być odpowiednia pogoda i chęć wyjechania gdzieś w plener z tym „plastikiem” Pozdrawiam
 2. Scania R730 dla szwajcarskiego Mammut'a
 3. Volvo robi ogromne wrażenie i bardzo mi się podoba na tych zdjęciach. Spojler na naczepie w białym kolorze wyglądał by lepiej, ale to tylko moje zdanie.
 4. Dzięki „Mam pytanie jak zrobiłeś naklejki na bocznych szybach” -naklejki na bocznych szybach są w akcesoriach italeri nr 3854 „szkoda że linia błotnika na masce nie pokrywa się z linią błotnika przy kabinie” -trafna uwaga, maska była luźna i wyszła na zdjęciu wyżej od kabiny, już to poprawiłem „odcień fioletu... to lakier Fiata” -tak, 97% lakierów na tym holowniku pochodzi z Fiata. „Zabudowę holownika to sam zrobiłeś czy to jakiś przerobiony model holownika” -zabudowa jest zrobiona z PCV i szpachli samochodowej, nadkola od holownika italeri, przednie podpory od holownika
 5. Model skończony w Opolu można było zobaczyć na żywo: Pozdrawiam
 6. Andrzej bardzo fajny pomysł z tym modelem słyszałem że ktoś też chce coś takiego zrobić na MTM, ale ten twój model jest extra, szyby wyglądają jakby były zaszronione, chyba jest straszna zima. Mogłeś do środka wsadzić kierowcę bo piaskarka wygląda jakby jechała. Ślady eksploatacji jak na moje oko bardzo realistyczne. Tylko zamocuj model do makiety by zapobiec sytuacji która spotkała betoniarkę na powrocie z Żywca.
 7. Dafa z firanką już nie mam, pozbywam się starych modeli bo mi tylko przeszkadzają, trwa jeszcze zimowo-wiosenna wyprzedaż!
 8. To model mojej siostry Martynki(Na zdjęciu wyciąga mojego DAFa z fosy)
 9. Nowy jest jeden Scania T, zabieram się do tego pojektu już prawie dwa lata, na chwile obecną maluje to w pracy już ponad dwa miesiące i na pewno jeszcze miesiąc mi zejdzie może dwa?
 10. Ciekawy model P.S. Widzę że mieszkasz na rogu Piłsudskiego z Armi Krajowej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.