Jump to content

maverick72

Members
 • Posts

  118
 • Joined

 • Last visited

Reputation

16 Good

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo dziękujemy że nas odwiedziliście na naszej imprezie. Zaprezentowaliście wspaniałe modele, które wprawiły w zachwyt zwiedzających mieszkańców i turystów. Mamy nadzieję, ze bezpiecznie wróciliście do domów, Poniżej link do pobrania komunikatu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. KOMUNIKAT
 2. UWAGA. Festiwal odbywa się w tym samym miejscu, ale wjazd na boisko przed Salą Widowiskową jest od strony ul. ks P. Skargi. Na ul. gen. Hallera jest remont. Prośba o kierowanie się na punkt zaznaczony na mapie czyli GPS: 53.188334848, 18.605925749 lub adres ks. P. Skargi 1, Chełmża. Na zdjęciu brama wjazdowa, jedziemy do końca i w lewo w kolejną bramę na boisko.
 3. OK. Dodane. Można już wybrać w młodzikach kategorię SF
 4. Kategorie Młodzik są ograniczone. Nie braliśmy pod uwagę powiększenia ilości. Pozostaje zakwalifikować go do kat Junior i wybrać SF.
 5. Przepraszam, że tak późno. Mamy do dyspozycji dużą salę widowiskowo sportową więc i będzie miejsce na giełdę typu pchli targ. Prośba o info na priv. jaka powierzchnia będzie potrzebna. Czekam na info do czwartku do 16:00.
 6. W normalnych czasach odpowiedziałby od razu, że to tylko kwestia ile ławek dodatkowo postawić? Obecnie hala służy szczepieniom, które na te dni mają przenieść się w inne miejsce. Jednak na tą chwilę mamy mniejszą sale obok i będzie ciężko,. Jutro mamy dostać decyzję więc odezwę się jeszcze w tym temacie.
 7. W festiwalową sobotę zapraszamy na boisko szkolne przy sali wystawowej: - prezenatcja Grupy Rekonstrukcji Historycznej Twierdza Chełmno - wystawa pojazdów: Gaz 69, Willys M38A, Volkswagen Iltis Typ183; motocykli: Dniepr, M-72 - wycieczki pojazdami ulicami Chełmży
 8. Swoje modele przekazały firmy Hurtownia Hobby 2000 oraz firma ICM. Bardzo dziękujemy naszym Sponsorom za wsparcie naszej imprezy.
 9. Mamy także nagrody specjalne dla młodzików i juniorów. To statuetki za najlepiej wykonany model samolotu, pojazdu, budowli i figurki w klasach "karton" i plastik". Fundatorem jest nasz wieloletni sponsor naszego festiwalu firma Slupeks - sklep modelarski z Torunia, gdzie w sklepie stacjonarnym, a także internetowym możecie zaopatrzyć się w akcesoria i modele RC, a także modele do sklejania oraz chemię modelarską. Serdecznie dziękujemy.
 10. Dotarły festiwalowe nagrody od firmy Micro Art Studio, wpierającej naszą imprezę już od kilku lat. Nasz sponsor to producent figurek, terenów, mat, żetonów oraz innych akcesoriów do gier takich jak Warhammer40k, AoS, INFINITY, X-Wing, Star Wars Legion, Bolt Action, Wolsung, itp. Serdecznie dziękujemy.
 11. Wśród naszych nagród znajdują się również statuetki za najlepszy model samolotu i pojazdu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie oraz "Canvas wings" za najlepszy model "szmatopłata".
 12. Dziś dotarły wspaniałe nagrody od sponsora naszego Festiwalu, firmy Arma Hobby. Bardzo dziękujemy.
 13. Tradycyjnie na naszym festiwalu będzie można zdobyć "Złote Ogniwo" - nagrodę za najlepszy model wojskowego pojazdu gąsienicowego z w kategorii kartonowej oraz plastikowej.
 14. Od kilku lat wsparcie Chełmżyńskiemu Festiwalowi Modelarskiemu udziela firma COBI S.A. - ceniony polski producent zabawek dla dzieci oraz dystrybutor na Polskę modeli firmy Revell. Serdecznie dziękujemy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.