Jump to content

PabloA

Members
 • Content Count

  565
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

Personal Information

 • Location
  Wodzisław Śląski
 • Occupation
  Górnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Możliwa wymiana na Hellcata od Trumpetera w 1/32 lub na innego pokładowca US Navy z II WŚ.
 2. Witam, Na sprzedaż posiadam dwa modele w skali 1/35: 1. M48A3 z Dragona, stan sklepowy, cena 150zł, 2. OH-6A Loach Italeri (przepak Dragona) wraz z zestawem blach Eduarda 35123. Pudło sfatygowane, wypraski w oryginalnych foliach. Cena za komplet 150zł Koszt wysyłki to 12zł dla paczkomatu oraz 18zł paczką pocztową.
 3. Racja, mój błąd w opisie. Dzięki za poprawę ?
 4. Witam, Przedstawiam galerię mojego najnowszego ulepku. Model budowany ponad 2 lata ( z roczną przerwą ). Z dodatków wykorzystałem żywiczny kokpit Airesa, Uzbrojenie i zasobnik Sniper to żywica Eduarda, z kolei kalki pochodzą od Super Scale. Ogólnie model dość przyjemny w budowie pomimo kilku niedociągnięć. Malowany farbami Gunze H. Zapraszam do oglądania ?
 5. Świetnie zrobiony modelik i jeszcze lepiej obfotografowany gratuluję wykonania!
 6. Witam, Prezentuję galerię mojego ostatniego ulepku, małego Hellcata od Edka ? Modelik bardzo przyjemny w sklejaniu z fajnymi detalami jak na tą skalę. Model przedstawia maszynę z 12 dywizjonu myśliwsko- bombowego VBF-12, USS Randolph 1945r.
 7. Witam, Na sprzedaż posiadam Eurofightera w wersji jednomiejscowej od Trumpetera w skali 1/32. Stan modelu sklepowy, cena to 220zł plus przesyłka ( 19zł paczka pocztowa, 14zł paczkomat ).
 8. Witam, jak w temacie na sprzedaż posiadam tankowiec KC-135R. Wszystkie części modelu są powycinane z ramek i spakowane w woreczki. Brakuje jednego elementu dyszy silnika ale został zastąpiony częścią z zestawu Hellera ( różnice widać na zdjęciu ). Model wysyłam w zastępczym kartonie. Do modelu posiadam zestaw kalkomanii od Caracal Decals oraz blaszki od Brenguna. Cena za komplet to 270zł plus przesyłka, interesuje mnie tylko sprzedaż.
 9. Witam, Na sprzedaż posiadam Yorktowna w skali 1/700 od Trumpetera wraz zestawem blach Tom's Modelworks. Cena za zestaw to 120zl plus koszt wysyłki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.