Jump to content

Mariano

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Witaszyczki
 • Interests
  Szybownictwo, Lotnictwo, Modelarstwo, Muzka
 • Occupation
  student
 1. Mariano

  ORP Kormoran

  Tu chyba niektórzy 2 w 1 robią. Najdroższy to chyba jednak mimo wszystko ciągle nieukończony Gawron, czyli przyszły Ślązak: https://pl.wikipedia.org/wiki/ORP_Ślązak_(2015) ORP Kormoran całkiem sprawnie patrząc na polskie realia został stworzony i wprowadzony do służby. SMW już dawno nie ma - bankrut, a i Ślazak ma lądowisko.
 2. Jeszcze kanarkowo LPRowy Sokół
 3. To te same modele, co na oficjalnych stoiskach Jelcza? http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=15256
 4. Ładna kolekcja ołówków, szczególne wyrazy uznania za wybór malowania tego PFMa. Pamętam, jak Antoni Masłowski w latach 90-tych przylatywał nad miejscowość, z której pochodził a mi jako dalszemu sąsiadowi dane było podziwiać to, co robił wtedy w powietrzu(być może takze tym egzemplarzem) .
 5. Mariano

  SZD-16- "Gil"

  Bardzo mi się podoba motyw z podstawką-tak, jakby startował za wyciągarką, ale malowanie mogło być chyba troszkę lepsze.
 6. Mariano

  IS-1 - "Sęp"

  Mnie cieszy przede wszystkim model szybowca na forum, oby pojawiało się ich więcej, jak na kilka godzin roboty efekt jest bardzo dobry .
 7. Również kibicuję! Moim zdaniem mimo, że to s-f i jestem za polskim malowaniem, to schemat z plamami kamuflażu z góry i niebieski od dołu chyba byłby mało użyteczny, wydaje mi się, że lepiej inspirować się czymś w rodzaju naszych Jastrzębi,czy Herculesów ewentualnie przeróbka 3 schematu US NAVY.
 8. a ja widziałem i kupuję ;P http://www.maksim.pl/humbrol-farby-p-19072.html
 9. Witam Forumowiczów, Jestem pełen uznania dla profesjonalizmu, z jakim podchodzicie do tematu i pełen podziwu, jak to wszystko jest dobrze zorganizowane. Jeśli można jeszcze, to ja również chciałbym się zapisać na listę oczekujących do Sławka na komplet(maski+kalki), czerwony kolor-Hu220 i z czasem też mi się nie spieszy-prędzej niż wakacje sie do niego nie zabiorę ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.