Jump to content

kojot92

Members
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Białystok
 1. W linie podziałowe wklejałem nitki z wyciągniętych ramek (na klej do plastiku nie CA). Później starałem się wykończyć papierem ściernym.
 2. Rozgrzebałem trochę Su-7. Dorobiłem usterzenia bo zestawowe były strasznie toporne. Na zbiornikach zrobiłem imitację spawów, ale średnio to wyszło, miejscami są zbyt kanciaste. Na drugim może wyjdzie to lepiej.
 3. Witam. Mój ostatni ulepek. Malowany gunziakami H, na koniec 3-4 warstwy tamijowskiej satyny X-35. Brudzony siuwaksami AK (023, 082, 084), emalijami tamki oraz suchymi pastelami. Odpryski na lakier do włosów. Góra myślę w miarę udana, z dołem przesadziłem. Taki wyszedł. Dwa zdjęcia w świetle dziennym.
 4. Dzięki Bomi ale raczej nie potrzebuje zdjęć. Jest parę walkaround`ów w necie. Jak coś to się odezwę. Mi te wyoblenia nie przeszkadzają, więc zostaje jak jest.
 5. Dzięki. Focus, malowanie zostaje raczej egipskie. Poza tym w wersji BKL są inne pokrywy podwozia, więc te nad którymi się pastwiłem na nic by się nie zdały. Mikele, wymiana skrzydeł nie wchodzi w grę. Za dużo roboty, nie będzie mi się chciało. Jak już coś mam z tym wyobleniem robić to raczej je zeszlifuje. Choć jakoś tego nie widzę. Trudno to będzie wyprowadzić, a poza tym materiału trzeba trochę zdjąć i nie wiem czy się dziura nie zrobi. Ryzyko narobienia większego bajzlu + niechciejstwo/lenistwo powoduje, że zostawię to chyba tak jak jest. Ale dzięki za chęć pomocy.
 6. Bardzo dobry. Estetyczność i czystość wykonania na wysokim poziomie.
 7. Pomęczyłem trochę pokrywy podwozia. Było trochę piłowania i szlifowania. Ścieniłem też lotki i stery bo końcówki były bardzo grube. Tu piłowania i szlifowania było jeszcze więcej. Aha, przeglądając zdjęcia Su-7 BMK zorientowałem się, że wkleiłem nie te spody skrzydeł co trzeba, a w zasadzie zmyliła mnie instrukcja która każe do wersji BMK użyć elementów od wersji BKL.
 8. Model z grubsza poklejony. Tera czeka mnie szpachlowanie i szlifowanie.
 9. Powalczyłem trochę z tablicą przyrządów. W zestawie Smera jest ona wykonana z przeźroczystego plastiku. Początkowo maznąłem ją na czarno i przejechałem suchym pędzlem, ale wyglądało to kiepsko. Ostatecznie zeszlifowałem imitację zegarów, przykleiłem takie panele z polistyrenu jak na zdjęciu, prysnąłem tablice na czarno i położyłem kalkomanie zegarów od Mi-24 Zvezdy. Tak to wyszło:
 10. Faktycznie masz rację, dzięki za czujność. Będzie trzeba wyłamać i wkleić odwrotnie. Przesunę go jeszcze w stronę fotela bo jest zdecydowanie za daleko. To zdjęcie mnie zmyliło:
 11. Mikele, chciałem potrenować obicia. W sumie po złożeniu kokpitu do kupy i włożeniu fotela i tak pewnie mało co będzie widać. Zdrapki robione na lakier do włosów. Drapane wykałaczką i pędzlem o sztywnym włosiu.
 12. Z kokpitu wyszedł taki obdartus.
 13. Fotelik powoli się robi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.