Jump to content

Constructor

Members
 • Posts

  1,790
 • Joined

 • Last visited

Reputation

2 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy ktoś spytał MH w czym tkwi problem?
 2. Czasem pozostaje tylko nawiercenie wzdłuż i wprowadzenie szpilki albo innego drucika.
 3. No jest to jakiś trop, ale mi bardziej chodzi o "wytyczne" dla wojsk do malowania takich oznaczeń.
 4. Kolejne g..., które spowoduje, że dzieciaki zamiast wyjść do ludzi będą siedzieli przed ekranami. Wzrost takich aplikacji powoduje, że dzieciaki wolą bawić się w minecrafty zamiast klockami. Na google play są już podobne gry - jakieś skręcanie die castów i inne. Ale patrząc po ostatnich noblach nic mnie już nie zdziwi, bo w końcu mamy "democration"...
 5. Chodzi mi o to, że często przyjmują one różny krój. Wiem, że kiedyś były takie szablony z wymiarami do wykreślania takich liter, niestety teraz nie mogę tego znaleźć.
 6. Może mi ktoś wyjaśnić sens tej gry?
 7. Witam, Panowie poszukuję wzorów cyfr malowanych na niemieckich czołgach, druga wojna. Chodzi mi o wymiary i kształt. Szukam w google, ale wyniki są do ... Nie wiem za bardzo co wpisać, żeby mi wyskoczył konkretny wynik.
 8. Dziękuję zacnym panom :)
 9. Panie kolego, w sprawie tych kuleczek na nity. Gdzie można kupić coś takiego i jaka to średnica?
 10. Nie jestem pewien, ale chyba zacząłem oglądać to na innym kanale niż Discovery - i nie udało mi się dokończyć ... Może uda się gdzieś znaleźć na DVD.
 11. Zacne :) Też sobie popatrzę :)
 12. Buńczucznie - lepiej bym tego nie określił. Solo - konkretnie, gdzie i kto "gnoił". Konkretnie. Rozumiem, że jak dostaniesz spleśniały chleb i zażądasz reklamacji to jest to "gnojenie". Rozumiem, że sugestie, uwagi i dyskusja to "gnojenie"? Masz dziwne postrzeganie pewnych kryteriów. Cieszy mnie fakt, że pojawiły się w temacie prezentacje kolegów, które wybitnie pokazały, że nie ma sensu się wychylać w danym temacie nie mając o tym pojęcia. Byle do kolejnego ogłoszenia...
 13. sebastain - spokojnie. Na początku relacji, na pierwszych zdjęciach. O te mi chodzi. :)
 14. Aaaa to taki zasobnik? Ale widzę, że sam go jednak robiłeś? :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.