Jump to content

Demonion

Members
 • Content Count

  970
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Demonion last won the day on October 25 2019

Demonion had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

Personal Information

 • Location
  Opole

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Samo zdjęcie czołgu same w sobie jest dziwne. W układzie jezdnym zwały błota i teren mokry. Z kolei zewnętrzne powierzchnie kół suche i błoto na tyle kadłuba też w małych ilościach. Co do gąsienicy już pisałem wcześniej, że wózki mogły zostać poluzowane po upadku. Kwestia docisku. Czy błoto monotonne, na zdjęciu tak wygląda a w rzeczywistości jest tam kilka tonów barw. Na przyszłość będę musiał bardziej je różnicować. Co do suchego błota na szuzenie. Kulka błota szybciej schnie niż gruda. Uwagi cenne i przyjęte.
 2. Zrobione są ruchome wózki jezdne i jak trzasnął o ziemie nie rozpadło się ale zawsze coś mogło się przestawić. Jak go będę wkładać pod plekse jeszczw to posprawdzam.
 3. Markuz na podstawki nie mam miejsca.
 4. Dziś skończony i odstawiony na półkę PzKpfw IV ausf. G od Dragona w 1:35. Jest to luźna interpretacja pojazdu historycznego. Nie obyło się bez przygód, w pewnym momencie przez moją nieuwagę kadłub zleciał ze stołu i trochę się uszkodził ale udało się go uratować. Kalki wykonane przez Mr. Decal świetnej jakości - gorąco polecam. Malowany farbami Jimenez, Gunze, Tamiya i co tam było pod ręką. Z waloryzacji lufa RB, zmieniona wieżyczka dowódcy, gąsienice Fruilmodel.
 5. Jest urlop i jest czas na hobby...
 6. Docelowy układ. Wash do dokończenia i składanie gąsienic
 7. Mam ten zestaw. Więc z ciekawością zaglądam.
 8. Cóż pojazd po przemalowaniu po dodaniu osłon. Jedynie chyba muszę wieżyczkę dowódcy przemalować bo się rozpędziłem a na zdjęciu jest tylko piaskowy. Ale się nad tym jeszcze zastanowie.
 9. Chwila czasu miała być i pękł cały dzień...
 10. Coś tam się działo..., popsuło się i było mycie oraz nastąpiła poprawa - naprawa
 11. Szpachla się rozlała podczas przeszczepu wieżyczki dowódcy. Zostało usunięte przed kolorem bo wylazło na zdjęciach.
 12. Doszło zamówione oznakowanie i powoli się tworzy od stycznia. Może go w tym roku skończe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.