Jump to content

wapel

Members
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wejherowo/Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki! galeria z dioramy oczywiście będzie.
 2. Panowie, dzięki za opinie! Galerię skończonej dioramy oczywiście wrzucę jak tylko skończę. pozdrawiam!
 3. Hej, praktycznie (zostały peryskopy) skończyłem prace nad Tygrysem II, który docelowo stanie na dioramie.
 4. Forest, takie tylko mam, ale znajdziesz je w warsztacie: Nużek, zacząłem w listopadzie zeszłego roku, ale miałem przerwę gdzieś od lutego do maja ze względu na inne obowiązki. Tak więc gdzieś około 8 miesięcy parę razy w tygodniu. pozdrawiam!
 5. Witajcie, przedstawiam moją ostatnią pracę. Warsztat znajdziecie tutaj: http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=90&t=41782 Czwórka z dragona, figury dragon, miniart i evolution z drobnymi przeróbkami, natomiast kierowcę, dowódcę i jeźdca wydziergałem sam z MS'a. Budynek i cała ulica od podstaw. Miłego oglądania. garść zbliżeń:
 6. Praca nad scenką nieuchronnie zbliża się ku końcowi.
 7. Na allegro kupujesz 1l glicerynki, mieszasz z wodą pół na pół i trzymasz to jakieś 3-7 dni i potem płuczesz wodą. Tymczasem... Świeci bo maluję olejami. Super sprawa jak dla mnie. Sorry za fotę, ale na szybko telefonem robiona.
 8. Hej chłopaki, zielsko to mech wykapany w glicerynie i pomalowany. Chyba już z rok czekał w szafie na odpowiedni moment
 9. Tak, tak to łuska - na pace się jeszcze błyszczy bo malowane było olejami i jeszcze schnie. Lufa zostaje jak jest - wpada w niebieskość. Jeszcze na koniec satyną ją machnę.
 10. Pociągnąłem temat. Praktycznie skończony oprócz paru szczegółów.
 11. Praktycznie skończona czwórka. Zostało dodać bambetle w zasobniku wieżowym, wrzucić jakieś kanistry i przystroić zielskiem.
 12. Zbliżenia potem zrobię. Kamuflaż: Schurtzeny:
 13. Pewnie, że będzie. Teraz będzie cały weathering.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.