Jump to content

Krysztek92

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Krysztek92

 1. Kompresorek rozebrałem wyczyściłem, blaszkę na tłoczku przykręciłem odwrotnie, oraz śrubokrętem rozszerzyłem uszczelkę tłoczka. Pompuje normalnie do 4 barów i przy 3 nie ma problemu wystartować.
 2. Symulator modelarstwa 😉 nie zdziwię się jak każdy wirtualny model będzie kosztował tyle co fizyczny.
 3. Uśmiech na mej twarzy 😉 https://www.bnamodelworld.com/model-ships-boats-flyhawk-fh1148s-1:700-german-battleship-scharnhorst-1943-deluxe-edition?zenid=f7879dba92796201e1b9b2b35308e436
 4. Witam Poszukuję ciekawych okrętów w skali 1:700. Najlepiej I i II wojna swiatowa. W wersji z pełnym dnem.
 5. Myślałem może żeby rozwiązac ten problem tymczasowo zaworem zwrotnym przed butal i do niego wkręci orginalny persostat. Czy zda to egzami? Myślę jak nic się z tym kompresorkiem nie da.zrobic to podmienie go na sprężarkę z lodówki. Tylko jakby ktoś mi mógł powiedzieć co bym potrzebował żeby zrobić taki upgrade?
 6. Zrobię kilka modeli łatwiejszych i na pewno te egzemplarze trafia na forum
 7. Modeliki okrętów. Kolekcja ta czeka poziom master w modelarstwie. Z tego co zaobserwowalem akagi rozchodzi się jak świeże bulki
 8. Szczelność jest sprawdzona, wydaje mi się że uchodzi przez tłok. Rozebrałem głowice i pojawiała się rdzawa maź. Myślę że wina leży po stronie kompresora. Zastanawia mnie tylko czemu od pracuje z normalną prędkością do tych 3 barow, potem pracuje nie pompując powietrza, a jak się wyłączy i włączy to ma problem z ruszeniem. Czy to nie jest też wina uzwojenia? Chodzi mi czy warto wymieniać tłok i cylinder, a problem może również leżeć w uzwojeniu?
 9. Witam Zakupiłem ostatnio używany sprzęt made in china. Z kompresorem jest problem ze działa całkowicie normalnie do 3 barów, potem zaczyna pracować nie pompując do butli. Po osiągnięciu 3 bar i wyłączeniu go ręcznie i ponownym włączeniu czuć ze ma ciężko pracować. Może miał ktoś podobny problem i poradził sobie wymiana części czy kompresor już kompletny szmelc? Z góry dziękuje za odpowiedzi
 10. Witam, mam na sprzedaż dwa modele kartonowe w skali 1:25 Jest to Cromwell MK IV + elementy wycinane laserowo - cena 35zł Oraz działo Flak 18 + elementy wycinane laserowo - cena 25zł W komplecie taniej. W cenie jest przesyłka polecona PP.
 11. Jak ja chciałem zakupić model który aktualnie był na stanie w sklepie przy zakupie pytali mnie czy chce go kupić czy przenieść do swojego magazynu. Może jest tak że kupiłeś, pobrali % od zakupu i jak do nich dojdzie będziesz mógł podjąć decyzje co dalej czy wysyłka czy w magazynie.
 12. Z tego co się orientuje, to produkt został dodany do prywatnego magazynu w sklepie. Pewnie go ściągną jak zakupisz cały produkt i złożysz zamówienie z wysyłka. Ale mogę się mylić. PS. na Ebayu można znaleźć pokład za 70 zł z wysyłka
 13. I niestety na razie cisza z Scharnhorstem :(
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.