Jump to content

Dafxf1

Members
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dafxf1

 1. Myślałem, że chodzi Ci o pierwszego Mercedesa Black Edition u Wujka Bohuna. Ten pierwszy to był taki ulepiony i ledwo się trzymał, ale u ciebie to klasa.
 2. Musisz ją wypolerować, aby pozbyć się "pomarańczowej skórki".
 3. Dzięki, jeśli chodzi o spasowanie to nie jest najlepsze, ale i tak Mercedes wyszedł mi lepiej niż Daf.
 4. Blendę nad szybą przykleję, tylko musze poczekać aż lakier stwardnieje i musze wypolerować. Następne zdjęcia będą z blendą i naczepą. Przy następnym modelu się poprawie. Mógłbyś podesłać zdjęcia swojego "Mietka"?
 5. Ja kabiny nie malowałem, tylko ją polerowałem pastą polerską.
 6. Po co malować element, który w odpowiednim kolorze?
 7. Dziękuję za opinie. Jeśli chodzi o wnętrze to takie malowanie było zamierzone. Nowe zdjęcia: Zdjęcie z budowy:
 8. Witam, Jest to mój drugi model i wydaje mi się, że wyszedł mi trochę lepiej niż pierwszy. Zapraszam. Uploaded with ImageShack.us
 9. Zrób zdjęcia z postępu prac.
 10. No to co, że jest początkującym modelarzem, przecież mógł pomalować zbiornik. Balcers pozbyłeś sie już "pomarańczowej skórki"
 11. Dlaczego nie pomalowałeś zbiornika paliwa
 12. Pozbyłeś się już "pomarańczowej skórki"? to link do takiego gościa, który składa model i tłumaczy jak dobrze pomalować model i jak pozbyć się "pomarańczowej skórki". Zobacz film 7 i 8.
 13. Ładny, ale blenda wygląda jakoś dziwnie, według mnie powinna być czarna połyskowa.
 14. Dzięki, zaopatrzyłem się już w nową farbkę.
 15. Zapomniałem dodać link. Link: http://www.hobbyzone.pl/pl/
 16. Organizer - warsztat modelarski jest idealnym rozwiązaniem dla osób które zajmują się modelarstwem lub innym rękodziełem gdzie potrzebna jest duża ilość małych precyzyjnych akcesorii i narzędzi. Stojak na farby modelarskie to idealne rozwiązanie aby utrzymać porządek przy malowaniu modeli. Bardzo przydatne, chyba ja też to kupie Link: http://www.hobbyzone.pl/pl/ Fotki: Organizery: Stojaki na farby: Uploaded with ImageShack.us
 17. DAF 95 Master Truck Italeri 788- Wznowili jego produkcje. Link: http://www.mojehobby.pl/products/DAF-95-Master-Truck.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.