Jump to content

tadeusz6514

Members
 • Posts

  346
 • Joined

 • Last visited

Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Location
  Czyste-Łódż
 • Interests
  modelarstwo
 • Occupation
  mechanik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Można by było wydać model w takiej skali lecz niektóre elementy by były zbyt małe aby niektórzy je wykonali i to jest chyba jedyny problem z tym modelem bo przeskalowanie wszystkiego zajęłoby parę minut . Pozdrawiam .
 2. Wiem że wiele osób wykonuje modele w skali 1:35 , moje modele są wykonywane w innej skali ze względu na skalę pojazdów w tejże samej skali 1:25 , lecz wiele modeli niektórzy pomniejszają a następnie malują model według własnego uznania , co do mojego malowania modeli to jest zależne od zamówienia na dany model -ostatnio są to modele wycinane laserowo i każdy może pomalować go sam i dodatkowo do modelu jest zaprojektowana kalkomania która jest wraz z modelem -chyba .Pozdrawiam .Łask .
 3. Dziękuję lecz nie zasługuję na tak wielkie pochwały są lepsi od mojej skromnej osoby .Pozdrawiam i obiecuję więcej wpisów na temat wagonów kolejowych które właśni wykonuję . Model wagonu z armatą kolejową 194 mm , skala 1:25 model wykonywany od podstaw zdjęcie przedstawia model armaty 194 mm na podstawie obrotowej , sam model jest wzorowany na oryginalnych zdjęciach takiej samej armaty . Pozdrawiam i proszę o komentarze za które będę bardzo wdzięczny wieża wraz z armatą 194 . Następne zdjęcie do całości To jeden z tematów który nie był pokazywany na Modelwork .
 4. do mojego poprzedniego wpisu gotowy model . Pozdrawiam
 5. A może w czymś Ci pomóc - mam na koncie jeden dworzec Międzychód i ten jeszcze nie wyszedł
 6. http://abload.de/img/pict0455zjqn3.jpg takie ciekawe zdjęcie tego wagonu . Pozdrawiam .
 7. Bateria Gneisenau wagon pod armatę 15 cm L/45 to jedyny plan podobnej platformy lecz wymiary się nie zgadzają sa również inne plany rzut boczny tego modelu lecz to już makabra bo tam nic się nie zgadza - znalazłem podobny plan lecz zdjęcie rysunku wagonu również jest makabrą i do tego nazwa zamiast 15 cm powinna być 17 cm . Pozdrawiam . Opis wagonu typ Uaai chyba -zdjęć dużo, brak elementów .
 8. Poszukuję informacji o rozmieszczeniu w tym wagonie układu pneumatycznego z siłownikiem i zbiornikami i zaworem regulacyjnym , oczywiście nie pogardzę zdjęciami lub rysunkami za które bardzo będę wdzięczny . Pozdrawiam .
 9. Co jakiś czas wstawię kilka zdjęć wagonu , oto następne zdjęcia . Pozdrawiam .
 10. podzespoły wagonu koła ,siłownik hamulca ,
 11. Otrzymałem zapytanie dotyczące wagonu SSlma 44 czy na pewno z tego wagonu odpalano rakietę V2 mam nadzieję że zdjęcia wyjaśnią wszystko . Dlaczego takich pojazdów było mało - może jeden gdyż do ustawienia w terenie były potrzebne szyny a lotnictwo nie próżnowało i taki transport byłby bardzo widoczny i łatwy do likwidacji, dlatego Niemcy używali przyczep startowych.
 12. Części od wózka i złożony wózek z układem hamulcowym ,wózek B25
 13. Dodatek do poprzedniego wpisu z tyłu wagon SS z przodu model wagonu SSlma44 z wyrzutnią startową V2- ale to na przyszłość .Następne zdjęcia z detalami platformy SS
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.