Jump to content

maverick72

Members
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W imieniu organizatorów informujemy, że musimy odwołać tegoroczny Chełmżyński Festiwal Modelarski. Pracownicy Urzędu Miasta, z którymi się konsultowaliśmy, nie widzą możliwości organizacji naszej imprezy w obecnych warunkach.
 2. Frekwencję na zawodach trudno przewidzieć w czasach bez COVID-19. Teraz w rozmowach z kolegami słyszymy, że albo będziemy mieli bardzo dużo modeli, bo ludzie wyczekują imprez modelarskich, albo może być ich niewiele z powodu lęku przed zarażeniem. Także nie wiemy czego się spodziewać, ale postaramy się być gotowi na najlepsze. 🙂
 3. Wszyscy wiemy w jakich warunkach obecnie żyjemy. Wszystkie imprezy na tą chwilę zostały przez władze zakazane i nie ma harmonogramu na przywrócenie ich funkcjonowania. Cały czas liczymy jednak na to, że Chełmżyński Festiwal Modelarski uda się zorganizować, lecz jest to uzależnione od sytuacji epidemiologicznej w kraju. Datą graniczną dla nas jest 01.06.2020. Jeżeli do tego momentu nie będzie możliwe organizowanie imprez, będzie to jednoznaczne z odwołaniem w tym roku Chełmżyńskiej Festiwalu Modelarskiego. Pozdrawiamy Was serdecznie. Dbajcie o zdrowie swoje i najbliższych.
 4. Poproszę o dodanie do kalendarza naszej imprezy: IX Chełmżyński Festiwal Modelarski 18-19.07.2020 miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Chełmży ul. Hallera 17. festiwal modeli kartonowych i plastikowych informacje na http://combatchelmza.cba.pl/index.php/ix-chemyski-festiwal-modelarski
 5. Zapraszamy na dziewiątą edycję Festiwalu Modelarskiego w Chełmży. Termin: 18-19.07.2020. Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Chełmży ul. Hallera 17.
 6. Komunikat z VIII Chełmżyńskiego Festiwalu Modelarskiego Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej imprezy. Naszym gościom, sponsorom i współorganizatorom. Nie udało nam się ustrzec kilku błędów, za które bardzo przepraszam.
 7. Cześć. Mój błąd. Bardzo przepraszam. 😞 Miał być ten co podałeś, czyli admin[at]combatchelmza.cba.pl Poprawione. Plik oczywiście dotarł, ale widzę, że już dziś zgłosiłeś te same model dziś w formularzu. Bardzo przepraszam za kłopot.
 8. Miejsce wieczornej wymiany myśli modelarskiej dla uczetników VIII ChFM 😉 Sobota, od godz. 18:00, 600 m od hali festiwalowej Chełmża, ul. Polna 14 GPS: 53.187720, 18.599763
 9. Jak co roku Adam Dobranowski, chełmżyński modelarz mieszkający obecnie w Poznaniu ufundował super ekstra nagrodę dla juniora. Dziekujemy 🙂
 10. Lista nagród specjalnych VIII Chełmżyńskiego Festiwalu Modelarskiego. Cały czas otwarta .... 😉 Lista nagród specjalnych VIII Chełmżyńskiego Festiwalu Modelarskiego. Cały czas otwarta .... 😉 Puchar Burmistrza Miasta Chełmża za najlepszy model juniora Puchar Burmistrza Miasta Chełmża za najlepszy model seniora Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko - Własnościowej za najlepszy model budowli Puchar Starosty Toruńskiego za najlepszy model pojazdu w polskich barwach Puchar Starosty Toruńskiego za najlepszy model samolotu w polskich barwach Puchar Starosty Toruńskiego za najlepszy model okrętu w polskich barwach Puchary Combatu Puchar "Od chełmżyskich juniorów dla juniora". Nagroda specjalna za najlepszy model Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. Nagroda specjalna za najlepszy model Wojny Obronnej Polski 1939 "Canvas Wings" za najlepszy model "szmatopłata" „Złote ogniwo” za najlepszy model kartonowy wojskowego pojazdu gąsienicowego „Złote ogniwo” za najlepszy model plastikowy wojskowego pojazdu gąsienicowego „Złota podkowa” za model z motywem konia „Łuska Rosomaka” za najlepszy model kartonowy wojskowego pojazdu kołowego „Łuska Rosomaka” za najlepszy model plastikowy wojskowego pojazdu kołowego Miniaturka Bazyliki konkatedry Świętej Trójcy w Chełmży za najlepszy model budowli sakralnej. Puchar Sklepu modelarskiego Slupeks za najlepszy model młodzika w klasie "Pojazdy lądowe plastik" Puchar Sklepu modelarskiego Slupeks za najlepszy model młodzika w klasie "Samoloty plastik" Puchar Sklepu modelarskiego Slupeks za najlepszy model młodzika w klasie "Figurki karton" Puchar Sklepu modelarskiego Slupeks za najlepszy model młodzika w klasie "Pojazdy lądowe karton" Puchar Sklepu modelarskiego Slupeks za najlepszy model juniora w klasie "Budowle karton" Puchar Sklepu modelarskiego Slupeks za najlepszy model juniora w klasie "Samoloty 1:72 plastik" Puchar Sklepu modelarskiego Slupeks za najlepszy model juniora w klasie "Samoloty karton" Puchar Sklepu modelarskiego Slupeks za najlepszy model juniora w klasie "Pojazdy 1:35 plastik" "Grand Prix JSC" - nagroda specjalna Wydawnictwa JSC Nagroda specjalna Wydawnictwa Answer za najciekawszy model tego wydawnictwa "Złota szyna" za najlepszy model pojazdu szynowego. Nagroda specjalna od Adama Dobranowskiego Puchar modelarzy litewskich "Młodzież - młodzieży" za najlepszy model kartonowy w grupie wiekowej młodzik Puchar modelarzy litewskich "Młodzież - młodzieży" za najlepszy model kartonowy w grupie wiekowej junior
 11. Na VIII Chełmżyńskim Festiwalu Modelarskim będziemy mieli zaszczyt gościć kolegę z Grupy Rekonstrukcji Historycznej Stowarzyszenia Twierdza Chełmno. Uczestnikom imprezy zaprezentowana zostanie jedna z sylwetek bohaterów września 1939 roku. Zobaczymy jak umundurowany i wyposażony był strzelec WP w przededniu wojny. Jakiej używał broni? Czym była salamandra? Ile ważył tornister? Na te i na wiele innych pytań postara się razem z nami wspólnie odpowiedzieć.
 12. Prezentujemy nagrody specjalne dla juniorów i młodzików. To Puchary Sklepu modelarskiego Slupeks z Torunia dla najlepszych zdaniem fundatora prac kartonowych i plastikowych. Sklep będzie miał swoje stoisko na naszym festiwalu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.