Jump to content

B@RT3K

Members
 • Posts

  47
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Barlinek
 • Interests
  Sport, modelarstwo( pancerka 1/72, 1/35) No i sprzęt elektroniczny
 • Occupation
  Uczeń ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, mam pytanie ponieważ chciałbym stworzyć model samochodu , bez skali bez jakiś mocnych szczegółowych detali po prostu bryłę z kilkoma większymi detalami,ale nie wiem czy użyć jakiejś masy modelarskiej czy czegoś innego. Pomoże ktoś ?
 2. No cudny model sobie wybrałeś Michał , i myślę że tak samo cudny ci wyjdzie . Kibicuje
 3. Witam, przedstawiam model Tiger II z fototrawionymi błotnikami , sam nie wiem czy model przedstawia opuszczonego tygrysa czy nie , ale ogólnie jestem zadowolony z efektu . Galeria
 4. Informacja dla kibiców żużla , oficjalnie już wiadomo w wyniku tragicznego wypadku pomiędzy Betardem Spartą Wrocław a PGE Marmą Rzeszów zginął Lee Richardson . [*][*][*]
 5. Witam, Możę co nie którzy pamiętają mojego starego pattona ? Wyglądał tak : Okropnie niestety Model więc przeszedł gruntowną renowację i wygląda tak ;), myślę że lepiej . Żołnierz został już ochrzczony mianem " wczorajszego " i dzielnie "trzymającego pawia " :
 6. I kolejny bardzo ładny model w twoim wykonaniu, mi się bardzo podoba ;)
 7. Witam, przedstawiam wam mój pierwszy samolot od przeszło ok. 2,5 lat oraz pierwszy w skali 1:144. Model jest w malowaniu VFA-213 "Black Lions" . Niestety model nie ma wszystkich kalek , bo trochę je zaniedbałem i nabrały wilgoci dlatego udało mi się nakleić część kalkomanii.
 8. I kolejny ładny model. Gratuluje ;)
 9. Dzięki, tak jest to metoda na lakier do włosów. Co do błota to macie raację ponieważ robię błoto raczej domowymi metodami np: Pigment, gipsy, piasek itp , nie posiadam żadnych fikserów czy żywic akrylowych :/ .
 10. No powiem że model "zacny", a co do tamki to racja "samosklejalna". Podstaweczka uboga ale żeby miał na czym postać to idealna .
 11. Cześć właściwie to zamieszczam galerie po raz 3 ;) Ale dorwałem na weekend lustrzankę i statyw to zrobiłem o niebo lepsze zdjęcia
 12. B@RT3K

  Vietnam 1/35

  Nie , woda to najpierw dwie cieńkie warstwy kleju polimerowego zabarwionego na kolor takiego mułu , a potem dużo wikolu ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.