Jump to content

tornado

Members
 • Posts

  4,759
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak w temacie. Model kompletny, wszystkie części w ramkach, opony gumowe. Cena 99 PLN + koszt wysyłki, możliwy odbiór osobisty w Wałbrzychu.
 2. Jak w temacie. Model kompletny, wszystkie części w ramkach, opony gumowe. Cena 150 PLN + koszt wysyłki, możliwy odbiór osobisty. Więcej zdjęć na PIV
 3. Jak w temacie. Model kompletny, części w ramkach, karton posiada lekkie wgniecenie. Model posiada silnik i gumowe opony. Więcej zdjęć wyślę zainteresowanym na priv. Cena 249 PLN + koszt wysyłki, możliwy odbiór osobisty w Wałbrzychu.
 4. Też nie mogę wysłać do Ciebie PW. Aby więcej nie zaśmiecać tematu podaj mi nr tel. ewentualnie zadzwoń do mnie pod nr 785 121 608. Ps. Przepraszam za zaśmiecanie tematu. Budowę modelu obserwuję od samego początku i jestem pod wrażeniem wykonanych detali.
 5. Jeżeli interesuję Cię, to mam na zbyciu kilka zestawów w skali 1:16: 1928 Lincoln L Dietrich, 1912 FORD T, 1931 Ford Model A Roadster oraz zaczętego RR Phantom III i THOMAS FLYABOUT 1910
 6. Model ładny ale linie podziału wg mnie są za szerokie i za głębokie, przez co wyglądają jakby zaorane
 7. Ładny model Ostatnie zdjęcie z podniesionym kiprem wygląda jak w realu
 8. Model jest ok ale brakuje mi głębi. Wiem, ze to tylko zdjęcia i w realu wszystko wygląda ok, ale jednak przydałby się jakiś delikatny wash
 9. W porównaniu ze zdjęciem oryginału biały pas na masce modelu jest za szeroki ...
 10. Ładny model ale mam wątpliwości co do brudzenia szyby, tzn. szyba jest ok ale dziwne jest aby tylko ona tak mocno się ubrudziła a rama okienna i maska ledwo co pryśnięte.
 11. Nie uważasz, że pokrycia siedzeń w stosunku do reszy pojazdu jest zbyt czysta ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.