Jump to content

jacek

Members
 • Posts

  162
 • Joined

 • Last visited

Reputation

81 Excellent

Personal Information

 • Location
  Strzelin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam 16 modeli w skali 1/72. Nie interesuje mnie sprzedaż poszczególnych zestawów. Sprzedaję komplet, ewentualnie osobno samoloty i śmigłowce. Zestawy kompletne choć niektóre rozfoliowane. Odkupiłem zestaw od modelarza dla syna, niestety zapał opadł po kilku modelach i teraz zbierają kurz. Mnie się nie przydadzą bo interesuje mnie skala 1/48. Cena to 500pln + koszt przesyłki.
 2. Imponujący. I ten Mig -21 w parze wygląda jak młodszy kuzyn.
 3. Ale styrany. Po mistrzowsku.
 4. Mistrzowskie malowanie.
 5. Teraz dopiero widzę że nie poodklejałem m maskownic na lampach. Ale wstyd.
 6. Galeria gotowa, kończę więc ten warsztat podziękowaniami dla wszystkich którzy raczyli dzielić się swoją wiedzą i podpowiedziami. WIELKIE DZIĘKI !!! Gotową Suczkę można oglądać tutaj;
 7. Witam szanowne grono oglądaczy. Chciałbym przedstawić wam swój najnowszy ulepek ze stajni Mister Crafta czyli Su-7 BKŁ w rodzimym malowaniu. Nie będę się rozpisywał na temat trudności które mnie spotkały w czasie jego budowy, ponieważ opis tych męczarni można zobaczyć w zakładce Warsztat pod nazwą; Su-7 BKL 1/48 Mister Craft Co do jakości zdjęć to od razu się usprawiedliwię że dopiero zaczynam przygodę z namiotem i oświetleniem oraz ustawieniami aparatu więc wyszło jak wyszło. Jeśli chodzi o sam model to ocenicie sami. Wiele błędów sam dostrzegam, lecz wiele też przyniósł mi on nauki i doświadczeń. Wszakże to mój pierwszy aluminiak. Postanowiłem ukazać go w wersji nieco styranej co na pewno nie umknie waszej uwadze. Zatem czekam na opinię i krytykę. Miłego oglądania.
 8. Zastanawiam się jeszcze nad tym czy wszystkie skrzydła, a było ich w PRLu mnóstwo miały dla siebie daszek. Ciekawy jestem jaki był stan floty jeśli chodzi o czystość poszczególnych egzemplarzy. Muszę o to zapytać tych co pamiętają.
 9. A to mnie teraz zaskoczyłeś. Z Aeroklubu Wrocławskiego znam kilku pilotów Migów 21 i Su 22 i na pewno zapytam jak to było onegdaj z tym malowaniem. Chociaż to raczej nie dotyczy Su-22. Napiszę coś jak się dowiem.
 10. Dzięki wielkie za podpowiedz. Postaram się skorzystać z niej przy Migu, szkoda tylko że nie napisałeś tego w toku pracy przy Su. Faktycznie korzystałem z kiepskiego Gunze, po za tym popełniłem błąd przy podkładzie bo nie pokryłem go choćby bezbarwnym błyszczącym lakierem. To na pewno by pomogło uzyskać lepszy efekt. No cóż, człowiek uczy się całe życie.
 11. Nawet przeszło mi to przez myśl ale ogrom dodatkowej pracy jaki bym sobie sprezentował ostatecznie odwiódł mnie od tego pomysłu. Tam trzeba po prostu kilometrów nitów. Po za tym miał to być poligon do testowania amelinium i jego odcieni. Nie miałem zamiaru dokładać tyle dodatków ale kolerzcy z forum mnie namówili. No i nie spodziewałem się że jakość modelu będzie tak marna, a to wymusiło na mnie spędzenie dodatkowych godzin nad tym ulepkiem. Popełniłem też mnóstwo błędów ale co nieco się dowiedziałem na przyszłość. W kolejce jest Mig-29 od G.W.H. oczywiście w naszych barwach, ale potem to raczej będzie Mig-21 w amelinium.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.