Jump to content

PabloA

Members
 • Content Count

  534
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wodzisław Śląski
 • Occupation
  Górnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, na sprzedaż posiadam model japońskiego ciężkiego krążownika Mogami w stanie na 1942r w skali 1/350 firmy Tamiya. Model jest w stanie sklepowym. Do modelu posiadam zestaw metalowych luf firmy Aber. Cena za całość to 450zł, przesyłka 19zł. Możliwość odbioru modelu na konkursie w Łasku.
 2. 300zł razem z przesyłką!
 3. Ostatnia obniżka ceny do 360zł razem z przesyłką, taniej już nie będzie 😉
 4. Witam, Na sprzedaż posiadam F-14D firmy Tamiya w skali 1/48. Stan modelu sklepowy. Cena to 330zł plus przesyłka: paczkomat 14zł, paczka pocztowa 18zł
 5. Temat do zamknięcia,model znaleziony 😉
 6. Witam, czy ktoś się orientuje czy ten sklep jeszcze funkcjonuje? Po ostatnich opiniach na Google widać, że ciągle kantują ludzi.
 7. Witam, Jak w temacie, poszukuję któregoś z lekkich lotniskowców klasy Independence w skali 1/350 wydanych przez Dragona. Jeśli ktoś taki posiada i chciał by sprzedać lub wymienić na coś innego to proszę o wiadomość na priva lub maila: pawelek.adamczyk@gmail.com Pozdrawiam
 8. Witam, Jak w temacie na sprzedaż posiadam model amerykańskiego okrętu desantowego USS Iwo Jima w skali 1:350 od Trumpetera. Wszystkie wypraski w oryginalnych foliach. Cena to 460zł razem z przesyłką.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.