Jump to content

Mikele

Members
 • Posts

  5,668
 • Joined

 • Last visited

Reputation

16 Good

Personal Information

 • Location
  EPWR

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gunze C i Tamka. Kolory sam mieszałem. A lufa nie na moje nerwy
 2. A jak ja się zdiwiłem, com nawiwyjał ? Już złożyłem petycję o teleportowanie galerii w bardziej adekwatne miejsce ?
 3. Szybki model z pudła. Sklejony, pomalowany i na podstawce. Karaluch 3,5cm a podstawka 5cm, więc nie ma się nad czym rozpędzać z pisarstwem:
 4. Dawno mnie na forum nie było, a tu takie cuda. Z tym oklejaniem druku 3D folią toś mnie zaimponił. ? Kibicuję, nie byle jaka robota.
 5. Do mnie póki co Szyłka zawitała, Biała jest w drodze.
 6. M1240 M-ATV Galaxy Hobby 1:72 W tym przypadku warsztatu ani galerii na forum nie było, ale jedno i drugie można zobaczyć w najnowszym numerze Super Modelu. Zapraszam.
 7. Challenger II w miejskim kamuflażu 1:72 Trumpeter
 8. Nie, nie, nie. Plany miałem wielkie, ale model był o krok od przebazowania do kosza na śmieci ? Zostaje tak, jak jest, postawię go w najdalszym zakątku gabloty i nie będę na niego już patrzył w ogóle.
 9. Dzięki. Sam temat był świetny i z dużym polem do popisu w brudzeniu, choć podobno samoloty się nie brudzą ? A w zasadzie to można było poszaleć jeszcze bardziej.
 10. Akurat tej nie przeczytałem. Ale już będę czytał, obiecuję. ?
 11. Zmęczony podstępnym zestawem Eduarda wrzucam foty efektu finalnego. Przepaki to zło, stare formy, jakość godna Misterkrafta, kalki się srebrzą, ale malowanie fajne znalazłem, to jest. Nie ma się co rozpisywać. Jak mnie znów na Mirage IIIc najdzie to się wezmę za Hobby Bossa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.