Jump to content

Panzer4

Members
 • Content Count

  1,746
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Panzer4 last won the day on January 8

Panzer4 had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

Personal Information

 • Location
  Na pewno nie Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli kilkuset modelarzy poradziło sobie doskonale i wystawiło ponad 1000 modeli i nawet dotarło do informacji o dość kluczowych zmianach w regulaminie dotyczących modeli pancernych i obyło się bez większych wpadek. No ale Tobie się nie udało, więc organizatorzy dali ciała. Hmmm... A może jednak na odwrót? Informacja o konkursie była na FB: https://www.facebook.com/events/740000759715042/ Na grupach: https://www.facebook.com/groups/fejsbukowa/?epa=SEARCH_BOX https://www.facebook.com/groups/626288787535415/ https://www.facebook.com/groups/modelarstwo.wszystko.na.temat/ oraz na PWM. Ale widocznie brak ogłoszenia na MW sprawił, że dotarcie do tych informacji stało się kompletnie niemożliwe...
 2. Rosiek brał udział w konflikcie zbrojnym i to go jeszcze ratuje. Ale idź na takie Missing-Lynx i zapytaj Anglików, czy chcą w 1:72 model Stara albo Jelcza. Wyjdźmy wreszcie z różowej bańki: IBG chce zarabiać pieniądze, a nie produkować patriotyczne Jelcze. I jak widać oni bardzo chętnie spełnią życzenia modelarzy ale pod warunkiem, że to będą życzenia modelarzy z całego świata, a nie 50 entuzjastów polskich ciężarówek z czasów Układu Warszawskiego.
 3. Ta ostatnia fotka to jak kolejny czołg kroczący panzerwaffe '46 prosto od majfriendów z Modelcollecta
 4. Słuchajcie, ludzie z IBG są na tyle rozsądni, że jak się im zaproponuje coś sensownego, czytaj: ciekawy temat z potencjałem do sprzedaży na całym świcie to oni na pewno go rozważą. Sprzedaż Rośka w 1:72 jest raczej wątpliwa pod względem opłacalności, więc zamiast pomstować na to, że nie robią Rosomaka, Jelcza, albo innego Stara, to trzeba im zarzucić temat, który ich zaciekawi tez z punktu widzenia biznesowego. Taki np. Albion jest całkiem fajnym pomysłem bo wersji tej ciężarówki było pierdyliard. Z taką Valentine może już być problem, bo nie wiem, czy kolejne wersje były ze sobą wyjątkowo kompatybilne i można je oprzeć na jednej formie (juz z samymi gąsienicami mógłby być kłopot). Ale nie zaszkodzi ich męczyć i dręczyć. Być może którąś przynętę chwycą. Tylko podkreślam, że ja rozmawiałem z Adamem o Krzyżowcach jakieś... 3 lata temu. Więc nie spodziewajcie się, że Wasze pomysły z dzisiaj, jutro wejdą do produkcji
 5. Kilka lat temu rozmawiałem z Adamem z IBG co jeszcze można by zrobić w pancerce w 1:72 na co czekają modelarze na CAŁYM ŚWIECIE. No i od słowa do słowa okazało się, że nie ma na rynku porządnych modeli rodziny Krzyżowców. Wiele wody od tego czasu upłynęło, a dzisiaj na targach zabawek w Norymberdze IBG Models pokazało to:
 6. Dzięki. Tam jest łączenie pasków gąsienicy, które rozpadło się już pierdyliard razy w trakcie budowy. Dlatego jest już zalane CA i może przez to wygląda mniej ciekawie.
 7. Jeszcze raz dzieki wszyskim za propsy
 8. Dziękuję wszystkim za komentarze. Cieszę się że się podoba bo nawet nie będę ukrywał, że jestem z efektu bardzo zadowolony. Tym bardziej że dużo tutaj eksperymentowałem z chemią i farbami. A tymczasem wszystko pykło. Niestety focie z budowy zaginęły gdzieś w czeluściach sieci i twardego dysku. W każdym razie model ma dużo blach i polistyrenu na sobie.
 9. Mocno kontrastowy, komiksowy nawet ale mi się podoba. Fajnie grubo usyfiony, a mimo to nie nudny.
 10. Tak, ale po wierzchu lane zabrudzoną żywicą akrylową. Pasta z AK jest matowa. Galeria:
 11. Będę te kępki jeszcze podcinał, żeby były mniej równe. Najpierw muszę skończyć ramkę podstawki.
 12. Kamuflaż fajny tylko dlaczego miejscami ten wash taki ordynarny?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.