Jump to content

enten

Members
 • Content Count

  1,809
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Excellent

About enten

Personal Information

 • Location
  Otwock

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Samochodziarze chyba używają chromu w piasakach. Molotov to sprawdzone markery i świetny chrom. Myślę, że to będzie najlepsze rozwiązanie. Ps. Kolor rewelacja!
 2. enten

  Emil

  Ja myślę, że zarówno CMK jak i w mniejszym stopniu Academy można śmiało wykreślić z listy zakupowej. Bronco generalnie jest niewiele droższe (okazję sklepowe) a jakością (szczególnie gąsienice) odjeżdża konkurencji na którą moim zdaniem szkoda czasu (szczególnie cmk).
 3. https://images.app.goo.gl/dmKdHribLF4HiHxe8
 4. Czyli stary przepak Italeri. Zimmerit generalnie można dorobić samemu lub zakupić gotowy np. firmy Atak. Myślę, że przy tym modelu to nie warto - to skundlony Ferdinand z Elefantem. Merytorycznie leży i kwiczy ale Twoje wykonanie z pudła całkiem całkiem. Co następne na warsztat?
 5. Największe ale to brak zimmeritu. Model Dragona chyba, prawda? Błoto takie jednorodne, model wyszedł ciemny, sporo detali nie pasuje (skąd pomysł na te gąsienice na przodzie nadbudowy?)... No ale generalnie "trzyma się kupy" 😉
 6. Będę nieśmiało podglądał 😉
 7. a jak mogły się otwierać inaczej? do góry czy na dół? 😉 sporo smaczków można wydobyć z zestawu, chociażby porządnie rozwiercić rury wydechowe. Mnie jednak intryguje brak dachu, jaki to skrywa sekret?
 8. Bardziej przeszkadza to, że zachodzi ona na drzwi 🤔
 9. Ten golf powinien posiadać 1.6. Wrócę do domciu to sprawdze co w pudle siedzi.
 10. 1+2 w praktycznie każdej mieszalni lakierów samochodowych jest taka możliwość. Wbijasz się do takiej, prosisz o wzornik lakierów, dobierasz sobie według własnego gustu, pokazujesz paluszkiem i masz spray w ulubionym kolorze. Do tego bezbarwny ale nie wiem kompletnie jaki bezbarwny w sprayu będzie odpowiedni. W którymś temacie (niejednym) doradzano bezbarwne, więc może poczytaj o polecanych. Czyli w sumie nie potrzebujesz aero. 3. Poczytaj w tychże tematach bo kilka osób malowało sprayem (nie jestem samochodziarzem to nie zapamiętałem kto) ale na pewno można zrobić to ładnie.
 11. Na każdej lince, na jej końcówce napisane jest do czego przyczepić
 12. Z tą figurką to Ty tak serio? Nie znam się na samolotach za bardzo ale ta figurka to straszny kartofel.
 13. Drogi ale działa jak marzenie!
 14. Ten brązowy ma tak mieć miękkie zakończenia, zielony ostro odcięty i zostają takie "prześwity"? Tak pytam z ciekawości bo się nie znam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.