Jump to content

dawid9712

Members
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kalisz
 1. Stąd, że na posty nie wychwalające modelu odpowiadasz, że to twój model i twoje gusta. ;)
 2. Chyba nie wrzucasz zdjęć swoich modeli po to by wypowiadali się tylko ci co się z nimi zgadzają.
 3. Niby tak, niby suchy wrzesień a z drugiej strony ubłocony konkretnie więc niezbyt.
 4. Nie podoba mi się. Zamiast porządnego washa w szczelinach to masz w nich brud. Przesada jak dla mnie.
 5. Kolekcji w sklepach już nie ma. Nigdzie nie zauważyłem. Ani jak ostatnio byłem w empiku, ani w inmedio czy innych ruchach...
 6. Wszystko ma takie same kolory, wina zdjęć. Mam nadzieję, że kilka osób go kupi a to, że ktoś chce to nie znaczy by inne osoby mu odradzały bo to jego pieniądze i jeśli ma kasę to nic złego.
 7. Co do ceny to w sumie tak rozłożona nie jest aż tak odczuwalna. Ja np. nie palę ale przeciętny palacz, który pali jedną paczkę dziennie, w tygodniu wydaje ponad 70 zł. więc to nie tak dużo wcale, w porównaniu z papierosami. Co do reszty masz rację ale wspomnieć o tym chyba można i nikomu ten temat chyba nie przeszkadza nikomu, poza tym model też ma elementy plastikowe.
 8. Ten T-34 będzie miał raczej koła odpowiednie, ponieważ te od T-55 są tylko na zdjęciach ale na filmiku z montażu już nie, tak samo na filmiku nie ma wszędzie tych śrub - na skrzynkach, zawiasach błotników itp.
 9. Aż 13 ale bez wnętrza. :P Z wnętrzem to 8 od trumpetera. :P
 10. Gdyby był chociaż o połowę tańszy, czyli, że jeden numer za 15, nie za 30 zł, poza pierwszymi dwoma, to nawet bym się nie zastanawiał tylko brał wszystkie numery co tydzień i złożył cały. No ale cena to przesada. Ale kusi mnie, kusi. :P
 11. Ja kupiłem pierwszy numer, jako, że za 5 zł. to nic do stracenia. W pierwszym numerze dali samą górną pokrywę wieży, włazy są ruchome a zawiasy działają na takiej zasadzie jak naprawdę. :P Peryskopy są ruchome. Pokrywa wykonana z metalu. Drugi numer 15 zł. a reszta już pod 30... :/ Ale oglądając zdjęcia to dobrej jakości. + ładne wnętrze i będzie ono miało oświetlenie. Gąski są z pojedynczych ogniwek, zawieszenie ruchome itd. Kilka numerów zakupię. A no i wszystkie części są pomalowanie Nie trzeba ich malować no ale wiadomo można zastosować wiele technik. @up tylko, że model który zamieściłe
 12. Fajny, jednak jak dla mnie zawiasy i te wszystkie inne detale są zbyt jasne i za bardzo różnią się od reszty modelu. ;)
 13. Model całkiem ładny, mógłbyś dodać trochę zdjęć pokazujących układ jezdny? Bo większość tych zdjęć jest zrobiona tak z góry że wszystkiego nie można obejrzeć. ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.