Jump to content

Przemek Przybulewski

Members
 • Content Count

  1,699
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Przemek Przybulewski last won the day on May 12

Przemek Przybulewski had the most liked content!

Community Reputation

33 Excellent

Personal Information

 • Location
  Maciejowice ale nie te kościuszkowskie.
 • Interests
  Trochę tego, trochę tamtego, ale głównie to leżing i nicnierobing.
 • Occupation
  Eee, leń.
 • Website

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Reszta hydrauliki po zamontowaniu wyciągarek - ale tu czekałem na liny bo zestawowy sznurek to kpina: Miałem też wrzucić zdjęcia kabinki: . Dłubię też naczepę: . . No i dotarł ładunek:
 2. Trochę zakupów z ostatnich tygodni. Najbardziej cieszy Puma i oilbrushe - zobaczymy co to za wynalazki. . . . . .
 3. Po kilku dniach przestoju wrzucam początki okablowania/hydrauliki/pneumatyki:
 4. Mnie się podoba. Choć sam pojazd brzydki jak cholera to wykonanie super.
 5. Masakra - podziwiam robotę i samozaparcie. A ja kuźwa narzekałem że musiałem zrobić kilkaset nitów na Su-25 😳
 6. Ja tak miałem do F-18. Kupiłem dysze były ok, przeleżały z rok z modelem i juz nie były ok - tylko za małe. Musiałem troche porzeźbić. Uznałem że żywica była świeża a jak poleżała to skurczyła się i tyle.
 7. Za bardzo tym buffem pokryłeś. Trzeba było bardziej rozcieńczyć i psiknąć więcej warstw zostawiając z zakamarkach czarny - miałbyś już trochę modulacji i zróżnicowania.
 8. Tak słyszałem i czytałem, że tak to wygląda. Dlatego teraz omijam produkty RealModel szerokim łukiem. Te już nie pamiętam albo jakaś wymiana za coś albo okazyjnie na allegro kupione. Def jest super, kupuje też miniarm ale tu jest różnie. DO Grada koła są rewelacyjne a do Uragana dosyć przeciętne - więc też trzeba uważać.
 9. Spoko, postaram się wrzucać jak najwięcej fotek z warsztatu. Tylko, jeszcze jej nie mam, będzie gdzieś za 2 tygodnie dopiero. NIe mam pojęcia, więc uwierzę Ci na słowo. Boxerem nigdy się ie interesowałem, nie podoba mi się i traktowałem go gorzej niż powietrze (bo powietrze można przynajmniej zepsuć 😉 ).
 10. Chyba nabrałem wprawy bo idzie szybciej niż myślałem. Kolejne fragmenty zrobione. Miejscami do poprawy bo róźne babole wychodzą dopiero na zdjęciach. . .
 11. Zamówiłem jednak Pumę No i po kolei - doszły dwa mosty: Później pobawiłem sie kabinką: I kolejne dwa mosty: A tu małe porównanie wypustu RealModel vs zestawowy oponka: .
 12. Na drugim zdjęciu od góry widać małą szparę. Pomiędzy górną a boczną płytą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.