Jump to content

Przemek Przybulewski

Members
 • Content Count

  1,797
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Przemek Przybulewski last won the day on February 6

Przemek Przybulewski had the most liked content!

Community Reputation

68 Excellent

Personal Information

 • Location
  Maciejowice ale nie te kościuszkowskie.
 • Interests
  Trochę tego, trochę tamtego, ale głównie to leżing i nicnierobing.
 • Occupation
  Eee, leń.
 • Website

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Takie takie - preshading mam zrobiony a że tego jasnego jest bardzo dużo więc sie nie zmarnuje - ale ciemniejsze kolory zrobię jak mówisz. Dzięki. Spoko, ja też się skłaniam ku temu rozwiązaniu. Dzięki
 2. Dziękuję wszystkim za miłe słowa - dzisiaj odklejanie masek, doklejanie świateł, lusterek, kogutów, poprawianie detaili itp
 3. Mam pytanie do znawców tematu o malowanie. Z tego co wywnioskowałem są dwa sposoby malowanie tego camo. Sposób nr 1: Maluję plamy w przybliżonym kształcie co najciemniejszy kolor. Maskuję te miejsca i to co nie zakryte, odtwarzam podkład i preshading Maluję plamy pod jaśniejszy kolor i tak dalej aż do najjaśniejszego Sposób nr 2: Maluję całość na najjaśniejszy kolor Maskuję co ma nie być pomalowane i maluję plamy ciemniejsze, jeszcze ciemniejsze i najciemniejsze Czy może jeszcze inaczej?
 4. Ok, wszystko pięknie tylko po co to na Faunie? Przecież nie czyścili tym rury wydechowej? 😉 A na naczepie? I to dwa zestawy nawet. Wydaje mnie się że jest to element wielorakiego zastosowania. Skręcony na odpowiednią długość może służyć jako wycior - po dokręceniu odpowiedniej końcówki której przecież nie ma na zdjęciu czy razem z tym zesstawm rurek. Zapewne przechowywana gdzie indziej. Lub po dokręceniu innej końcówki służąca jako hol, element mocowania ładunku itp itd. No lufy czołgów z II WŚ a współczesnych to jednak trochę się różni w budowie. Sam ładunek miotający to też inna para kaloszy.
 5. A ja się zastanawiam czy to na pewno jest wycior. Po pierwsze czy przypadkiem przy czyszczeniu wyciorem lufy nie uszkodzi się przedmuchiwacza. A dwa, robię teraz Fauna i tego typu "rurki" są zarówno na ciągniku jaki i na naczepie. Nie są to przypadkiem jakieś skręcane elementy do holowania?
 6. Robi wrażenie - gratulacje
 7. Ok, tego nie wiedziałem - ale robię ukraińca w digi camo 😉 Pierwszy kolor: Trochę rozjaśnień i podmalówek: I zabezpieczone - czas na resztę kolorów: Jednocześnie maloweł też klapy podwozia: I gotowe:
 8. Nie kupiłem Friuli bo nie ma - kupiłem MasterClub, bo były i to w promocji. A to przez to, że te zęby na ogniwkach to jakaś masakra: A to wspomniane "masterklaby: Jednak największym zaskoczeniem był brak jednego koła jezdnego. 3 jednakowe wypraski a na jednej jakby wycięte koło (D17) i to akurat zewnętrzna połówka. Próbowałem znaleźć jakiś kontakt do Pandy ale gdzie tam. Sklep też niestety nie pomógł. Pomyslałem albo wydrukuję albo odleję. Odlewać z żywicy nigdy nie odlewałem, więc trzeba było spróbować. zdjęcia pokazują Wzór Element do odlewu Odlewy I porównanie . . . No a później już z górki. Koła zrobione. Podwozie w trakcie i po i dłubanina z linami: . . . I przymiarka z wieżą od Pumy:
 9. Mimo kwarantanny jakoś czasu nie za wiele - ale w końcu udało mi się położyć kalki i zrobić washa. Położyłem też mat i całość schnie (gdzieś tam jeszcze w międzyczasie robi się podstawka): .
 10. Ukraińskie digi camo. A jakie to jest to Czerwony Pies?
 11. NIe umiem malować figurek, próbowałem kilka razy i słabo to wychodzi. Ostatni wyglądał jak jakiś transwestyta (nikogo nie obrażając). I dzięki. Nie sam nie robię , tak już było - odtwarzałem tylko te zatarte podczas szpachlowania/szlifowania. Wymęczony ale jest: Do tego etapu było bezstresowo, większość łatwo było poprawić, teraz malowanie i sam nie wiem jak. Czy najpierw brzuszek? Czy może góra? A jak góra to czy jasny? Czy może ciemny?
 12. Phoenixa w 1:32 w wersji A i C robi Eduard. Wersja A już jest, C ma być podobno w maju
 13. Próbowałem - niestety odpowiedz nie była pocieszająca: Obawiam się że będzie problem i to duży ! Tej pozycji nie ma w kraju i nie wiadomo czy jeszcze trafi do produkcji.... Odlałem sobie z żywicy - po raz pierwszy. Ale kiedyś trzeba było spróbować.
 14. A ktoś wie jak zdobyć brakujące części od Panda? Zacząłem robić 9K330 tor i zonk bo brakuje jednej połówki koła jezdnego. Gdyby to było wewnętrzne to był se dorobił - ale pech chce że brakuje zewnętrznego. Model nowy, kupiony w sklepie - a wygląda jakby ktoś je po prostu wyciął.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.