Jump to content

Kamil980

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  III Rzesza
 1. Aerograf jest ;). Teraz chłonę wiedzę na temat czyszczenia aerografu, malowania, rozcieńczania farb itd. Po świętach wypróbuję wszystko w praktyce
 2. W sam raz dla mnie dla poćwiczenia Był tani więc warty jest tych pieniędzy.
 3. Witam. Przedstawiam część dzisiejszego zakupu, na ten zestaw namówił mnie ojciec . Jest to samolot Henschel Hs 129 oraz samochód ciężarowy Kfz. 305 3 Tons Truck. Są to produkty firmy Italeri w pudełku z logiem Supermodel. (Nie wiem jak się to nazywa profesjonalnie - osobiście nazwałem to "składak ). Italeri sprzedaję ciężarówkę pod nazwą Opel Blitz Kfz. 305 3 tons Truck. Prócz małej liczby detali całość zestawu na moje niedoświadczone oko wygląda całkiem w porządku . Kod produktu: Supermodel 10-502. PS. Nie wiedziałem, gdzie umieścić temat, ponieważ jest tu i pojazd i samolot. PSS. To mój pierwszy inbox, chętnie przyjmę krytykę oraz porady .
 4. Właśnie obecnie używam deseczki, tylko ta mata jest z nożykiem i to mnie na nią nakłania .
 5. Hehe, wiem z doświadczenia co ta szkoła potrafi zrobić z głową . Ale co do tematu to dzisiaj byłem w sklepie i dokupiłem sobie wreszcie 2 normalne pędzle - duży i mały i 2, 3 nowe farbki no i zestawy modelów - figurki przeciw pancerne armii Niemiec, Rosji, US i Brytanii 1:72 oraz ciężarówkę Kfz. 305 i samolot HS-129 1:48, ceny niesamowite ale będzie co składać a na aerograf, mate i nowe nożyki poczekam do świąt więc myślę, że temat wyczerpany, to wszystko .
 6. Dzięki Eryk, nie wiesz czy w aptece bym czegoś takiego nie dostał? (skalpel) PS. Jutro jadę po model, mam zamiar kupić w nieco mniejszej skali (1:48,1:35) chyba, że będą drogie to zostanę przy 1:72. Może się uda kupić jakiś nóż modelarski czy coś, ale nie wiem bo to zwykły sklep z zabawkami. Na pewno kupię tam z 2 pędzelki i parę farbek
 7. Myślę, że taki nożyk z tej maty by starczył w końcu teraz dopiero będę sklejał 6 model ewentualnie kupiłbym skalpel Bo jednak szkoda mi trochę tych 20 zł bo bym sobie jeszcze dokupił farbki i by stykło to 100-150 zł.
 8. Dzięki, a można wiedzieć czemu taka cena tego noża AK-1? ;) Chodzi o to 25 ostrzy? Jeśli bym kupił tą matę do cięcia z nożem to nie musiałbym kupować tego pierwszego narzędzia? EDIT: Oraz czy taka mata by nie była za mała?
 9. GeraltofPoland jak byś dokładnie przeczytał wiedział byś, że z tym priorytetem chodziło o to, że jak kupie aerograf zostanie mi 40-60 zł i Erolek proponuje a ja twierdze, że ponieważ jakiś tam pilnik posiadam, zwykłą pęsetę również, także następny raz przeczytaj całość albo przynajmniej parę ostatnich postów .
 10. Pinceta i pilniczek jak na razie posiadam, wydaje mi się, że większym priorytetem byłby skalpel/jakiś porządny nożyk, mata do cięcia i farbki ale czekam jeszcze na wypowiedzi innych
 11. Jak już pisałem wyżej kompresor mam taki z lodówki, oraz mój dziadek ma 2 "seryjne", mieszka obok więc zawsze bym mógł do niego wpaść.
 12. To w takim razie super Bardzo dziękuję za pomoc panowie. Zostało jeszcze ok. 50 zł, polecalibyście coś konkretnego jeszcze?
 13. Panie Robercie ( ) ten aerograf na pewno nie jest jakimś badziewiem? Bo gdzieś czytałem, żeby takich za 50 zł nie kupować. No ale jak jest porządny to by było fajnie, bo bym jeszcze wybrał sobie mate do cięcia, jakieś nożyki i farby i byłby prezent za około 100 zł .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.