Jump to content

azazel

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Pabianice
 • Interests
  Modelarstwo
 • Occupation
  Uczeń
 1. piękny model, niestety nie mogę go nigdzie u nas znaleźć, gdzie kupowałeś?
 2. Poszukaj "braid line" na aliexpress, kupisz tam tanio.
 3. Bumpuję bo jestem niezmiernie ciekawy jak progres?
 4. ^ to jest dokładnie to do czego dążysz Diobeu, tak mi się wydaje ;)
 5. Linie odlewu przyszlifować!!! Poza tym monitoruję ten temat ;)
 6. Jeśli chodzi o lakier który odpadł to wyszło ci nieźle, sam zauważyłeś chyba wszystko. Moim zdaniem zacieki rdzawe zwykłe proste pędzelkiem dużo tutaj dodadzą uroku. Ta testowa maska by się posypała przy pierwszym odpaleniu silnika - chyba chodzi ci o efekt "styranego pracą" auta, a nie szrota o którego nie można się oprzeć ;) Ale jak wolisz. Czekam na więcej z niecierpliwością!
 7. Ktoś ma jakąś konkretną metodę która właśnie ROZKLEIŁABY części? Płyn hamulcowy odpada - zbyt toksyczne, nie powinniśmy takich rzeczy spłukiwać w toalecie Chcę zdjąć farbę akrylową z bardzo starych modeli i zrobić je praktycznie "od nowa". Piwko za pomoc z góry
 8. Prosty model ale mam świetny pomysł na jego wykorzystanie w dioramce... Kibicuję i obserwuję bacznie budowę ;)
 9. wojtek9666 zdecydowanie folią moim zdaniem bardziej profesjonalny efekt.
 10. Witam zakupiłem właśnie model Fujimi 1/24 Toyota Sprinter Trueno Potrzebuję porady co do malowania - czy mogę zostawić górę białą, nie malować jej, a zderzaki na czarno, tak jak na zdjęciu i zakończyć pracę kilkoma warstwami lakieru bezbarwnego?
 11. Witam zakupiłem właśnie taki model Potrzebuję porady co do malowania - czy mogę zostawić górę białą, nie malować jej, a zderzaki na czarno, tak jak na zdjęciu i zakończyć pracę kilkoma warstwami lakieru bezbarwnego?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.