Jump to content

Krysztek92

Members
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Chcę sprzedać model Ferrari SA Aperta w skali 1:24. Model jest kompletny, ma uszkodzone nadwozie i niestety przednia szybkę. Ramki są jeszcze w folii. Pudełko z racji tego ze model tez oberwał pogniecione. Cena jaka mnie interesuje to 60zł plus przesyłka ewentualnie zamienię na pancerke.
 2. Oddam za 100 lub za starą cenę, ale dorzucę szybowce Whitewings Sport Planes 6w1 - AG Industries
 3. Witam, Sprzedam model West Winga Spitfire Mk 22/24 z balsy. O modelu wiem tylko tyle co z pudelka i ze raczej nie zdołam go wykonać. Skala mi nie znana, szerokość modelu 625mm. Po więcej informacji zapraszam na PW. Cena 150zł plus koszt wybranej przesyłki.
 4. I przyszedł czas żeby coś wybrać. Mogę zapytać co wybraliście? Ja myślę o Fujim FUJ46073, ale nigdzie nie mogę go znaleźć.
 5. Moim zdaniem najprościej było by podłączony aero sprawdzić w miseczce z woda. Wcisnąć spust i obserwować gdzie ucieka powietrze.
 6. Ostatnio do kolekcji doszły oto te dwa modele
 7. Podkład jaki stosowałem to Tamiya Surface Primer z puszki. Jak już przykleję samoloty wszystko psiknę matem. Tak jak pisałem wcześniej w 2013 skleiłem PZ IV i Stug III. Poniej długo nic, aż do 2019 gdy zakupiłem potrzebne mi rzeczy i pierwszy okręt jaki zrobiłem to był Admiral Hipper z Trumpa. Jednak model mnie przerósł, złe zaplanowanie malowania, próby z lakierami, brak aero. Jest sklejony i troszkę zmasakrowany przez kota Co do łączenia dwóch polówek kadłubu, to zostawiłem to specjalnie by móc zrobić równa linie wody. Poza tym nie do końca obyłem się jeszcze ze szpachla modela
 8. Wcześniej z 7 lat temu zrobiłem z 2-3 modele z pancerki. W tamtym roku otworzyłem warsztat Admiral Hipper w 1/700, ale okręt kompletnie mi nie wyszedł. Został potraktowany jako poligon doświadczalny technik podpatrzonych z YT.
 9. Witam Chciałem się "pochwalić" pierwszym ukończonym modelem okrętu. Jest to model amerykańskiego lotniskowca USS Yorktown CV-10. Zakupiony od forumowicza z dedykowanymi blaszkami. Malowałem aero i zestawem farb do okrętów amerykańskich od AK. Coś udało się skleić jest kilka błędów i uproszczeń. Liczę na konstruktywną krytykę i ocenę. Chcę doskonalić swój warsztat w tematyce okrętowej. PS. Samoloty będą dodane w późniejszym czasie. Pozdrawiam
 10. Czyli najlepiej lakierować duże elementy aerografem z dużą dyszą?(np 0,5?)
 11. Witam, posiadam GX100 super clear III ale nie potrafię go rozcieńczyć Nr Thinerem. Pomoże ktoś w jakich proporcjach używać tego lakieru? Robię albo za gęsty, albo jak jest płynny to robi mi się odkurz na lakierowanym elemencie. Może ustawienia ciśnienia źle? 15psi?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.