Jump to content

simrider

Members
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  C.K. Galicja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już poprawnie podlinkowałem
 2. Prostu z pudełka, w przerwie pomiędzy kołysaniem potomka
 3. Jakby nie można było spojrzeć na licznik postów u delikwenta i samemu zdecydować czy osoba wygląda na zaufaną.
 4. Sodą oczyszczoną. Też tym robię, ale słyszałem, że z czasem żółknie. szukam jakiegoś substytutu
 5. Dzięki za namiary, nie przyszło by mi do głowy szukać czegoś takiego na FB , już prędzej na vkontaktie:) Wstępnie zdecydowałem się na poniższe malowanie: Nie ma żadnego numeru , więc nie jestem w stanie namierzyć innych zdjęć. Dopasuje więc sobie któreś z tych zdjęć:
 6. Top jakaś grupa? Dostałem komunikat, że ta treść jest dla mnie niedostępna
 7. Pierwsze odtłuszczenie, pozbycie się wszelkiego syfu który na nich był.Nie robię tego zawsze, ale skoro jeszcze nie wiem jaka wersje robię to mam czas na to Ukraina mnie interesuje, zastanawiam się nad malowaniem DNR, ciekawy efekt może być. Malowanie z białymi pasami też jest ciekawe , ale obawiam, się że nie dam rady z takimi małymi plamami kamuflażu. Jutro w pracy poszukam jakiegoś malowania niekoniecznie z instrukcji, takiego żeby było ciekawe, a jednocześnie nie przesadnie skomplikowane:)
 8. Witam, Dopiero co skończyłem t-90 menga z TBS 86 który był zrobiony testowo, eksperymentowałem z filtrami, śniegiem i pigmentami Teraz chciałbym zrobić coś poważniej przy pomocy forum.Jako że ciągnie mnie do pancerki z T na początku w nazwie to spróbuje zrobić T-72B/B1 MBT z Trumpetera. Jeszcze tylko zastanawiam się nad malowaniem. O modelu nie bedę się rozpisywał , gdyż niedawno był na forum http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=87&t=48300 inbox http://afvsinminiature.blogspot.com/2015/03/t-72bb1-wkontakt-1-reactive-armour.html#more Z dodatków myślę, że tylko linki Eureki. Jutrzejszy dzień spędzę nad wyborem malowania,a dzisiaj fotka z początku "składania":)
 9. Ta witryna z IKEA mi się bardzo podoba . Muszę ją obejrzeć a kosztuje tyle co 2 gabloty z izmodu
 10. Witam, Jako że w mieszkaniu bardzo mi się kurzy, a wycierać z kurzy modele ciężko umyśliłem zrobić sobie gablotkę z pleksi .W castoramie arkusz plexi 100 na 100 kosztuje ponad 100zł. Trochę drogo do eksperymentów .Ktoś już próbował coś takiego robić? jakie efekty? Czy pleksi 2 mm nie będzie za cienka?
 11. Nie zdziwił bym się jakby się okazało ,że to ty mi sprzątnąłeś pasy i żywiczne siedzenia w jadarze:) Czekam co wymyślisz, ja dopiero za miesiąc dwa zaczynam swojego
 12. Jaki antyposlizg użyłeś, jakiś gotowy spray?
 13. To poszukaj sody oczyszczonej, fajny antyposlizg z tym wychodzi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.