Jump to content

Jamat

Members
 • Content Count

  181
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Slovakia, Slovak Republic
 • Interests
  music,trucks...

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sklejanie zakończone. Pierwsze kolorki.
 2. Kolejna garść fotek. Wieża praktycznie gotowa jedynie trzeba dodać spawy na przedmuchiwaczu armaty, co natychmiast zrobię gdy dotrą do mnie żywiczne kalki Archera.
 3. Kolejna mała aktualizacja. Postanowiłem zaszaleć i dokupiłem metalowe gąski, tak aby nikt nie posądził mnie o zbyt małą waloryzację. Następnie pobawiłem się z błotnikami, później je jeszcze trochę zmasakruję. Najbardziej w kość dały mi przednie elementy błotników, ale jakoś w miarę dałem radę. Tu taki mały patent na przymocowanie blaszek do kadłuba. Pierwsza skrzynka od E.T. Model. Nie domyka się ale to nie ma znaczenia, gdyż wrzucę do niej jakieś bambetle i trochę powyginam. Oczywiście wszystko co widać było lutowane, przeważnie przy użyciu lut
 4. Nad tym zdjęciem jest lista.
 5. Pracę trochę posunęły się do przodu.
 6. Ostatnio moje warsztaty są skromne, ale wraz z nowym modelem postaram się poprawić. Na tapetę wędruje T-62 z syryjskiej wojny domowej. Z tego zestawu: będę chciał uzyskać coś podobnego, aczkolwiek nie będę wzorował się w 100% na fotografii. Przy wykorzystaniu małego wzbogacenia, w postaci: *Podstawowy zestaw Voyager PE35284 *Błotniki Voyager PE35285 *Skrzynie E.T. Model E35-058 *Armata RB Model 35B28 *Lufa karabinu RB Model 35B122 *Lina holownicza Eureka ER-3506 *Antena Panzer Art SU35-002 *Zniszczone koła Panzer Art RE35-002 *Lampy SKP Model SKP-184 Na początku
 7. Preshading Kolorek c-340 Rozjaśnienia i filtry Błyszczący i kalki jednostki z Wysp Kurylskich, dziś należących do Rosji.
 8. Galeria: viewtopic.php?f=77&t=54725
 9. Wymieniłem reje na cieńsze. Pozostało mi zabawa z brudzeniem, olinowaniem i doklejenie szalup. Sprawiłem sobie prezenty urodzinowe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.