Jump to content

razer

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kraków
 1. Dobrze. Teraz jak Marak się odezwał to przyznaje się do błędu. Szkoda tylko że to zrobił troche za póżno obeszłoby się bez kłótni. Trzeba było od razu napisać. Przepraszam kolege Maraka i innych. Mam nadzieje że mi wybaczycie. Czy mam problem? Niewiem... Może...W obecnych czasach wszystkim nerwy puszczają.
 2. ...to Ty obrażasz innych. Nawet nie raczyłeś podziękować za odpowiedzi tylko stroisz focha. Dzięki takim jak Ty ludzie nie chętnie dzielą się swoją wiedzą. Możesz zgłosić mój post do moderatora. Człowieku, jak byś dostał taki tekst "...to jednak nie zgadzam się z Tobą, że jesteś głupi." to jak byś go zinterpretował?? Uważasz że to jest poprawna polszczyzna? No mam się kużwa teraz domyślać o co chodzi autorowi? Bo to co napisał różnie można rozumieć. Napisałem w poscie wyrażnie żeby poprawnie stawiał znaki interpunkcyjne bo jak nie rozumiem o co mu chodzi. Owszem zareagowałem stanowczo i
 3. No dobrze ale mnie nie interesuje lakier tylko kalkomania. Jeśli kalki można kłaść bez lakieru to spoko.
 4. Dlaczego nie można zastosować kalkomanii bezpośrednio na model bez podkładu z lakieru błyszczącego? Czy chodzi o to że od wody na farbie/kolorze mogą zostać plamy?
 5. To rzeczywiście napisałeś czysto po polskiemu, a poczucie humoru też masz bardzo duże. Gdybym czasem kiedyś chciał Ci pomóc, przypomnij mi, że obiecałem tego nie robić. Wiesz powyższy post mnie obraża. To że sam z siebie się zaśmiałem to nie usprawiedliwia ciebie abyś mnie obrażał od "głupich". Nie masz takiego prawa bo mnie nie znasz. Do tego jeszcze dodam ten cytat twojej wypowiedzi "Gdybym czasem kiedyś chciał Ci pomóc, przypomnij mi, że obiecałem tego nie robić". No ludzie... Najpierw mnie obrażasz a potem to piszesz. Gdzie tu logika? Chore... To jest dla mnie obrażające. Zgłaszam s
 6. Absolutnie zgadzając się z Tornado (sam też czasem przyśpieszam na maxa), to jednak nie zgadzam się z Tobą, że jesteś głupi. Dłuższe odczekanie w żaden sposób farbie nie zaszkodzi. Przynajmniej masz pewność, że spodnia warstwa bedzie dobrze wyschnięta. Dobrze że ty jesteś mądry...Widze że nie rozumiesz co to znaczy śmiać się z samego siebie. P.S. Naucz się poprawnie stawiać znaki interpunkcyjne bo polszczyzna u ciebie leży. I twój tekst można różnie zinterpretować.
 7. Acha czyli jakieś pół godzinki by wystarczyło dla pewnośći? A ja głupi czekałem 2 godziny he he he
 8. Mam pytanie co czasu schnięcia farb akrylowych malowanych aerkiem. Ile trzeba czekać aby móc położyć kolejną warstwe aerkiem??? Ja czekam 2 godziny. A może da się krócej?
 9. Zastanowie się jeszcze. Troche mi szkoda tej armaty bo nie mam w swojej kolekcji jeszcze żadnego hetzera. A czy Chwat to był zwykły Hetzer z działem czy jak ten czech?
 10. Po bliższych oględzinach zauważyłem że w pudełku jest też elementy z typowego hetzera czyli armata i takie tam inne. Po prostu Academy nie chciało się robić nowego modelu od nowa więć wykorzystali części od zwykłego hetzera i dołożyli troche nowych. Taki misz masz.
 11. Witam Zakupiłem przez net hetzera. Kupując chciałem hetzera z armatą. Zamiast tego dostałem cuś takiego: http://www.jadarhobby.pl/academy-13277-jagdpanzer-38t-hetzer-prague-1945-135-p-35059.html Dla mnie taki hetzer to jak bokser bez spodenek. Zamówiłem już armate do niego. Pytanie tylko czy będzie pasować??Miał ktoś już styczność z tym hetzerem z kmem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.