Jump to content

Krysztek92

Members
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Też za jakiś czas będę stał przed podobnym wyborem Narazie moge wspomóc filmikiem w którym są porównywane Fujimi, Aoshima i Pit-Road (jest jeszcze jeden filmik na kanale)
 2. Prawdopodobnie ciśnienie z butli dostaje się do przedziału cylinder-tłok. Rozkręć pokrywę od cylindra i dokładnie przeczyść silikonowa uszczelkę, być może dostał się jakiś syf. Wyczyść jeszcze czujnik ciśnienia.
 3. Kompresorek rozebrałem wyczyściłem, blaszkę na tłoczku przykręciłem odwrotnie, oraz śrubokrętem rozszerzyłem uszczelkę tłoczka. Pompuje normalnie do 4 barów i przy 3 nie ma problemu wystartować.
 4. Symulator modelarstwa 😉 nie zdziwię się jak każdy wirtualny model będzie kosztował tyle co fizyczny.
 5. Uśmiech na mej twarzy 😉 https://www.bnamodelworld.com/model-ships-boats-flyhawk-fh1148s-1:700-german-battleship-scharnhorst-1943-deluxe-edition?zenid=f7879dba92796201e1b9b2b35308e436
 6. Witam Poszukuję ciekawych okrętów w skali 1:700. Najlepiej I i II wojna swiatowa. W wersji z pełnym dnem.
 7. Myślałem może żeby rozwiązac ten problem tymczasowo zaworem zwrotnym przed butal i do niego wkręci orginalny persostat. Czy zda to egzami? Myślę jak nic się z tym kompresorkiem nie da.zrobic to podmienie go na sprężarkę z lodówki. Tylko jakby ktoś mi mógł powiedzieć co bym potrzebował żeby zrobić taki upgrade?
 8. Zrobię kilka modeli łatwiejszych i na pewno te egzemplarze trafia na forum
 9. Modeliki okrętów. Kolekcja ta czeka poziom master w modelarstwie. Z tego co zaobserwowalem akagi rozchodzi się jak świeże bulki
 10. Szczelność jest sprawdzona, wydaje mi się że uchodzi przez tłok. Rozebrałem głowice i pojawiała się rdzawa maź. Myślę że wina leży po stronie kompresora. Zastanawia mnie tylko czemu od pracuje z normalną prędkością do tych 3 barow, potem pracuje nie pompując powietrza, a jak się wyłączy i włączy to ma problem z ruszeniem. Czy to nie jest też wina uzwojenia? Chodzi mi czy warto wymieniać tłok i cylinder, a problem może również leżeć w uzwojeniu?
 11. Witam Zakupiłem ostatnio używany sprzęt made in china. Z kompresorem jest problem ze działa całkowicie normalnie do 3 barów, potem zaczyna pracować nie pompując do butli. Po osiągnięciu 3 bar i wyłączeniu go ręcznie i ponownym włączeniu czuć ze ma ciężko pracować. Może miał ktoś podobny problem i poradził sobie wymiana części czy kompresor już kompletny szmelc? Z góry dziękuje za odpowiedzi
 12. Witam, mam na sprzedaż dwa modele kartonowe w skali 1:25 Jest to Cromwell MK IV + elementy wycinane laserowo - cena 35zł Oraz działo Flak 18 + elementy wycinane laserowo - cena 25zł W komplecie taniej. W cenie jest przesyłka polecona PP.
 13. Jak ja chciałem zakupić model który aktualnie był na stanie w sklepie przy zakupie pytali mnie czy chce go kupić czy przenieść do swojego magazynu. Może jest tak że kupiłeś, pobrali % od zakupu i jak do nich dojdzie będziesz mógł podjąć decyzje co dalej czy wysyłka czy w magazynie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.