Jump to content

maverick72

Members
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Planujemy zorganizowanie dziewiątej edycji Chełmżyńskiego Festiwalu Modelarskiego. Termin: 17-18.07.2021. Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Chełmży ul. Hallera 17. Wierzymy, że do tego czasu będzie już możliwa organizacja takiej imprezy i nie przeszkodzą nam rządowe ograniczenia.
 2. W imieniu organizatorów informujemy, że musimy odwołać tegoroczny Chełmżyński Festiwal Modelarski. Pracownicy Urzędu Miasta, z którymi się konsultowaliśmy, nie widzą możliwości organizacji naszej imprezy w obecnych warunkach.
 3. Frekwencję na zawodach trudno przewidzieć w czasach bez COVID-19. Teraz w rozmowach z kolegami słyszymy, że albo będziemy mieli bardzo dużo modeli, bo ludzie wyczekują imprez modelarskich, albo może być ich niewiele z powodu lęku przed zarażeniem. Także nie wiemy czego się spodziewać, ale postaramy się być gotowi na najlepsze. ?
 4. Wszyscy wiemy w jakich warunkach obecnie żyjemy. Wszystkie imprezy na tą chwilę zostały przez władze zakazane i nie ma harmonogramu na przywrócenie ich funkcjonowania. Cały czas liczymy jednak na to, że Chełmżyński Festiwal Modelarski uda się zorganizować, lecz jest to uzależnione od sytuacji epidemiologicznej w kraju. Datą graniczną dla nas jest 01.06.2020. Jeżeli do tego momentu nie będzie możliwe organizowanie imprez, będzie to jednoznaczne z odwołaniem w tym roku Chełmżyńskiej Festiwalu Modelarskiego. Pozdrawiamy Was serdecznie. Dbajcie o zdrowie swoje i najbliższych.
 5. Poproszę o dodanie do kalendarza naszej imprezy: IX Chełmżyński Festiwal Modelarski 18-19.07.2020 miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Chełmży ul. Hallera 17. festiwal modeli kartonowych i plastikowych informacje na http://combatchelmza.cba.pl/index.php/ix-chemyski-festiwal-modelarski
 6. Zapraszamy na dziewiątą edycję Festiwalu Modelarskiego w Chełmży. Termin: 18-19.07.2020. Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Chełmży ul. Hallera 17.
 7. Komunikat z VIII Chełmżyńskiego Festiwalu Modelarskiego Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej imprezy. Naszym gościom, sponsorom i współorganizatorom. Nie udało nam się ustrzec kilku błędów, za które bardzo przepraszam.
 8. Cześć. Mój błąd. Bardzo przepraszam. ? Miał być ten co podałeś, czyli admin[at]combatchelmza.cba.pl Poprawione. Plik oczywiście dotarł, ale widzę, że już dziś zgłosiłeś te same model dziś w formularzu. Bardzo przepraszam za kłopot.
 9. Miejsce wieczornej wymiany myśli modelarskiej dla uczetników VIII ChFM ? Sobota, od godz. 18:00, 600 m od hali festiwalowej Chełmża, ul. Polna 14 GPS: 53.187720, 18.599763
 10. Jak co roku Adam Dobranowski, chełmżyński modelarz mieszkający obecnie w Poznaniu ufundował super ekstra nagrodę dla juniora. Dziekujemy ?
 11. Lista nagród specjalnych VIII Chełmżyńskiego Festiwalu Modelarskiego. Cały czas otwarta .... ? Lista nagród specjalnych VIII Chełmżyńskiego Festiwalu Modelarskiego. Cały czas otwarta .... ? Puchar Burmistrza Miasta Chełmża za najlepszy model juniora Puchar Burmistrza Miasta Chełmża za najlepszy model seniora Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko - Własnościowej za najlepszy model budowli Puchar Starosty Toruńskiego za najlepszy model pojazdu w polskich barwach Puchar Starosty Toruńskiego za najlepszy model samolotu w polskich barwach Puchar Starosty Toru
 12. Na VIII Chełmżyńskim Festiwalu Modelarskim będziemy mieli zaszczyt gościć kolegę z Grupy Rekonstrukcji Historycznej Stowarzyszenia Twierdza Chełmno. Uczestnikom imprezy zaprezentowana zostanie jedna z sylwetek bohaterów września 1939 roku. Zobaczymy jak umundurowany i wyposażony był strzelec WP w przededniu wojny. Jakiej używał broni? Czym była salamandra? Ile ważył tornister? Na te i na wiele innych pytań postara się razem z nami wspólnie odpowiedzieć.
 13. Prezentujemy nagrody specjalne dla juniorów i młodzików. To Puchary Sklepu modelarskiego Slupeks z Torunia dla najlepszych zdaniem fundatora prac kartonowych i plastikowych. Sklep będzie miał swoje stoisko na naszym festiwalu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.