Jump to content

Juffre

Members
 • Content Count

  380
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Juffre last won the day on March 27

Juffre had the most liked content!

Community Reputation

86 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A to mam jeszcze jedno pytanko. Skąd zamawiałeś ten model?
 2. A na jakiej bazie? jakiś błyszczący czarny? Proszek to uschi?
 3. Fajnie Ci wyszedł Jakimi farbami malowałeś tę matalową powierzchnię?
 4. Hej kolejna aktualizacja. Suczka wreszcie dostała kamuflaż. Tym razem marmurem jest zdecydowanie mniej widoczny... i powiem wam że tak lepiej to wygląda. Poprawię spód bo wygląda mi teraz na niedomalowany. Teraz zabieram się za poprawki. Wciąż są miejsca w których odrobinę będę musiał poprawić plamy. Potem zabieram się kolejne maskowanie i malowanie detali: muszę pomalować te panele przy działku, wloty powietrza, wnętrze hamulca aerodynamicznego i jakieś drobne pierdółki.
 5. Hej, mam rozkminę. Jakim kolorem najlpiej pomalować tą metaliczną osłonę przy działku? Myślałem albo kolorze stali od AK extreme metal albo zwykłej C8. Czego byście użyli? Podobną rozkminę mam z kolorem przy wlotach powietrza.
 6. Dzisiaj też szybki update. Pomalowałem drabinkę i kliny Na srebną C8 nałożyłem z aerografu Heavy Chipping od od Miga. Czerwony to C108 od Gunze.
 7. Fajnie, że kontynujesz ten warsztat Fajnie te modele wyglądają
 8. Sidolux do lakier bezbarwny. Cleanlux to zmywacz. Dostaniesz go w każdym sklepie chemicznym, markecie
 9. No nie jest lekko z tym kamuflażem. Zgadzam się z Tobą @Tap-chan Marmurek pod trójkolorowy kamuflaż to nie jest prosta sprawa. Nie wiem jeszcze jak to będę ogarniał na całym kadłubie. Narazie zrobiłem test na sterach kierunku. Malowałem tak. Najpierw od szablonu poszczególne plamy. Potem zamaskowałem patafixem niedoskonałości na łączeniach kolorów i delikatnie pryskałem w celu zblendowania kolorów. Wyszło tak: Do tego pomyślałem, że zrobię sobie drabinkę razem z klinami. Na szybko pomalowałem je srebną C8. Na to pójdzie jakiś chipping fluid i w końcu czerwony.
 10. Ładnie to zaczyna wyglądać Malowałeś już wnętrze czy to po prostu czarny podkład?
 11. Mam kolejne pytanie, tym razem o maskowanie przy malowaniu trójkolorowego kamuflażu. Jak najwygodniej to pomalować? Zrobiłem sobie maski, przez powiększenie schematu kamuflażu. Teraz jest on w 1:1 i można go wydrukować na A4: Czym najlepiej przyczepić takie maski do modelu? Zacząć malowanie od błękitnego koloru?
 12. Pierwszy raz widzę coś takiego. Gdzie to można dostać?
 13. Zgadzam się z tym co napisałeś. Jednak black basing nie do końca pasuje do jaskrawych kolorów na suczce. To jest moja nauczka, lekcja wyciągnięta. Zrobię drobne korekty, w miejscach w których ten preshading za bardzo wychodzi spod bazy i idę malować kamuflaż
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.