Jump to content

PabloA

Members
 • Content Count

  557
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wodzisław Śląski
 • Occupation
  Górnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Na sprzedaż posiadam Eurofightera w wersji jednomiejscowej od Trumpetera w skali 1/32. Stan modelu sklepowy, cena to 220zł plus przesyłka ( 19zł paczka pocztowa, 14zł paczkomat ).
 2. Witam, jak w temacie na sprzedaż posiadam tankowiec KC-135R. Wszystkie części modelu są powycinane z ramek i spakowane w woreczki. Brakuje jednego elementu dyszy silnika ale został zastąpiony częścią z zestawu Hellera ( różnice widać na zdjęciu ). Model wysyłam w zastępczym kartonie. Do modelu posiadam zestaw kalkomanii od Caracal Decals oraz blaszki od Brenguna. Cena za komplet to 270zł plus przesyłka, interesuje mnie tylko sprzedaż.
 3. Witam, Na sprzedaż posiadam Yorktowna w skali 1/700 od Trumpetera wraz zestawem blach Tom's Modelworks. Cena za zestaw to 120zl plus koszt wysyłki.
 4. Obniżka ceny do 180zł. Chętnie wymienię się na MiG-a 23 z Trumpetera w skali 1/48.
 5. Witam, Na sprzedaż posiadam model lotniskowca USS Hancock w skali 1/350 od Trumpetera. Model jest kompletny, poprzedni właściciel usunął kabestany z pokładu hangarowego. Cena za model to 200zł plus przesyłka. Ewentualna wymiana na współczesne lotnictwo w skali 1/48.
 6. Niestety nie. Trzeba albo pobawić się w scratch albo zakupić żywicę 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.