Jump to content

jacek

Members
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

Personal Information

 • Location
  Strzelin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jacek

  F-15 1/48

  Niestety na zdjęciach nie widać ciemniejszego odcienia.Użyłem do malowania farb zgodnie z instrukcją ale barwy są tak do siebie podobne że tego nie widać.Do tego oświetlenie słabe. Planuję poprawić te nieszczęsne dysze o których pisał Solo i wrzucić wtedy nową porcję zdjęć z lepszym oświetleniem.A nauczka jest taka że trzeba troszkę dodać szarości do ciemniejszej farby i wyjdzie w miarę poprawnie tak jam w F-16
 2. Co za pomysł, wsadzać model do garnka z wrzątkiem? Wiadomo że się skurczy.? Wygląda bajecznie.
 3. Nadejszla wiekopomna chwila.Gripen skończony dawno, dziś koniec prac nad Tornadem.Kalki schną.Dziękuję wszystkim za uwagi i porady.Było to moje pierwsze sprawozdanie z budowy ale na pewno nie ostatnie.Są już pewne pomysły na jesień. Wkrótce galeria z Tornado w roli głównej. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. No i zdrowia.
 4. Model wykonany w zeszłym roku przez mojego syna Tomka (lat 10) Diorama jest dzieckiem nudy spowodowanej przerwą w zajęciach szkolnych. Trawę dostał ode mnie, tło namalowała mu siostra, resztę zrobił sam.
 5. Poleciał w plener szukać drzewa i kamieni na resztę drogi.Siostra ma zlecenie na namalowanie tła.Kręci się...
 6. Farba schnie a my popełniamy zaległą dioramę do Pantery.
 7. Co prawda budowa Gripena zakończona ale dalej trwają prace nad Tornado.Dzisiaj malowanie.Jest ciężko. Ale lepsze to niż szkoła ?
 8. Czy w obecnej sytuacji wystawa nie została odwołana, przeniesiona na inny termin.Proszę o jakieś info.
 9. Kiedyś kiedyś jak nie było tych wszystkich cudów po prostu wycinałem z papieru śniadaniowego maski i przyklejałem na Maskol. I do roboty!!! Co to za przestoje???
 10. jacek

  MiG-29 Fulcrum

  I nic się nie da z tym zrobić???
 11. jacek

  MiG-29 Fulcrum

  Adblock odblokowany, zdjęcia się pokazują ale zamazane.Jak żyć??? Co zrobić żeby były wyrazne???
 12. Bardzo ciekawie wygląda od spodu.Mnóstwo pracy.Brawo. Niestety na pozostałych zdjęciach wygląda jak by był w skali 1/144 Ale to tylko moje wrażenie.
 13. To jak napisałeś jest to kalkomania więc nie naklejka.Nie do odklejania i maskowania.
 14. No i poszło.Po dwóch miesiącach kolejny ulepek gotowy.Swoją drogą zastanawia mnie jak koledzy uwijają się w dwa tygodnie ale to już pytanie w innym wątku. Próbowałem troszkę uratowac sytuację w kabinie dodając nieco od siebie.Jak wyszło sami ocenicie. Nie obyło się też bez wielu błędów i tu wielkie dzięki dla kolegów którzy mi je wytknęli.Bez ich wiedzy i cennych uwag marnie by to wyglądało. Na koniec jakośc zdjęc która mam na dzieję się poprawiła. Pozdrawiam.Jacek
 15. Oczywiście nic nie było zadane do domu.Wy też tak macie??? Trzeba będzie płacic nadgodziny ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.