Jump to content

Apache

Members
 • Content Count

  646
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Apache

 1. Apache

  Mi-2 Aeroplast

  Pierwsze prace przy przekładni http://s1289.photobucket.com/user/apache640/media/DSC_0139_zps57c0612d.jpg.html?sort=3&o=1 http://s1289.photobucket.com/user/apache640/media/DSC_0140_zps083583e6.jpg.html?sort=3&o=0 Sorki za linki ale kopiowanie sie zepsuło coś a na pb nie da sie normalnie
 2. Apache

  Mi-2 Aeroplast

  Powiem szczerze, że planów nie mam. W wypraskach była już wycięta :/ Na razie żadnych zmian przy modelu.
 3. Apache

  Mi-2 Aeroplast

  Tak dodam bo tam i tak nie pryskałem.
 4. Apache

  Mi-2 Aeroplast

  Spoko wrzuce na jednolitym
 5. Apache

  Mi-2 Aeroplast

  Witam Ciąg dalszy prac. Od ostatniej aktualizacji trochę się zmieniło. Przede wszystkim ubytki zostały już ładnie obrobione. Dokleiłem też sporo elementów które widać będzie na zdjęciach. Potem przyszedł czas na zbiorniki paliwa i podwozie. Jak widać przekładnia zostanie pokazana .
 6. Apache

  Mi-2 Aeroplast

  Po wstępnym szpachlowaniu:
 7. Apache

  Mi-2 Aeroplast

  No cóż, idealny to on nie jest i wymaga odrobiny szpachli.
 8. Apache

  Mi-2 Aeroplast

  Ok dzięki, na 2 pierwszych fotkach są przyklejone, na reszcie tylko przymiarka.
 9. Apache

  Mi-2 Aeroplast

  Powoli do przodu. Ostatnio jakoś na sklejanie nie miałem czasu.
 10. Gdzieś to już było i chyba nie ten temat ale jak wymieszać ten ruski turkusowy co jest na zegarach i tablicach?
 11. Apache

  Mi-2 Aeroplast

  Wersja śmigłowiec wojskowy, konkretnie egzemplarz 8825. Wyklejałem hipsem 0,25 mm.
 12. Apache

  Mi-2 Aeroplast

  Witam Zaczołem sklejać model mi-2 od Aeroplastu.Mam nadzieję że ten warsztat doprowadzę do samego końca. Sklejam z pudła, bez żadnych blach, najwyżej jak coś to sam postaram się coś dorobić . Na początek podłubałem przy wnętrzu, oczywiście nie jest ono skończone.
 13. Witam Chciałbym zaprezentować mój pierwszy model czołgu. Mam na dzieję, że nie zrobiłem przy nim dużo błedów i jest w miarę poprawnie zrobiony, ale to już zastawiam do ocenienia bardziej doświadczonym.
 14. Apache

  CH-53D Marines - 1:48

  Jak go pobrudziłeś? Poprzez użycie tamiya weathering c czy to taki wash?
 15. Nie kot, tylko pownieważ oslona zegarów jest większa to szyba była odrobinę na wcisk rozszerzona, nie dużo bo nie dużo ale była. Przez noc jak tak sobie była rozszerzona to pękła. Takie coś żeby szyba po wklejeniu kilka godzin pękła to mi się nigdy nei zdazyło. Owszem kiedyś jakąś uszkodziłem rećznie, ale żeby tak to nigdy. A znowu to w eduardzie całe zegary są wieksze, więc zestawowa osłona zegarów była w ogóle inna a jak bym jeszcze więcej tą podcioł to by też nie wyglądało.
 16. Witam Zmieniłem lekko kolor wiatrochronu poprzez zaparzenie herbaty w sidoluxie i prysnieicie taka transparętną warstwą kilka razy. Wyszło całkiem ładnie, tylko jest inny problem. Eduardowska ochrona zegarów jest troche szersza od zestawowej, ja oczywiście ściołem ile się dało przed zamontowaniem szyby, ale budze się dzisiaj rano i na szybie jest pęknięcie :/
 17. Jak najlepiej przyciemniać owiewkę herbatą. Ja to robie tak że parze mocną esense daje odrobine do sido żeby się zabarwił i wrzucam jeszcze herbate w listkach i wrzucam owiewkę, tylko ona nie nabiera koloru. próbowałem i na liptonie i na dilmahu.
 18. Nie podejdzie. http://ru-aviation.livejournal.com/1107470.html On ma to inaczej przyciemnione.
 19. Jak najlepiej przyciemnić przednią szybę kokpitu. Próbowałem na rożnych szklanych elelntach typu wypraski i transparenty żółty humbrol nie daje tego efektu, znowu pomarańczowy jest za ciemny.Słyszałem gdzieś o jakimś sposobie z herbatą czy coś takiego. Pytam bo chce prysnąć tą szybę od środka i przykleić.
 20. Witam Po długiej przerwie od modelu spowodowanej przeprowadzką ( a potem jakoś nie miałem ochoty na sklejanie) zaczynam dalej kleić suke. Dużo się nie zmienilo, przedewszstkim zrobiłem jakie takie okamblowanie we wnękach podwozia i pomalowałem, jeszcze nie skończyłem malowania, musze popracować nad szczegółami. Oprócz tego to babrałem się troche z podszpachlowaniem modelu w niektórych miejscach i podszlifowaniem. Oprócz tego to coś spróbowałem poprawić w osłonie zegarów bo ta z blaszki za dobra nie jest, wypełniłem środek szpachlą żeby potrzymać podczas szlifowania strony zewnętrznej, która podszpachlowałem i pomalowałem. Teraz to ciutke lepiej wyglada niż z samej blachy. Na razie tylko 2 zdjecia bo dużo się nie zmieniło. Wrzucam link, bo zmieniłem serwis do hostingu zdjęć i jeszcze nie wiem jak wrzucić bezpośrednio zdjęcia. http://s1289.photobucket.com/user/apache640/library/?sort=3&page=1
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.