Jump to content

ewpiga

Members
 • Posts

  214
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ewpiga last won the day on December 4 2018

ewpiga had the most liked content!

Reputation

14 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ewpiga

  Nawigator

  Podziękował ? Coś pocieniowałem...
 2. ewpiga

  Nawigator

  Jeśli halun ma oznaczać to co myślę..to można gościowi pozazdrościć tego co wdycha ? Tymczasem zagruntowany.
 3. ewpiga

  Nawigator

  To gość, który nawiguje balonem ?
 4. ewpiga

  Nawigator

  Dostałem w gratisie model w ujęciu do ramion..zdaje się pilota szmatopłata. A, że jest to dla mnie nowa zabawka i długi łikend..pyknę do poniedziałku. Facet w pozie wyciszenia w przerwie po lotach, palący fajkę. U mnie dostanie nową fuchę..zostanie nawigatorem. Na początek, gościa ogoliłem. Skórzaną pilotkę wzmacniam nitowanymi taśmami…
 5. ewpiga

  X_19

  Trochę długo, ale proszę mała aktualizacja...malowanie maszyny gotowe. Założy się oponki i Lola w końcu stanie przy wozie.
 6. ewpiga

  X_19

  Tył pojazdu wymalowany. Finalnie jakieś poprawki jeśli uznam, że warto, wykonam.
 7. ewpiga

  X_19

  Tył pojazdu musi być przykurzony./rozjaśniam "chudym" kolorem, farbka Revell 75, 89. Blachy, przepalone wysoką temperaturą. / mieszanka barwy czerwonej, niebieskiej, pomarańczowej i sepii/
 8. ewpiga

  X_19

  Samochodzik pomalowałem kolorowym podkładem/emalie Humbrol/ Jako, że karoseria została wykonana z metalu to chciałem, aby tej blachy było nieco widać. Dodatkowym atutem blachy była jej faktura i kolor przebarwień , którego nabrała podczas wypalania palnikiem. Zrobiłem więc taki myk..po pomalowaniu podkładem odczekałem około 15-20 minut, tyle starczyło mi na zrobienie paru fotek modelu przed „wymywaniem” farby. Po tym czasie zalałem cały model rozcieńczalnikiem i odczekałem kilkanaście sekund, aby farba nieco „napuchła” i zmiękła”. Po czym wybrane powierzchnie wytarłem pędzlem do widocznej blachy. Tak wygląda ten efekt po wyschnięciu farby.
 9. ewpiga

  X_19

  Do świąt nie da rady. To taki pojazd typu „Cafe racer” do krótkich przejażdżek, bez przyjemności ścinania głów. Broni, poza osobistym obrzynkiem, pani nie będzie miała.., choć sam pomysł, aby doposażyć damę w garłacze itepe. przypadł mi do gustu. Samochodzik miał kiedyś lakier czerwony i trzeba go tak wymalować, aby resztki tego lakieru zachowały się na karoserii. Podkład w takich kolorach.
 10. ewpiga

  X_19

  Proszę cie bardzo wytykaj Obojętnie o co będziesz mnie pytał najpierw lojalnie uprzedzę, że inżynierią kwantową w ogóle się nie interesuje. Odpowiem jednak jak rzeczony inżynier. Perspektywizm lub naukowy relatywizm nie jest nigdy względny w stosunku do podmiotu stanowi on nie względności prawdy, lecz prawdę o względności, pojazd rozwija jedynie trzydzieści pięć. Zmienne, wartości i kierunki których przypadki porządkuje w zależności od wartości, nacisku wiatru jakie wydobywa z nich w ich układach współrzędnych w tym przypadku porządek sekcji oszklenia jest uporządkowany względem sekcji kadłuba, której szczyt jest szczelina kompensująca wiatr pod dolną ramką, okienko się nie położy. Powiem ci, te gogle to mnie wykończyły, bo je akurat to musiałem zrobić od podstaw. Resztę blach z łatwością wyciąłem z ramek. Stoi na gumach gotowy do malowania.
 11. ewpiga

  X_19

  Jeden drobny detal przykleję i jutro postawie go na oponach. Gdybym zrobił ten lewy tłumik na modłę prawego, to wtedy wehikuł wyglądałby na uporządkowany a tego chciałbym uniknąć..z resztą i tak już to widać. A miał być pojazdem o absurdalnym wyglądzie i takiej też mechanice. Szybka zamontowana. Podczas wytłaczania obu burt pojazdu wyoblenia rantu różnią się między sobą szerokością. Nie chciało mi się tego poprawiać licząc ,że coś się potem wymyśli. No i jest, na koniec roboty „reling”
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.