Jump to content

Przemek Przybulewski

Members
 • Content Count

  2,013
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Przemek Przybulewski last won the day on July 16

Przemek Przybulewski had the most liked content!

Community Reputation

223 Excellent

Personal Information

 • Location
  Maciejowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Będzie niedługo. czekałem na koła ale wychodzi na to że się skończyły. Albo zaryzykuję Reskit niwy wypust albo zestawowe.
 2. Z zagranicy często koszt wystyłki do Polski to 20USD, 16EUR czy podobnie. Z chin też zdrożały jakiś czastemu. Podobno dużo ginęło.
 3. Wnęki to sobie daruje. Dysza, się zobaczy. Na razie wkleiłem klapy przeciwpompażowe, niestety dostęp od środka jest utrudniony bo mnóstwo wsporników w kadłubie i nie chciałem ryzykować z pocienianiem: Elementy silnika: Przednie podwozie z metalową golenią - innej nie ma w zestawie. Metal dosyć twardy Ale jakoś dało się zeszlifować szwy i przepolerować. Niestety stożkowi to nie pomogło: Porównanie plastikowego stożka z zestawu z metalowym i żywicą QB: Dłubię też uzbrojenie, trochę szlifowania i rycia
 4. No tak, brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Nie używałem więc nie wiem co to za wynalazek ale chyba bym sie nie odważył.
 5. Witamy, Farby to Humbrol? Nie wiem na ile one się nadają do aero - może trzeba było iść w Tamkę, Gunze, Hatakę albo RealColors. Ten Revell to chyba przepak Italeri, uważaj na dziury po sklejeniu skrzydeł. Od razu kupuj szpachlę i różne gradacje papieru ściernego. Z dodatków to bym sprawdził zestawowe koła i ewentualnie wymienił na ResKit. No i powodzenia.
 6. Fajnie to wszystko zaczyna wyglądać
 7. Z drugiej ręki czyli używany niezależnie co ten zwrot oznacza - czyli, niesklejony, częściowo sklejony, wycięty z ramek, sklejony itp Generalnie to chyba tylko Model i Airmodel ale to chyba kacu jest więc pewnie jeszcze gorszy.
 8. Hej, Ale jakiej wersji szukasz? Tu masz np https://www.modellbau-koenig.de/Aircrafts/Aircraft-Models-1-72/Helicopter/Mi-6-VKP W Polsce raczej nie znajdziesz - może z drugiej ręki.
 9. Ja kupowałem na giełdzie na FB na zamówienie.
 10. Dzięki. Preshading malowany część z ręki, część z szablonów, póżniej znowu poprawki z ręki i tak aż efekt będzie ok. Kamuflaż malowany rzadką farbą AK RC, przy użyciu blutacka - nie maskuję całego samolotu, bo maluję z bliska. Małe powierzchnie, panel po panelu po kilka razy. Po zdjęciu maskowania i tak zazwyczaj jest coś do poprawy, to wtedy już z ręki, bez maskowania. Teraz jeszcze wnęki: Mamy szpiona ? Tak, na Scalemates wrzucałem wczoraj, miałem wrzucić tu wieczorem, ale już mi sie nie chciało. Po pomalowaniu, dodawałem miejscami
 11. No właśnie - chociaż moja jest jeszcze w miarę wyrozumiała. No niestety, nie ma innego MiGa-21 w tej skali i niestety do końca tego nie rozumiem. Ilość wersji i państw które go używały jest ogromna, co teoretycznie czyni też rynek zbytu. Ale ja nie jestem ekonomem, na szczęście nie jestem też jakimś maniakiem - ważne że na pierwszy rzut oka model będzie przypominał Miga-21. ?
 12. Blaszki sobie na razie odpuszczam - chociaż te Edka do silnika chętnie bym przygarnął. Wyrzutnie zostawię zestawowe, może te UB-32. Nie, absolutnie wcale, nieprawda i fałszywe oskarżenia. Skończyłem remont pokoju i mam chwilową dyspensę od żony, więc korzystam póki mogę i dłubię co mogę. ?
 13. Samo malowanie nie, bardziej mnie martwi przygotowanie powierzchni. Musi być naprawdę gładka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.