Jump to content

Wierzbol

Members
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wyglada cudnie polecam
 2. Jak pisałem juz wcześniej Mr Color 76 Metallic Blue😉
 3. Pierwsze malowanie aerografem, w sztucznym (bliższa rzeczywistej) i naturalnym świetle. Tragedii nie ma, ale do nauki jeszcze trochę.
 4. Kierownica do kompletu i zaczynam malować kastę. Trzymajcie kciuki, pierwsze użycie areografu, do tej pory spraye.
 5. Okazało sie GMC należy do chevroleta, wiec rozdzielacz jest od dobrej strony :D
 6. „Problem” tak jak pisałem przy robieniu tego modelu, Chevrolet jako jedyny przeniósł rozdzielacz pod barierę ogniowa, a u wszystkich innych producentów rozdzielacz jest od strony chłodnicy. Jeśli planujesz zmienić rozdzielacz, to poprostu wytniesz sobie ten który jest przy podstawie kompresora.
 7. Kable leżą, a rozdzielacz z aluminiowej rurki zamknięty.
 8. Cos takiego mam do zaproponowania, mam nadzieje ze do chevroleta 😉 , albo trzeba by przerobić pod inna markę.
 9. Poszukam, moze sie cos znajdzie. Kiedyś kupiłem na Allegro dwa pudełka złomu. Aktualizacja robót, na kascie zdjęte listwy chromowe z nadkoli i zmiana rozdzielacza, jako że to Chevrolet to znajduje sie od strony grodzi i nie musi być taki idealny jak z zestawu ze zdjęcia, napewno przyda sie później.
 10. Pawdopodobnie będzie siedział niżej, ale osadzenie kół będę mógł w tym modelu ogarnąć jak już wszystko będzie zrobione. Kolor jakiego użyje to Mr Color 76 Metallic Blue , z białymi pasami i białym wnętrzem. Zderzak już był pasowany, problem z dopasowaniem leży w warstwie chromowej Do modelu zabierałem się od dawna, blaszkę posiadam ponad 7 lat, bo część jej wykorzystałem w projekcie "El camino '68", a modeli wiekowych amerykanów mam całkiem spory zbiór, tylko czasu brak, może się w końcu odetka zła passa.
 11. No i wstępny szkic...
 12. Kasta po szlifie i obróbce (bo to AMT), wiec trochę było do poprawienia. Przedni gril wymieniony na ten z zestawu fototrawionego
 13. Witam, po dłuższej przerwie choroba i trochę wolnego zmobilizowało mnie do wzięcia sie za kolejny projekt. Na tapetę trafił model firmy AMT 1970 Chevrolet Chevelle. Podsyłam zdjęcie pudełka od modelu i akcesori które planuje użyć w projekcie.
 14. Wierzbol

  Cuda '71

  hehe, żadnymi, jest to założony kabel (długości 1mm) na imitacje świecy, przyjrzyj się zdjęciom powyżej, zero roboty
 15. Wierzbol

  Charger '68

  Dzięki, wewnętrzna ramka grila jest pociągnięta folią chromową.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.