Jump to content

quidamcorvus

Members
 • Content Count

  425
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mistrz Karnawału (2) Na czele Karnawału Chaosu w Warheim FS stoi Mistrz Karnawału, który w mojej kompanii doczekał się dwóch modeli. Druga wersja, którą możecie obejrzeć poniżej to model Maestro od Rotten Factory, który możecie kupić TUTAJ.
 2. Galeria: Wieża Kostek. Być może część z szanownego państwa-draństwa czytająca bloga DansE MacabrE wie, we wrześniu odbędzie się ósmy turniej gry Warheim FS - więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ. Tradycją już stało się, że każde z wydarzeń ma swój temat przewodni i tak jest też w przypadku turnieju Dwie Wieże, w trakcie którego odbędzie się konkurs na najlepszą Wieżę Kostek (Dice Tower). Choć jako organizator nie będę brał udziału w konkursie, to w ramach zmotywowania Was do działania postanowiłem zbudować własną Wieżę Kostek. Do budowy użyłem głównie balsy i styroduru. Natomiast ogrodzenie widoczne na podstawie pochodzi z zestawu Iron Fence od Micro Art Studio, które swego czasu pomalowałem TUTAJ. Z kolei łańcuchy to zespolone klejem cyjanoakrylowym ogniwa z zestawów Black Hobby Chain od Kromlech.
 3. Uczeń czarodzieja/Kartograf. Malując w marcu mechanizmy Luminark of Hysh oraz Celestial Hurricanum od Games Workshop, które były moim wkładem w #55 edycję Figurkowego Karnawału Blogowego na warsztat wziąłem także obsługę machin wojennych i tak oprócz zaprezentowanych wcześniej Magistrów Niebios, do zbioru pomalowanych modeli trafiły figurki dwóch uczniów, którzy w czasie rozgrywek w Warheim FS mogą także pełnić rolę Kartografa.
 4. Na blogu DansE MacabrE rozpocząłem publikowanie zdjęć pojedynczych modeli kultystów Karnawału Chaosu do Warheim FS. Dziś figurka Dark Pope od Rotten Factory.
 5. Magister Niebios Malując mechanizmy Luminark of Hysh oraz Celestial Hurricanum od Games Workshop, które były moim wkładem w #55 edycję Figurkowego Karnawału Blogowego na warsztat wziąłem także obsługę machin wojennych i tak pomalowałem kolejnego Magistra Niebios, a także jego dwóch uczniów. Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia pomalowanego modelu Astromanty, figurki uczniów pokażę Wam w kolejnych wpisach, a więcej na temat Kolegium Niebios możecie przeczytać TUTAJ.
 6. Przy okazji #57 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego udało mi się złożyć, w większości z modeli Rotten Factory, a następnie pomalować kompanię Karnawału Chaosu Nurgla do Warheim FS. [
 7. Wielkie Szczury. Dziś możecie obejrzeć zdjęcia Wielkich szczurów, jest to zestaw Giant Rats Set od HQ Resin.
 8. Magister Niebios Jak być może pamiętacie, wspominałem o tym przy okazji publikowania wpisu z okazji #55 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego, malując mechanizmy Luminark of Hysh oraz Celestial Hurricanum od Games Workshop na warsztat wziąłem także model z zestawu Wizard and Apprentice od Reaper Miniatures, który w czasie rozgrywek w Warheim FS będzie pełnił rolę Magistra Niebios.
 9. O modelach od Rotten Factory pisałem na łamach bloga DansE MacabrE nie raz, a z każdą kolejną nową figurką prezentowaną na FB stronie mój opór malał i w końcu uległem zarazie roznoszonej przez Karnawał Chaosu naznaczony znakiem Nurgla. Poniżej szanowne państwo-draństwo znajdzie zdjęcia Mistrza Karnawału, Kultysty oraz kilku Nurglingów, którzy zaczęli tańczyć swój Totentanz. Natomiast w przyszłości pojawi się więcej wpisów z Karnawałem Chaosu w roli głównej. Do tej pory TUTAJ opublikowałem krótki poradnik, w którym pokazałem Wam jak zrobiłem podstawki. A w przyszło ukaże się tutorial o malowaniu skóry kultystów oraz o chorągiewce wystającej z pistoletu Mistrza Karnawału.
 10. Galeria: Prastare drzewo. Przy okazji #54 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego pomalowałem modele Deadwood Tree od Werewoolf Miniatures. Dziś mam dla Was zdjęcia pojedynczego drzewa, na których możecie dokładniej obejrzeć liczne detale modelu. [align=center] [/align]
 11. Niewolnik klanu Eshin. Kolejny niewolnik klanu Eshin do Warheim FS, złożony z Zombie i bitsów żołnierzy Imperium.
 12. Galeria: Prastare drzewo Przy okazji #54 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego pomalowałem modele Deadwood Tree od Werewoolf Miniatures. Dziś mam dla Was zdjęcia pojedynczego drzewa, na których możecie dokładniej obejrzeć liczne detale modelu.
 13. Luminark of Hysh/Celestial Hurricanum Przy okazji #55 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego postanowiłem złożyć i pomalować mechanizmy Luminark of Hysh oraz Celestial Hurricanum od Games Workshop, przy okazji pomalowałem obsługę tych machin wojennych oraz model z zestawu Wizard and Apprentice od Reaper Miniatures zyskując dwóch kolejnych Magistrów Niebios oraz dwóch uczniów. Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia mechanizmów Luminark of Hysh oraz Celestial Hurricanum, natomiast dokładniejsze zdjęcia modeli zaprezentuję Wam w kolejnych tygodniach.
 14. Niewolnik klanu Eshin. Kolejny niewolnik klanu Eshin do Warheim FS, złożony z Zombie i bitsów żołnierzy Imperium.
 15. Galeria: Prastare drzewo Przy okazji #54 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego pomalowałem modele Deadwood Tree od Werewoolf Miniatures. Dziś mam dla Was zdjęcia pojedynczego drzewa, na których możecie dokładniej obejrzeć liczne detale modelu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.