Jump to content

Przemek Przybulewski

Members
 • Content Count

  1,742
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Przemek Przybulewski last won the day on May 12 2019

Przemek Przybulewski had the most liked content!

Community Reputation

41 Excellent

Personal Information

 • Location
  Maciejowice ale nie te kościuszkowskie.
 • Interests
  Trochę tego, trochę tamtego, ale głównie to leżing i nicnierobing.
 • Occupation
  Eee, leń.
 • Website

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem zasobniki z HEMMTa Revelowskiego ale gupi ja przekazałem je Piotrkowi. Patrzyłem może coś by dodrukować ale nie mogę znaleźć jakiegoś sensownego projektu. True. Ktoś musiałby je dla mnie pomalować żeby nie wyszły jak z teatru kukiełkowego Dzięki. Eksperymentalne. Miał być kurz, dotrze/rozetrze się i powinno być ok.
 2. Zapomniałem o antenach. Na razie jest tak - pytanie co dalej? . . . . .
 3. Oj to i tak nic nie rdzewiłem i nic nie obijałem. Ponieważ nie do końca gąsienice sie wpasowały w ślady na podstawce, dodałem jeszcze trochę klej do płytek i wcisnąłem tam pojazd. Jak wyschnie to podmaluje i wyrównam pigmentami:
 4. Przewidujesz ze ile żywicy pójdzie? Drukujesz na oryginalnej żywicy?
 5. Pora wrócić do zestawu. Zastanawiam się nad podstawką, sam zestaw musze dać jakby na zakręcie, bo na wsprost to prawie wystaje. Zrobiłem sobie rury, bo chciałem zrobić albo wykop/rów aby je ułożyć albo po prostu położyć z boku: I zacząłem malować koła - takich tragicznych to nigdy nie miałem:
 6. Detale pomalowane (amortyzatory, lina itp), doklejone światła, lusterka, koła, gąsienice, gumowe fartuchy). Dodałem troche olei, plamy paliwa i pigmentów. I nie wiem co dalej. Popracuje nad podstawką, może coś wymyślę.
 7. Podoba mnie się - szukałem żeby się do czegoś przyczepić ale nie znam się i nic nie znalazłem takiego. 😉
 8. A tak mnie naszło jakoś 😉 No i pomalowane mniej więcej. Dodałem dwa różne filtry, część szczegółów pomalowana. Kalki przyklejone, delikatny wash zrobiony i lakier matowy nałożony. Teraz reszta detali, światełka itd. Najgorsze jest to że zawsze wychodzą jakieś takie za ciemne 😞 .
 9. Wymienię na ptasie mleczko wedlowskie (albo równowartość w PLN) albo jakiś fajny dodatek do lotnictwa 1:32 albo pancerki 1:35 to co na zdjęciu. Są to pozostałości po nieudanych odlewach, połamanych elementach, próbnych itp itd. Pudełko na zdjęciu ma wymiary 25 x 40 x 6 cm więc trochę tego jest. Część elementów jest pokruszoną ale jest sporo z których można jeszcze coś złożyć. Mi zabiera miejsce ale może komuś na dioramę albo do celów drobno szkoleniowych sie przyda. Wysyłka PPSA (20zł - masa) albo paczkomat InPost.
 10. Eksperymentalne cieniowanie: I jeszcze dobrudziłem koła:
 11. Mimo weekendu, niewiele się działo. pocieniowałem troche modele i zasobniki. Samo modele będą piaskowe, zasobniki zielone:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.