Jump to content

Mariano

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Witaszyczki
 • Interests
  Szybownictwo, Lotnictwo, Modelarstwo, Muzka
 • Occupation
  student

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mariano

  ORP Kormoran

  Tu chyba niektórzy 2 w 1 robią. Najdroższy to chyba jednak mimo wszystko ciągle nieukończony Gawron, czyli przyszły Ślązak: https://pl.wikipedia.org/wiki/ORP_Ślązak_(2015) ORP Kormoran całkiem sprawnie patrząc na polskie realia został stworzony i wprowadzony do służby. SMW już dawno nie ma - bankrut, a i Ślazak ma lądowisko.
 2. Jeszcze kanarkowo LPRowy Sokół
 3. To te same modele, co na oficjalnych stoiskach Jelcza? http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=15256
 4. Ładna kolekcja ołówków, szczególne wyrazy uznania za wybór malowania tego PFMa. Pamętam, jak Antoni Masłowski w latach 90-tych przylatywał nad miejscowość, z której pochodził a mi jako dalszemu sąsiadowi dane było podziwiać to, co robił wtedy w powietrzu(być może takze tym egzemplarzem) .
 5. Bardzo mi się podoba motyw z podstawką-tak, jakby startował za wyciągarką, ale malowanie mogło być chyba troszkę lepsze.
 6. Mnie cieszy przede wszystkim model szybowca na forum, oby pojawiało się ich więcej, jak na kilka godzin roboty efekt jest bardzo dobry .
 7. Również kibicuję! Moim zdaniem mimo, że to s-f i jestem za polskim malowaniem, to schemat z plamami kamuflażu z góry i niebieski od dołu chyba byłby mało użyteczny, wydaje mi się, że lepiej inspirować się czymś w rodzaju naszych Jastrzębi,czy Herculesów ewentualnie przeróbka 3 schematu US NAVY.
 8. a ja widziałem i kupuję ;P http://www.maksim.pl/humbrol-farby-p-19072.html
 9. Witam Forumowiczów, Jestem pełen uznania dla profesjonalizmu, z jakim podchodzicie do tematu i pełen podziwu, jak to wszystko jest dobrze zorganizowane. Jeśli można jeszcze, to ja również chciałbym się zapisać na listę oczekujących do Sławka na komplet(maski+kalki), czerwony kolor-Hu220 i z czasem też mi się nie spieszy-prędzej niż wakacje sie do niego nie zabiorę ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.