Jump to content

quidamcorvus

Members
 • Content Count

  438
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Łowca niewolników. Podimperium Szczuroludzi opiera się na pracy niewolników, którzy wykonują brudną robotę, taką jak kopanie tuneli, górnictwo czy produkcja żywności. A w trudnych czasach sami niewolnicy stają się pożywieniem. Większość niewolników to Skaveni urodzenie w zniewoleniu, którzy tworzą najniższą kastę w hierarchii społecznej. Często zdarza się także, że nawet przedstawiciele innych ras stają się niewolnikami, jednakże inne rasy nie wytrzymują długo pod batogami nadzorców. Więcej znajdziecie na blogu DansE MacabrE.
 2. Kultysta - Chorąży. Model kultysty pochodzi z zestawu Rotten Cultist od Rotten Factory, który możecie kupić TUTAJ.
 3. Czarnoszczur. Czarnoszczury są walczącą elitą Szczuroludzi. Różnią się znacznie od swych mniejszych współbraci, przerastają ich o głowę, mają muskularne karki i są potężnie zbudowane. Większość Czarnoszczurów można rozpoznać zaraz po urodzeniu ze względu na ich wielkość i ciemne futro. Jako największe i najbardziej agresywne, młode czarno szczury znęcają się nad resztą miotu, odbierając bezcenne jedzenie. Prawdę powiedziawszy, jeżeli młode Czarnoszczury są wystarczająco silne, najsłabsi z miotu stają się pożywieniem. Najsilniejsze osobniki, o ile uda im się przetrwać traumatyczne knowania i uniknąć ciosów w plecy w walce o pozycję w miocie, trafiają koniec końców do Szturmoszczurów.
 4. Ciekawe czy ktoś z Was czyta blog DansE MacabrE na tyle długo, by pamiętać ile razy podchodziłem do zbudowania makiet do Warheim FS? Jeśli nie nie wiecie, to tych prób było kilka i żadna nie zakończyła się sukcesem. Dlatego projekt wsi Teufelsberg jest dla mnie swego rodzaju przekroczeniem Rubikonu, w ciągu ostatniego miesiąca udało mi się przygotować do malowania zestaw makiet od Tereny do Gier i mogę śmiało napisać, że kości zostały rzucone..., a to wpisuje się w temat #60 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego. Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa nie rozpoznawał to na macie od Gamemat.eu poza makietami od Tereny do Gier znajdują się także drogowskazy od Ristuls EM i Mini Monsters, a także płoty od Rubicon Models, których na stole pojawi się znacznie więcej, i barykady od Micro Art Studio. Jak widzicie najbliższe kilka miesięcy mam zaplanowane, pozostaje. Wpis w ramach #60 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego opublikowałem także na blogu DansE MacabrE.
 5. Zaklinacz. Sztuka Cichej Śmierci to nie jedyną tajemnica, jaką klan Eshin poznał w Kitaju. Niewielka liczba Skavenów zajęła się mrocznymi sztukami magicznymi. Łącząc to, co już wiedziały o Kamieniu Przemian, w technikami wykorzystywany przez kitajskich magów, opanowały nowy typ magii, który służy zwiększaniu potęgi i mistycyzmu ich klanu. Zaklinacze Eshin są tajemniczy, nieliczni i trzymają się z dala od innych; są świadomi, że Szarzy Prorocy nie zniosą konkurencji w postaci innych czarowników.
 6. Gacie śluzem zakonserwowane, to i brud się ich nie ima. 😉
 7. Galeria: Mocarz. Pierwszy z Mocarzy to model z zestawu Rotten Circus crew od Rotten Factory, który możecie kupić TUTAJ.
 8. Galeria: Warsztat. Makieta 'warsztatu', którą zbudowałem w ramach lipcowej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.
 9. Harlekin (2). Drugi model Harlekina to figurka z zestawu Rotten Circus crew od Rotten Factory, który możecie kupić TUTAJ.
 10. Galeria: Uczeń czarodzieja Malując mechanizmy Luminark of Hysh oraz Celestial Hurricanum od Games Workshop, które były moim wkładem w #55 edycję Figurkowego Karnawału Blogowego na warsztat wziąłem także obsługę machin wojennych i tak oprócz zaprezentowanych wcześniej Magistrów Niebios, do zbioru pomalowanych modeli trafiły figurki dwóch uczniów, którzy w czasie rozgrywek w Warheim FS mogą także pełnić rolę Skryby.
 11. Zwiadowcze stado klanu Eshin. Uważni czytelnicy bloga być może pamiętają, że do tej pory pomalowałem Nocarza, Niewolników oraz Wielkie szczury, natomiast w ramach czerwcowej edycji FKB udało mi się pomalować Zaklinacza, Czarnoszczura, Łowcę niewolników oraz Posłańców Nocy i Rynsztokowców, których możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej. Do dokończenia pozostały tylko Więźniarka oraz Rydwan.
 12. Harlekin Pierwszy model Harlekina to figurka Rotten Jester od Rotten Factory, który możecie kupić TUTAJ.
 13. Mistrz Karnawału (2) Na czele Karnawału Chaosu w Warheim FS stoi Mistrz Karnawału, który w mojej kompanii doczekał się dwóch modeli. Druga wersja, którą możecie obejrzeć poniżej to model Maestro od Rotten Factory, który możecie kupić TUTAJ.
 14. Galeria: Wieża Kostek. Być może część z szanownego państwa-draństwa czytająca bloga DansE MacabrE wie, we wrześniu odbędzie się ósmy turniej gry Warheim FS - więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ. Tradycją już stało się, że każde z wydarzeń ma swój temat przewodni i tak jest też w przypadku turnieju Dwie Wieże, w trakcie którego odbędzie się konkurs na najlepszą Wieżę Kostek (Dice Tower). Choć jako organizator nie będę brał udziału w konkursie, to w ramach zmotywowania Was do działania postanowiłem zbudować własną Wieżę Kostek. Do budowy użyłem głównie balsy i styroduru. Natomiast ogrodzenie widoczne na podstawie pochodzi z zestawu Iron Fence od Micro Art Studio, które swego czasu pomalowałem TUTAJ. Z kolei łańcuchy to zespolone klejem cyjanoakrylowym ogniwa z zestawów Black Hobby Chain od Kromlech.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.