Jump to content

Constructor

Members
 • Content Count

  1,788
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Constructor

 • Rank
  Constructor

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No jest to jakiś trop, ale mi bardziej chodzi o "wytyczne" dla wojsk do malowania takich oznaczeń.
 2. Kolejne g..., które spowoduje, że dzieciaki zamiast wyjść do ludzi będą siedzieli przed ekranami. Wzrost takich aplikacji powoduje, że dzieciaki wolą bawić się w minecrafty zamiast klockami. Na google play są już podobne gry - jakieś skręcanie die castów i inne. Ale patrząc po ostatnich noblach nic mnie już nie zdziwi, bo w końcu mamy "democration"...
 3. Chodzi mi o to, że często przyjmują one różny krój. Wiem, że kiedyś były takie szablony z wymiarami do wykreślania takich liter, niestety teraz nie mogę tego znaleźć.
 4. Może mi ktoś wyjaśnić sens tej gry?
 5. Witam, Panowie poszukuję wzorów cyfr malowanych na niemieckich czołgach, druga wojna. Chodzi mi o wymiary i kształt. Szukam w google, ale wyniki są do ... Nie wiem za bardzo co wpisać, żeby mi wyskoczył konkretny wynik.
 6. Dziękuję zacnym panom :)
 7. Panie kolego, w sprawie tych kuleczek na nity. Gdzie można kupić coś takiego i jaka to średnica?
 8. Nie jestem pewien, ale chyba zacząłem oglądać to na innym kanale niż Discovery - i nie udało mi się dokończyć ... Może uda się gdzieś znaleźć na DVD.
 9. Zacne :) Też sobie popatrzę :)
 10. Buńczucznie - lepiej bym tego nie określił. Solo - konkretnie, gdzie i kto "gnoił". Konkretnie. Rozumiem, że jak dostaniesz spleśniały chleb i zażądasz reklamacji to jest to "gnojenie". Rozumiem, że sugestie, uwagi i dyskusja to "gnojenie"? Masz dziwne postrzeganie pewnych kryteriów. Cieszy mnie fakt, że pojawiły się w temacie prezentacje kolegów, które wybitnie pokazały, że nie ma sensu się wychylać w danym temacie nie mając o tym pojęcia. Byle do kolejnego ogłoszenia...
 11. sebastain - spokojnie. Na początku relacji, na pierwszych zdjęciach. O te mi chodzi. :)
 12. Aaaa to taki zasobnik? Ale widzę, że sam go jednak robiłeś? :)
 13. gdas - i tak wygląda portfolio. Jeżeli robiłeś dla konkretnych firm to dobrze jest wyciągnąć od nich rekomendacje. Z czymś taki można się reklamować. Solo, jeżeli nie zauważyłeś to nikt nikogo nie "gnoił". Raczej zasugerował braki. Ale skończyło się na tym, że kolega nie pokazał prac. Wydaje się, że nie ma doświadczenia. Większość zna historię forum i obywateli, którzy co jakiś czas składali oferty a potem były żale, że ktoś kogoś (nazwijmy to delikatnie) oszukał. Jutro wstawię na forum siebie przy samochodzie, ze coś tam majstruję. Kilka fotek z rozgrzebanego silnika. Ogłoszę się jako mechanik. Proszę do mnie nie mieć potem pretensji, że nie naprawiłem komuś samochodu. Ale zaznaczam, że mam doświadczenie! Podkreślam! Dyskusja dość ciekawa. Pokazuje, jak już wspomniałem, "profesjonalne" podejście do klienta. W odzewie na forum koledzy pokazali swoje prace - które są powalające i osobiście chylę czoła. Mimo, że potrafię projektować i obsługiwać programy CAD to nie wychylałbym się w tym temacie. Wydaje mi się, że kolega Modeler3D wpadł na forum i chciał się zareklamować tylko w celach zarobkowych, bez zaznajomienia tematu. Nie wiem jakie doświadczenie ma w samym modelarstwie, ale jest członkiem od 31 maja - no może w tak krótkim czasie zapoznał się z umiejętnościami i potrzebami kolegów. Moje słowa nie tyczą się tylko do kolegi Modelera3D - nie chciałbym, żeby zostało to, faktycznie, uznane za "gnojenie". Problem już przerabiałem osobiście, poznałem kilka osób, które mówiły "znam aułtokada". Pozdrawiam :)
 14. Kiedyś był taki cykl "II Wojna Światowa w Kolorze" - nawet jest na YT. Tam było większość barwionych zdjęć. Może i tu się postarali i barwili kadry? Ale filmik zacny. Dziękować Koledze :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.